Home > > Sheldan Nidle - December 24, 2013

Sheldan Nidle - December 24, 2013

5 Lamat, 11 Mol, 10 Caban

Dratzo! Gregoryan yeni yılın başlangıcı ve tatil dönemine girdiğiniz için yine daha çok haberler getirmek için döndük. Bu zaman, dünyanızda birçok başlangıçlar ve bitişlerle dikkat çekmiştir ve binlerce yıldır dünyanızı yönetmekte olanlar sahneden çekilmeye ve kendi kaderlerini kabul etmeye hazırlanmaktadırlar. Bu kesinlikle çok isteksizce yapılmaktadır. Karanlık kendi yoluna sahip olmaya çalışmıştır, ancak şimdi onların zamanı geçmektedir. Gizli kutsal topluluklar ve onların ortakları tutuklanmaları yakın olanlar için istikameti hazırlamaktadır. Onlar aynı zamanda size yeni yönetimi getirecek olan prosedürleri de oluşturmaktadırlar. Ek olarak, yeni parasal ve finansal sistemler ortaya çıkmaya hazırlanmaktadır ve bu da bu aleme büyük bir bolluğu getirecektir. Bizim bağlantı personelimiz ulusal ve kişisel borçları bolluğa dönüştürecek birçok duyuruları yapılacak olan anlaşmaları bitirmektedirler. Bu anlaşmalar ulusları ve bireyleri çok uzun zamandır zahmetlere sokan borcu ortadan kaldıracaktır. Bunun yerini insanlık için yeni bir çağın müjdecisi olan bir af alacaktır.

Bu yeni çağ fizikselliğe bakışınız dönüştürecektir. Son olarak bizimle yeniden biraraya geleceksiniz ve gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Yeni yönetiminiz tarafından bizim varlığımızın duyurulması bir şekilde hem yalnız hem de benzersiz olduğunuza dair hislerine bir son verecektir. Yaratıcı tüm yaşam tiplerini ve çeşitlerini bu galaksiye ve gerçekte fizikselliğin tümüne yaymıştır. Yalıtılmanız son buldukça, realitenin bu sektörünün sizin tam bilinçliliğe geri dönüş yolculuğunuzu tamamlamanıza imkan vermek ve bunu kutlamak için gelen birçoğuna sahip olduğunu anlayacaksınız. Size verilen bu tuhaf yol 15 bin yıldır sizi karanlığın insafına terketmiştir. Yolculuğunuz Atlantalı rahip ve rahibelerin çevirdikleri dolaplarla başlamıştır; Atlantis düştüğü zaman helak olduğunuzu yakından gördüler ve sonunda sizi kafası karışmış hafızasını kaybetmişlerin rolüne koydular. Ancak tüm bunlara rağmen, yaşamınızı sürdürdünüz ve şimdi size olup biteni hatırlayabildiğiniz bir duruma döndürüleceksiniz. Bu gerçekte keyif alacağınız bir zamandır.

Sizinle ilk temas için bu operasyon benzersiz olmuştur ve onun parametreleri de tamamen sıradışıdır. Gaia çok özel ve onurlandırılmış bir Varlıktır. O şimdi bu güneş sistemini onurlandırır ve böyle yaparak bu sistemin istisnai bir görünüm almasını mümkün kılar. Gaia üvey kızkardeşinin kendi ilk durumuna geri döndürülmesini arzular. O Elohimden ve onun çeşitli kardeşlerinden bu kutsal görevi desteklemelerini rica eder. Onlar bunu yapacaklardır. İlk olarak, bu ilahi dünyanın yeniden kurulmasına ve insanlık için bütünleşik bir yuva olmasına ihtiyaç duyar. O zaman bu yeniden kurma işlemi resmi olarak başlayabilir. Geriye kalan üç su dünyası da yine hem yukarıdaki hem de aşağıdaki yeryüzü okyanuslarına sahip olacaktır ve yaşam bir kez daha çok yönlü bir formda doğacaktır. Bu gezegen sisteminin inanılmaz güzelliği ortaya çıkarılacaktır. Güneş olarak adlandırdığınız bu aziz yıldızın büyük enerjileri bu harikalarını yuvanız olarak adlandırdıkça harikalarını tümüyle parlatacaktır. Bu yeni yıldız ülkesi çok benzersiz bir kısmete sahip olacaktır.

