Home > > Sheldan Nidle - December 17, 2013

Sheldan Nidle - December 17, 2013

11 Imix, 4 Mol, 10 Caban

Selamat Jarin! Şimdi, karşınızda duran şeye kendinizi hazırlayabilmeniz için birkaç önemli şey hakkında konuşmak için geldik. Bolluğa ve yeni yönetime sizi götürecek olan bir akım başlamıştır. Doğduğunuzdan beri bildiğiniz dünyanın süratle yok olmakta olduğunun farkında olun. Binlerce yıldır dünyanızı yönetmekte olan karanlık kabal gücünü ve kontrolü kaybetmektedir. Küresel bir para sistemi kurulmasının ilk kısmı şimdi karşınızdadır. Bu dünyanın para sisteminin nasıl kullanılacağını değiştirecektir. Bu parayla ilgili sürecin sonraki kısmı bolluk fonlarını ilk ana hatlarını ortaya koyacak. Bu fonlar yeni yönetimin müjdecisi olacak ve bu yeni yönetim tüm borçları iptal etmek için büyük bir “jübile” ilan edecek. Bundan başka, bankacılık ve finansal hizmetlerde bu finansal kurumların işleme şeklini ebediyen değiştirecek olan büyük bir dönüşüm olacak. Bu yeni kurallar, bu finansal kurumların dünyanın her yerine yaydıkları sömürü düzenine bir son verecek politikaları teşvik edecek. Onun yerine özgürlük, kişisel kurtuluş yeniden yeşerecek.

Tüm bunların arkasındaki ana neden bilinçlilik ve ifşaattır. Dünyanızdaki bilimin her büyük izleyicisi sezgisel olarak bilinçliliğin yükselmekte olduğunu bilir. Tanrı böyle emretmiştir ve ruhsal ve fiziksel benliklerinizi gözleyen Melek koruyucular bu amaçları başarmak amacıyla bir yolu uygulamışladır. Bedenlerinizin temel frekansında yükselme ve fiziksel benliklerinizde yeni çakraların doğuşu bu kutsal prosedürün bir parçasıdır. Bir diğeri fiziksel benliğinizle duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenleriniz arasındaki daha derin bir bütünleşmedir. Bu operasyon RNA/DNA’nızı değiştirmeye benzer. Hatta epifiz beziniz mutasyon geçirmektedir. Bunların tümü devam eden bilinçlilik değişimi hakkında sizi daha fazla farkında kılmaktadır. Gökleri gözlüyorsunuz ve bizi görüyorsunuz. Artan merakınızla, birçok kadim gizemlerin farklı bir tarihe ve karalarınızda, denizlerinizde ve havanızda olan şeyin farklı açıklamalarına işaret ediyor. Bu durum ifşaatı sizin için hem açık, hem de muhtemel kılacak daha büyük bir planın bir kısmıdır!

Bu çeşitli kutsal ve prosedüral işlemler, karanlığın korkunç kontrolünden uzakta, daha konforlu olduğunuz ve ihtiyacınız olan şeyi anladığınız bir yer olan Işığın harikalarına geçmenize yol göstermektedir. Sizin yararınıza yapılmakta olan şeyin olağanüstü olduğunu farkediyorsunuz. Biz yardım etmek ve doğru zamanda sizin işinize aracılık etmek için buradayız. Kesinlikle, hem Agarthalıların, hem de Yükselmiş Üstatların yardımcısıyız. İlk önemli şeyler şimdi meydana gelmektedir. Bizim iş arkadaşlarımızın başarmış olduğu şeyle gurur duyuyoruz. Kalanlar hızlı bir şekilde gelecek ve görünme zamanının çok yakın olduğunu işaret edecek. Biz karanlığın kaçınılmaz olanı geciktirme çabalarını yakından gözlemekteyiz. Onların planları geçmişte yaptıkları gibi işe yaramaz. Ortaya çıkmaya başlayan şeyin tadını çıkarın. Bir sonraki adımda ortaya çıkacak şeyin bizim büyük zaferimize yol açan daha büyük bir senaryonun bir parçası olduğunu görmeye hazır olun! Yakında, kamuya ifşaat yayınları yapılabilecek ve harika çağınıza doğru ilerleme hızlanabilecek.

