Home > > Sheldan Nidle - 21 mayıs 2013

Sheldan Nidle - 21 mayıs 2013

9 Batz, 19 Moan, 9 Eb

Dratzo! Yine size söyleyecek pek çok şeyle geldik. Dünyanız Batı’nın karanlık kabalın güç temellerini tehdit eden küresel değişiklikleri engelleyebilecek olan bir çatışmayı ateşleme çabaları ile Rusya’nın Batı’ya yeni bir realite için baskı yapma niyeti arasında dalgalanmaya devam ediyor. Bu dinamik son on yıl esnasında yükselmiş ve inmiştir. Ve ancak bu tuhaf güç oyunu I. Dünya Savaşının başlangıcını hatırlatan bir noktaya yaklaştığı zaman bile, bu berbat olasılıktan uzaklaşıyor. Agarthalı bağlantı takımları da Ortadoğu’daki durumu etkisiz hale getirmede çok başarılı olmuşlardır. Yine de gerilimi tırmandırma politikasının devam eden süreci bu geçici durumu sona erdirmenin önemini gösterir. Tanrı bize bu sürekli politik didişmenin Batı devletleri tarafından uzun zamandır kullanılan bir diploması tipinin son sanıcıları olduğu ve artık bundan hiçbir çatışmanın kaynaklanmayacağı konusunda Tanrı bize güvence verdi. Gerçekte, yaklaşan ilahi müdahale bu bütün üzücü karışıklığı dönüştürecek. Aynı şekilde, Dünya Mahkemelerinde kabala karşı kullanmak için çok sayıda yasal koz toplanmaya devam ediyor. Halen bunların birçoğunun hesap verme anı günden güne hızlanıyor ve tutuklanmaları yakındır.

Ekonomik sistem sistemin dayandığı temel sona erdiği için, realiteniz de ölmektedir. Bu hızla kuruyan bir nehire bağlı olan büyük bir değirmene benzer. Sahipleri, karanlık kabal, neyin meydana geldiğinin farkındadır ve zayıflayan donanımını bir parça olsun durdurabilmek amacındadırlar. Kabal kasıtlı bir şekilde nehrin azalan düzeyine bir çözüm bulmak için aratırma yapmaktadır, ancak bütün çabalarına rağmen, çözüm yoktur. Kabalı çıkmazlarını çözmek için aldıkları sayısız fırsat konusunda bilgilendirdik ve yanıtları yorulmak bilmeden aynı yolda ilermek oldu. Bu nedenle, Tanrı’nın bizi yapmaya yönlendirdiği şekilde ilerledik. Kabal zamanının dolduğunun tamamen farkındadır ve hala bazı gerçekleştirilemez olan macizeleri havanın dışına atmak için kararlılığını artırmaktadır. Bu konuda güç kullanarak kaçınılmaz olana aptalca tepkisini izliyoruz ve hayret ediyoruz. Bu karanlığın kontrol ettiği hükümetleri sona ermesi ve kuşatılmış nüfusa gerçeğin açıklanması zamanıdır.

Bağlantı personelimiz, kendi çıkmazlarının şimdi düşmekte olan tüm küresel ekonomik yapıya özgü hastalıklar olduğunu açıkça gösterdiğimiz çeşitli Batılı hükümetlerle bir dizi bilgi alışverişini tamamladı. Pratik çözüm yeni hükümetin varlığımızın resmi olarak ifşaatını da kapsayan, bir dizi yeni ekonomik ve bolluk programlarını başlatmalarına imkan vermektir. Bu nedenle harekete geçmek ve size kendimizi göstermek için harekete geçmek üzere Tanrı tarafından seçilen zamanı beklemekteyiz. Bu, aynı zamanda dünyada meydana gelmekte olan şey konusunda mantıklı bir anlayış yakalamak için bilmeniz gereken şeyi açıklayacak olan Agarthalılar ve Yükselmiş Üstatlar tarafından bir dizi duyular için uygun an olacak. Bu bilgi yığınları bilinçliliğinizde hızlı bir değişimi tetikleyecek ve toplumlarınızı değiştirmeniz için birbiriyle yaratıcı bir şekilde çalışmalarına imkan veren yeni yolları başlatacak. Bu yüzden, yeni bir yapının yeni bolluğunuzu ve yeni realitelerinizi destekleyeceğine güvenilen tümüyle yeni bir yapı üzerinde anlaşma yapacak olan mevcut hükümetleriniz tarafından bu karmaşık problemlerin yaratıldığını açıkça anlarsınız.

