Home > > Sheldan Nidle - 28 mayıs 2013

Sheldan Nidle - 28 mayıs 2013

6 Etznab, 3 Pax, 9 Eb

Selamat Jarin! Size söyleyecek pek çok şeyle geldik! Karanlık kabal açmazlarından kurtulmanın bir yolunu aramaya devam ediyor, ancak aldığı her yol onları ölü bir sonuca götürür. Bu karanlık bireylerin giderek derinleşen açmazlarını çözmelerinin bir yolu kalmadı. Aynı şekilde, onların atalarının kurduğu dünya üzerlerine çöküyor. Biz sürekli olarak onların karşılarında ortaya çıkmaya başlayan yeni ekonomik ve politik realiteye dikkatlerini çekiyoruz. Doğrusu, onların tek umudu Yükselmiş Üstatların gizli kutsal topluluklarının merhametine boyun eğmek ve kendilerini teslim etmektir. Onların himayelerinde, her birinin samimiyetle çabaladıkları inancını sağlayabilen içsel bir vicdan azabını kabul edebilir ve buna çabalayabilirler. Bu davranış yolu, aynı zamanda doğru bir şekilde insanlık üzerinde uyguladıkları şeyi dikkate alan merhametli bir yoldur. Eğer boyun eğme seçeneğini ellerinin tersiyle iterlerse, onların zararlı faaliyetleri sivil bir tutuklama ve muhtemelen intikam alan bir dava seçeneğini seçerlerse onları karanlık bir kader için bekliyor. Güçlerini kaybettikçe, bu grupların onlara sunulan ruhsal desteği kabul etmeye ve şimdi durdukları yere bir bakmaya ihtiyaçları var. Ancak, kabal yolunu çizmiş görünüyor ve kaçınılmaz olanla yüzleşmeye gönüllü değil.

Işık tüm domino taşlarını yerine koyarak, kutsal mucizesini çalıştırmakta. Yakında, herkesin farkında olacağı önceden bilinmeyen gerçeklerin birçoğunun ortaya çıkmasıyla birlikte, büyük bir düşüş karanlığı yakalayacak. İnsanlık, kaçınılmaz bir şekilde, başlangıç bilgisinin aniden yağmur gibi yağmasıyla şaşkına dönmüş olacak. Bu bilginin yapısı öyle korkunç olacak ki, karanlığın eski kemikleşmiş yöntemlerine geri dönüş isteğini başarılı bir şekilde önleyecek ve yeni realitelerin hoş bir şekilde karşılanmasına imkan verecek. Azınlıkta olanın gücü sona erecek ve herkes için bolluk gezegeni yıkayacak. Bundan başka resmi bir ifşaat bizim doğrudan sizinle etkileşim içinde olmamıza izin verecek. Erçekten bir dizi şaşıran yayınlarda, realitenizin temeli ilkin karışıklık yaratacak ve daha sonra da blokajı ortadan kaldırmış olacak! Bizim görünmemiz tek başına evrende tek ve benzersiz olduğunuz şeklindeki kendiniz hakkındaki çekirdek inançlarınızı paramparça edecek. Tüm tarihiniz, kökenlerinize ilişkin masallar (dini ve antropolojik) ve kendinize ilişkin algınız ebediyen değiştirilmiş olacak. Büyük bir hamlede, sınırlı bilinçlilikteki uzun kuyruklu yalanınız sona eriyor!

Açılmış kollarla sizi beklemek tam bilinçliliğin kucağıdır. Rehberlerimiz bu ilahi durumun ima ettiği şeyin esaslı bir anlaşını size sağlamayı amaçlıyor. Onların öğretileri sizin bireysel Işık odalarınızda doruğa çıkan yolculuğun son ayağının bir parçasıdır ve Varoluşunuzun Işığın tam bilinçli bir Varlığına dönüşümüzü taçlandırır. Bu süreç binlerce yıldır süren hafıza kaybınızı ortadan kaldıracak ve sizi hepsinden önce Gaia’nın hizmetkarlığından ve onun Yaşamının harika çeşitliliğinden sorumlu kılan Tanrısal benliğinizle yeniden birleştirecek. Bu sorumluluk tüm güneş koruyuculuğunu ve onun dünyalarında ikamet eden yaşam formlarının bereketini kapsayacak şekilde genişletilecektir. Bilinçlilikteki yükselişiniz, aynı zamanda, Anchara tarafından bu galaksi boyunca kaosu ve çatışmayı yaymak için kullanılan bu Varlıklar için bir Işık bedeni yaratmada diğerleriyle rol üstlenmek için sizi hak sahibi de kılacak. Bu bize gerçekten hakettiğiniz gerçek ve ebedi olan herşeyi getirecek.

