Home > > Sheldan Nidle - 28 Ocak 2014

Sheldan Nidle - 28 Ocak 2014

1 Akbal, 6 Yax, 10 Caban

Selamat Jalwa! Kürenizin her yerinde pek çok şey oluyor. Karanlık kabalın liderleri uzun zamandır süren hükümranlıklarının bir sona geldiğini anlıyorlar. Bizim dünyalı ortaklarımız küresel bir para sistemi üzerinde son düzenlemeleri tamamlamakla ve yeni bir dünya çapındaki bankacılık sistemini hızla başlatmak için bu olayı kullanmakla meşguldürler. Şimdi, bu aleme küresel bolluğun ilk denemelerini getirecek şeyler meydana gelmektedir. Yeni bir altına dayalı para sistemi Dumbarton Oaks anlaşmalarıyla oluşturulan eski kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır. Federal Rezerv dolarının dönemi bitti. Ulus devletin elindeki mevcut ulusal para sisteminin her birini kontrol altına almak için yeni bir finansal sistem şekillenmektedir. Her banka o zaman dolandırıcılığı ve geçmişin hilekarlığını sona erdirecek olan bir dizi katı kurallara bağlı olacak. Bankacılık artık çalmak için bir lisans olmayacak ve bankaların önem verdiği büyük "con"lar sona erecek. Büyük bir bolluğun sonucu olarak ortaya çıkacak olan yeni yönetim, çok hızlı bir şekilde bu yeni düzenlemeleri uygulamaya koyacak. Bu yeni realite tam bilinçliliğe doğru yürüyüşünüzü pekiştiren bir ifşaatın öncüsü olacak.

Bu filonun mevcut işleri aslında kabul edilen herşeyin ortaya çıkmasını garanti etme ihtiyacı etrafında inşa edilir. Şimdiki zaman, eski karanlık düzenin, amansız açgözlülüğün, kibirliliğin ve sorumsuzluğun kendi bilinçliliğini ve yeni bir realiteyi getirmek için artan sorumluluk duygusunu kullananlar tarafından başarılacağı bir zamandır. Bu realite mevcut bilinçlilik dönüşümünüz tamamlandığı zaman, tümüyle doğmuş olacaktır. Bu, önceden söylediğimiz gibi, ana görevleri sizi tam bilinçliliğe geri getirmek olan birçok mentorları sağlamamızı gerektirir. Bu yol Agartha şehirlerini kapsayacaktır. Yolculuğunuzun son aşaması için bu alemin her yerinde özel yerler kurulacaktır. Biz bu ilahi görevi tamamlayacak olan binayı ve Işık Odalarının işlem yerlerini koordine ettik. Bu yaşayan dönüştürücülerden ayrıldığınız zaman tam bilinçli olacaksınız. Kısa bir eğitimden sonra, yeni bir 5. boyut realitesinde yaşama yeteneğine sahip olacaksınız!

Bilinçlilikteki büyük bir sıçrama sizin için ne kadar büyüktür. Bu ilahi operasyon bu realiteyi beşinci boyuta yükseltmenin ve sizi fizikselliğin bu bölümünün ana koruyucuları olmak için sizi hazırlamanın bir aracıdır. Agarthalı kardeşlerinizle biraraya geleceksiniz ve diğer üç su dünyasını kolonileştireceksiniz. Bu yeni galaktik toplumlar bu özel koruyuculuğa başkanlık etmek için bir galaktik konsey oluşturacaklardır. Bundan başka, bu yeni olarak birleştirilmiş yıldız ülkesini Galaktik Federasyona dahil edeceksiniz ve kutsal kaderinizi gerçekleştireceksiniz. Yakın ya da uzak birçok galaksi sizin büyük kaderinizi duyacak ve sizinle bu olayları paylaşmayı arzu edecek. Aslında, barış, bolluk ve birlik için bir prototip olacaksınız! Bu galaksilerden birçok gemi şimdi buradadır ve devam eden dönüşümünüzde bizi izlemekte ve desteklemektedirler. Fiziksel melekler statüsüne geri dönerken, size ilahi planı kendi mucizevi tarzında nasıl ortaya çıkarabileceğinizin bir vizyonu verilecek. Bu durum büyük filoyu neşeyle doldurur.

Söylediğimiz şeylerin tümü ortaya çıktıkça, bu ilahi değişimler dizisinin bu galaksiyi silip süpüren daha büyük bir değişimin parçası olduğunu hatırlayın. Biz ilk olarak bu bölgenin Ruhsal Hiyerarşisinin tam onayıyla bu güneş sistemini kolonileştirdik. Uzun zaman önce karanlığın geldiğini gözledik ve bu ilk koloniyi yok ettik. O zaman müdahale etmek için izin aldık ve Mu kıtası yaratıldı. Daha sonra Atlantis geldi ve karanlık tarafından insanları bir köle ırka çevirmek için gerçekten sıradışı bir plan yaptılar. Bu süreç şimdi başarısız oldu. Sınırlı bilinçliliğin zincirlerinden kurtulmaktasınız. karanlığın katı yönetimi altında binlerce yıllık maceranızdan çok şey öğrendiniz. Bu sona eriyor. tam bilinçlilik alemine geri dönme ve Tanrı tarafından size verilen büyük kaderi gerçekleştirme zamanıdır. Biz ve sizin ruhsal ve uzay aileniz, şimdi biraraya geliyor ve özel, önceden düzenlenmiş bir simyayı gerçekleştireceksiniz. Bu olaylar bu galaksiye Işığı getirecek ve büyük ve gerekli bir mucizeyi yaratmanıza izin verecektir. Hallelujah! Hallelujah! Hallelujah!