Tanrı tarafından emredilen büyük bir müdahalenin eşiğinde duruyoruz. Bu We stand on the brink of the grand intervention decreed by Heaven. Bu ilk temasa ve Agartha ile sizin aranızdaki yeni bir ilişkiye kapıyı açacak. Olmak üzere olan teknoloji transferinin boyutu sizi çok şaşırtacak! Dünyanız tabletler ve akıllı telefonlar gibi birçok yan ürünleri olan dizüstü bilgisayarın ortaya çıkmasından çok daha büyük olan yeteneklerde bir sıçramayı içine almaya layıktır. Diğer tarafta, bunlar bazı ciddi sağlık kaygılarını beraberinde getirir! Tersine, yeni teknolojinin bazıları sadece genel sağlığı ‘bilinçlilik araçları’ olarak görmeye başlayacaksınız ve bilgiyi içinize almak, meditasyon yapmak ve tam bilinçliliğin mucizeleri üzerinde düşünmek için zamanınızı kullanmaya başlayacaksınız. Rehberleriniz olarak bizler, sizin içinizde hala baskın olan yeteneklerin büyük önemini size göstereceğiz; çünkü bu ilahi kaderinize yolculuğunuzun bir sonraki aşamasına kavramanızın merkezidir.

Şükranlar! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bu hayırlı günde, bazı önemli duyuruları yapmak için geldik. İlk olarak, uzayımıza ve İç Dünya ailelerimize şükran duyalım. Onlar şimdi tam bilinçliliğe yolculuğunuz için ortamı hazırlamak için geliyorlar. Tanrı herbirinizin şimdi bu muhteşem, büyük Evrende yalnız olmadığınızın farkında olmanız gerektiğini emrediyor. İlahi olan kutsal ilerleme emrini verdiği zaman yere inecek olan büyük filolardan bazıları gündüz gökyüzünde kısa görünmeler yapıyorlar. İkincisi, sizin aranızda eğitim programımızı başlatmak için çok sayılarda ortaya çıkabileceğiz. Bu eğitimler size Anunnaki’nin amaçlı bir şekilde birçok saygın büyük üstatlar tarafından size verilen bilgelik öğretilerini nasıl ve niçin karmakarışık hale getirdiklerini size göstereceğiz. Bu mesajlar sonunda sizin kökenleriniz ve Tanrı’nın sizden beklediği şeyi keşfetmenize imkan verecek.

Daha da ileri olarak, Kont Saint Germain ve Quan Yin’in öyle merhametli bir şekilde sizin için bir kenara koyduğu bolluk fonlarını ortaya çıkarmak için gizli kutsal topluluklarımızla konuşacağız. Bu, dünyanın finansal yapılarını hizaya getirmenin bir aracı olarak, borç affını oluşturacak olan yeni finansal sistemin başlangıcını kurar. Yeni sözleşmeli bankalar geçici olarak bu fonları dağıtacak ve bir dereceye kadar düzenleyecek. Federasyonun filoları yere iner inmez, bu bankalar ve buna eşlik eden yeni finansal sistem ve sizin para için algıladığınız ihtiyacınız yeni galaktik toplumunuzun öncülerinden birine dahil edilecek. Sevgili kutsanmış bireyler, niyet ilahi sorumluluklarınıza bağlanmaktan ziyade, sizi istek ve kısıtlamaya inanmaya yönlendiren karanlığın manipülasyonlarını iyileştirmek için kısa bir süreliğine fiziksel bolluğu kullanmaktır. Bireysel rehberlerinizin yaşamlarınıza kitlesel girişi herşeyi hemen değiştirecek! O zaman biz daha yüksek bilinçlilikle sizi sorumluluklarla tanıştıracağız ve bunların önemini anlamanız için sizi destekleyeceğiz.

İlk sorumluluğunuz bu değerli dünyanızın etkili nezaretçileri olmaktır. Dünya Ana neşeli bir şekilde harika hizmetlerinizi beklemektedir. Yeni teknolojiler yeryüzü dünyanıza şifa verecek ve onu tamamen bütünleşik, tamamen bilinçli bir küreye büyük geçişine hazırlayacak. Işık odalarınızın kullanımı yoluyla tam bilinçliliğe kutlu geçişinizin bitişine zaman ayırdıktan sonra, bu ilk gelişmelerde temel bir rol oynayacaksınız. O zaman, tam bilinçliliğin neşesine ve gücüne alışır alışmaz, bizimle birlikte çalışmaya hazır olacaksınız. Biz neşeli bir şekilde bu özel zamanı bekledik, çünkü kaderimiz cennetvari bir yıldız ülkesini birlikte yaratmak için kaderimiz çizildi. Tanrı bizi hakkında konuştuğumuz şeyin o zaman ortaya çıkacağı ve bizim bu gezegendeki uzun geçici ikametimizin yeni ve harika bir yola gireceği konusunda bilgilendirdi. Halleluya! Halleluya!

Bugün eskiyi dönüştürme ve yeniyi getirme hakında başka bir mesajı size getirdik. Bu zaman, karanlığın dünyanızdan ayrıldığı ve aydınlık, tam bilinçli olanın ortaya çıkmaya başladığı bir zamandır. Bu zaman, özgürlüğün ve bolluğun heyecanının ve harikalarının geri döndüğü bir zamandır! Bilin ki sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?