İlk göreviniz galaktik barışı güvence altına almaktır. Sonraki görevleriniz birçok galaksiler arası konferanslara çok değerli ve aranılan bir ev sahipliği olmaktır. Bu görevler fizikselliği yaşatan bir çok yaşam formlarıyla bir aray gelmenize imkan verecektir. Şimdi, yabancı düşmanısınız ve görünür şekilde bu konferanslar için çok niteliksiz bir ev sahibisiniz. Yine de dönüşüm geçireceksiniz ve tam bilinçlilikte, ima etmiş olduğumuz büyük ev sahipliğine geçeceksiniz. Gaia 6 milyon yıl önce amaçsızca dolanmayı bırakmıştır ve bir amaç için bu gezegen sistemine katılmıştır. O kehanetleri biliyordu ve meydana gelecek şey için galaksimizdeki bu yeri seçti. Tanrı ondan bu güneş sistemine katılmasını ve burada kaderini gerçekleştirmesini istedi. Bu şimdi önceden haber verildiği gibi meydana gelmektedir. Yeryüzü insanlığı görevini gayretle yapmıştır ve İlahlar tarafından uzun zaman önce ondan alınan tam bilinçlilikle ödüllendirilecektir. Yeni bilinçliliğinde, yeryüzü insanlığı Agarthalı geçmişiyle yeniden biraraya gelecektir. Yeni bir ortak tarih o zaman keyifli bir şekilde doğmuş olacaktır.

Namaste, sevgili Kalpler! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Şimdi size olmakta olan ve bu realiteyi değiştirmekte olan şey hakkında bazı bilgilerle geldik. Bu realiteyi kontrol edenler açgözlü planlarının içeriye doğru patladığını geçmiş birkaç haftada farketmişlerdir. Onlar aslında işlerinde onları engelleyen birçok hilelerinin başarısız olmakta olduğunu anlamışlardır. Işık sadece bu realitenin önceden olduğu gibi çalışmadığı gerçeğiyle kazanmaktadır. Kitlesel reformlar gereklidir. Tanrı tarafından Işığın zaferi için uğraşılan bu reformlar eldedir. Bu giderek büyüyen durum amacımız olan ilahi zaferin buna çok yakın bir realite olmasını çok daha kaçınılmaz kılar. Bu büyük değişiklikler için yasal ve finansal nedenler özel işbirlikçilerimizin yürürlüğe koyduklarıdır. Pazar eylemleri ve belirli yasallıklar karanlığı tüketmek ve yeni bir realitenin ortaya çıkmasına izin vermek için hazırdır!

Bu yeni realite o zaman karanlığın bu alemini ve onun finans ve yönetim alanında çok sayıdaki uzantılarını temizleyebilir. İlaveten bu bizim kutsal ortaklarımızın NESARA gibi çeşitli kanunların ortaya çıkmasını zorlamalarına imkan verir. Bu yeni bir bolluğa ve sadece yönetimin değil, aynı zamanda küresel ekonominin işleme şeklinin kitlesel dönüşümüne de yol açacaktır. Bu bizim Uzay ve İç Dünya’daki kız ve erkek kardeşlerimizin resmi bir ifşaatını görme fırsatını size verecektir. Bunun gerçekleşmesiyle, karanlığın yönetimi gerçekten sona erer. Yeni bir alem sizi bolluğa ve tam bilinçliliğe götürmek için doğacaktır. Yeryüzü aleminin bu yaklaşan Yükselişi Gaia’yı dönüştürecek ve sizin her birinizin gerçekten kim olduğunuzu keşfetmenize imkan verecektir. Bu operasyon esnasında, biz geleceğiz ve sizi herkesin bilmesi gereken bu önemli konuları size öğreteceğiz!

Tam bilinçli bir Varlık oldukça, birçok temel ilkeleri anlamanız gerekli olacak. Herbirimiz ölümsüzlüğü başardığımız zaman, Yükselmiş Üstatların özel bir grubu tarafından bu konuda yetiştirileceğiz. Misyonumuz eğitimlerimizin bu yönlerini kopyalamaktır. Sizin için bu geçiş tamamlandığında, Işığa tam bir katılımcı olmanızı amaçlıyoruz. Bu yapıldıktan sonra, sizi Tanrı tarafından bize verilen birçok kutsal görevleri birlikte nasıl yapacağımız konusunda hazırlamamız gerekiyor. Işığa ilahi hizmet yolunca olacağız. Bu birçok özel yoldan yapılacak ve biz bu uyumluluğu hızla başaracağız. Sizin herbiriniz ilahi amaçlarla buraya gelen çok özel Ruhlarsınız. Bu kutsanmış amaçlar bu grubun öğrenmesini, birbirine bağlı olmasını ve daha sonra da Yaratıcı tarafından bize verilen çeşitli görevleri yürütmesini mümkün kılan şeylerdir. Bu yapılmalıdır!

Bugün, burada meydana gelmekte olan şey hakkındaki mesajlarımıza devam ettik. Aynı zamanda, kutsal bir nimeti size vermeyi istiyoruz. Bu yıl sonu tatil sezonu bu yeni çağı herkes için hızla ortaya çıkaran küçük ve büyük bir dizi mucizenin başlangıcı olabilir! Biz ifşaata ve tüm İnsanlığın büyük birleşmesine çok yakınız! Bilin ki, Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! ve Neşeli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?