Namaste! Biz Sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bu realiteyi değiştirecek olaylar şimdi meydana gelmektedir. Hem Doğu hem de Batıdan çeşitli gizli topluluklar dünyanın küresel bir para sistemi başlatması ve yeni finansal sistemi ortaya çıkarmasına izin veren görevleri tamamlamaktadırlar. Mevcut bankacılık oligarşisi yenilgi zamanlarının geldiği "eski bir koruycu" dan oluşturulmuştur. Antik Romanın, bu vurdumduymaz grubun günlerinden beri, kürenin para kesesinin ipini elinde tutmuştur. Bu tehlikeli ve ego merkezli bireyler bir kenara atılacak ve kendi başlarına bırakılacaklardır. Bunu tutuklamalar ve onların düşüşleri izleyecektir. Bu kutsanmış olayları ayarlamamız binlerce yıl alırken, bir realiteyi meydana getirmek onlarca yıl almıştır! Onları gerçekleştirecek olan şey insanlık için ölümsüzlüğü ve büyük saygısızlığı temizleyen bir sistemdir. İnsanlar gönüllü kölelik içindeydiler ve herbirinin sahip olduğu büyü gücü göremiyorlardı. Özgürlüğünüzün elinizde olduğunu kabul etme zamanıdır.

Bolluğunuzun ilk aşamasını çeşitli bolluk fonlarının dağıtımı izleyecektir. Bu iki aşamalı bir süreçtir. Bu tamamlandığında, yeni yönetim ortaya çıkacaktır. Görebildiğiniz gibi, bu aslında Sizin refah Bu ilk aşama, çeşitli refah fonlarının dağılımı tarafından takip edilecektir. Bu iki parçalı bir süreç olmaktır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, yeni yönetim tezahür edecektir. Gördüğünüz gibi, bu gerçekten hepimiz için mübarek bir zamandır. Eski borç batağındaki sistem düşecektir. Onun yerini borçtan sizi kurtaran ve kutsal arzularınızı başarmanıza imkan veren yeni bir sistem alacaktır. Bu zamanı düşünmeye başlayın. Toplumlarınıza dikkatli bir şekilde bakın. Nasıl geliştirildiklerini görün. Dünya'ya da bakın. Yeni bir ışık içinde olduğunu görün. Ona yardım edin ve toplumlarınızın enerjilerinizi ve insanları ve malları taşımanızı nasıl yapacağını hızlı bir şekilde değiştirin. Şaşırtıcı yeni teknolojilerin kucak açmaya hazır olun, ve özellikle de artan bilinçliliğinizin ruhsal kapsamında bunu yapın! Herşeyin bilincinde olun ve bu fırsatın kaçmasına izin vermeyin.

Atalarınızın temsilcileriyle tanışmak üzeresiniz. Aynı zamanda, Tanrı'nın ruhsal Varlıklarının arasına karışacaksınız. "Perde" açılacak. Tam bilinçliliğe doğru giden yolda size yol göstermek ve alışkın olmanız gereken belli başlı şeyleri öğretmek için buradayız. Bu zaman neşe ve buna denk sorumluluğun olduğu bir zaman olacaktır. Birçok harikalarla tanışacaksınız. Bu zamanı kendinizi geliştirmek ve birbirinizi affetmek için kullanın. Tüm yaşamla paylaşılmış birliğinizi öğrenin! Gaia'nın üzerinde ve içindeki yaşamınız olan büyük hediyeyi kavrayın. Birçok inançlarınızın altüst olmasına ve diğerlerine yayılmasına hazır olun. Bu çok ahlaki ve nispeten kansız bir "devrim"dir. Yaklaşık 13 bin yıldır fiziksel olarak keyif almadığınız bir bilinçlilik durumundan sizi kurtaracak. Minnettar olun ve bu aleme olmakta olan şey için Şükredin.

Bugün, biz burada meydana gelmekte olan şeyi size açıklayan mesajlarımızla devam ettik. Sizden bunu almanızı ve meditatif bir durumda ya da dua ederken Yüksek Benliğinizin size söylediği şeyi yapmanızı rica ediyoruz. Olmakta olduğunuz şeyden gurur duyun ve size bu harikaları aşılamak için gelmiş olanlara kucak açmaya hazır olun! Bilin ki Sevgili Bireyler Tanrı'nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir olun ve Neşeli olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?