Önümüzdeki günlere doğru ilerledikçe, sınırlı bilinçlilikteki zamanınızın son anlarını yaşamakta olduğunuzu bilin. Bu anları kim olduğunuzu yeniden değerlendirmek için kullanın ve başarmış olduğunuz şeyi ve yapmak için burada olduğunuzu hissettiğiniz şeyi düşünün. Bu kişisel vizyonu alın ve rehberlerinizin size getirdiği bilgiyle zenginleştirilmek için onu hazırlayın. Bu iki birbirinin içine giren akım, kısa zamanda olacağınız şeyin temelini oluşturacaktır. Rehberleriniz bilinçliliğin nasıl işlediğini kavrar ve size bu yetenekleri uygulamayı amaçlar. Bu bilgiyle donanan sizler özel yaşam sözleşmenizin rehberlerinizden oluşan tanrısal konseyiniz ile sizin tarafınızdan nasıl görüşüleceğin daha iyi anlayabilirsiniz. Bu doküman tanrısal olarak bir yaşam sözleşmesidir ve bu nedenle Dünya'daki yaşamınız boyunca ilerledikçe yavaş bir şekilde değişir. Bu rehberlerinizle konuacağınız konulardan birisidir, çünkü tam olarak bilinçli olur olmaz, sözleşmenizi nasıl dönüştürebileceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Eğer tam bilinçliliğe yolculuğunuz esnasında karşınıza açılacak olan birçok ilginç olaylar dizisini görebildiğiniz zaman, soluğunuz kesilir!

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bu zamanda, size son raporlarımızda işaret edilen kutsanmış ruhsal durumda devam eden mesajlarımız boyunca size görünüyoruz. İlahi olan karanlık kabal ve onun saklı yandaşlarının merhametli bir şekilde Işığın çok büyük dönüştürücü güçleri tarafından gücünden edilmesini sağlamaya devam eder. Aynı şekilde, herkesin yukarıya çekilmesi için planlara odaklanıyoruz. Her birimiz, şu ya da bu zamanda, tamamen ruhsal ve fiziksel potansiyelimize yükselmeyi başardık, ve bu yükseliş seremonisi kişisel Işık Odalarınızdaki kendi kutsal ritüelinize başladığınız zaman size sağlanmış olacaktır. Bu kutsanmış seremoni 13 bin yıl önce Atlantis'te atalarınız düştüğü için sizden esirgenmiş olan harikalara ve yeteneklere erişmenizi sağlayacaktır. Bu prosedürü Tanrı'nın Tanrı'yı bağışlaması olarak düşünmek düşüşünüzün hemen başında size yapılan ilahi vaadi farketmek için seçilen bir araçtır sadece.

Işık odaları Yükselmiş Üstatlar olarak her birimizin yürütmesi gerekli olan yoğun ruhsal odağa sahip birçok kuşaklar için zorunlu olan şeyi gölgede bırakır ve sadece çok özel ilahi idare tarafından buna izin verilir. Üç gün gibi kısa bir zamanda, üstün idarecilerimiz olan özel dualar ve uygulamalardan feragat etmenize izin verilir. bu kısa dönem esnasında, karanlık tarafından atalarınızın üzerine empoze edilen tüm biyolojik unsurları çözen bir Işığa maruz bırakılacaksınız ve unutturulan hafızanız ve geniş yaratıcı yetenekleriniz tekrar yüklenmiş olacak. Sorumluluğunuz bu potansiyeli tam yetenekli fiziksel Melekler olarak büyük statünüzü yeniden aktif hale getirmek için kullanmaktır. Işık Odası eğitiminiz esnasında desteğimizi alacaksınız ve bu tamamlanır tamamlanmaz, galaktik toplumunuzun kuruluşu ile ilgili birçok bilgi gerekli olacak. Burada, ilk olarak Agarthalılar ve bizler tarafından destekleneceksiniz.

Yeni, tamamen operasyonel galaktik bir toplumu kurma yeni bir yıldız ülkesini yaratmanın ötesinde bazı imalara sahiptir: ilk sorumluluklarınızdan biri diğerlerini destekleyecek benzersiz yeteneklerini kullanmaya kendini adamış bir grubu biraraya getirmek ve böylece çok ihtiyaç duyulan bir galaktik barışı sağlamlaştırmak olacaktır. Yuvanın böyle bir güçlü enerjisini taşıyan bu özel yıldız ülkesi, tarafımızca bilinen yerinin katrilyonlarca ışık yılıyla ölçülen uzaklıktaki galaksilere Işığın yetkisinin yayılmasına odaklanan bir dizi konferansın yeri olacaktır. Biz ilahi planı açığa çıkaracak ve birçok kutsal görevleri yürütmemize izin verecek olan üstün görevlerle kutsanmış olacağız. Bu faaliyetler karanlığı uzaklaştırmamıza ve önceden kehanet edilen zamanlardaki gibi Işığı fizikselliğin bu sektörünün her parçasına getirmemize izin verecek. Gölge kıtalar boyunca yürek parçalayıcı ruhsal yolculuğunuzun sonuna eriştiniz ve şimdi Işığın harikalarında çiçek açacaksınız!

Bugün etrafınızda ortaya çıkmakta olan şey hakkındaki konuşmamızla devam ettik. yeryüzü aleminiz giderek çetinleşen ve zorlaşan bir yaşam alanından, İç dünyanın olduğu Işık alemiyle yeniden birleşebilen bir yere dönüşmeye hazırlanıyorm! Bu yeniden birleşme Işığın Galaktik Federasyonuna çok mutlu bir katılım olacak olan yeni yıldız ülkesini başlatacak! Bilin ki Sevgili Bireyler Tanrı'nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?