Uzun zaman önce, atalarınız bu çok özel küre üzerinde tohumlandılar. O zamandan beri hem iyi hem de kötü birçok şey meydana geldi. Antik köklerinizi yenilemek ve sizi bu aynı orijinal atalarınız tam bilinçliliğine döndürmek için geliyoruz. Buraya Gaia’ya hizmet etmek ve onu şükran içinde bu galaksiye yeniden takdimine hazırlamak için geldik. Gaia bu güneş sistemini zenginleştiren yaşayan bir Varlıktır. O, özel ailenizi Lemurya için zamanın sonuna yakın tayin edilmesi gereken pozisyona seçmeyi amaçlar. Şimdi bu kutsal vaat yerine getirilecek ve bununla da tüm Samanyolu Galaksisinin yükselişi gerçekleştirilecek. Galaktik Federasyondan bizler gerçekten çok özel bir zamana yaklaşmakta olduğumuzun farkındayız. Size gerçekten çok benzersiz bir Bilim ve Mühendislik harikası filo gönderdik ve bu filo harika bir şekilde bizim yıldız ülkelerimizin üyelerinin her birinin gönderdikleriyle çoğaltıldı. Yakında tam bilinçliliğe doğru ilerleyeceksiniz ve o zaman bu olağanüstü galaksi evinizi halen ziyaret eden çok çeşitli yaşam formlarıyla karşılaştırılacaksınız.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bazı çok ilginç haberlerle geldik! Mevcut realitenizi değiştirmekle meşgul olanlar Tanrı’nın kutsal emirlerine itaat etmek için birçok önemli projeyi tamamlamaya çalışmaktadırlar. Her gün, Tanrı bizi kutsuyor. Her gün karanlık Gaia’daki yaşama saygısız davranmaya devam ediyor. Havanın, suyun ve toprağın kirlenmesi kadar, doğal kaynakların sürekli çıkarılıp alınması Gaia’ya ve onun ekosistemlerine bir hakarettir. Gaia’yı kolayca iyileştirebilecek ve Gaia’yı tahrip eden kazılar ve patlamalara son verecek teknolojilerin ortaya çıkarılması gerekiyor. Sürekliliğinin ve korunmasının bizim birinci sorumluluğunuz olduğu bir yerde yaşıyoruz. Korkunç yöntemleri değiştirmek ve Yaratıcının bitki ve hayvan varlığının her birindeki ilahiliği farketmek için zaman geliyor. Biz samimi bir şekilde bu kutsal alemi değiştirmek ve Işığı ortaya çıkarmak için niyetler oluşturmaktayız!

Tüm yaşam kutsanmıştır. Bu yaşamın sürekli tahribatı bir saygısızlıktır. Tanrı uzun zamandır bize çeşitli farklı misyonlar öğretmiştir. Her birimizin ilahi misyonlarımızı gerçekleştirmek için yeteneklerimizi kullanmak üzere özel eğitimlere ihtiyaç duyduğumuzun farkındayız. Benzer şekilde, sizin her birinizin eğitiminize uygun şekilde özel bazı sorunların üzerine eğilen ve basmakalıp sözlerin ötesine geçen, daha uygun derslere ihtiyacınız var. Bizim bu konuda oynayacak bir rolümüz var. Bu yaşama bir çocuk olarak başladınız, henüz önemli fiziksel yeteneklerinizi kullanamıyordunuz, ancak yine de bir yaşam sözleşmesini taşımaktasınız. Zaman ilerledikçe, fiziksel yetenekleriniz üzerinde bir ustalık sağladınız, ancak yaşam sözleşmenize ilişkin duyarlılığı kaybettiniz. Tanrı dersler sağlayacak, böylece bu yaşam sözleşmesini hatırlayabilecek ve başarılı bir şekilde uygulayabileceksiniz. Bizim içinde olduğumuz yer burasıdır.

Biz ilahi nezaretçileriniziz. Görevlerimiz sizi maddi, fiziksel ve ruhsal bilgi ile donatmaktır. Bu bilgiler sizi tam bilinçliliğin son yolculuğuna hazırlayacak. Bu yüzden, bu kutsal görevi etkili bir şekilde tamamlamaya yardım edebilecek parasal ve yönetsel yapıları sağlamamız gerekiyor. Ek olarak, size ruhsal, uzay ve İç Dünya ailelerle özgür bir şekilde etkileşim kurma yolunu vermemiz gerekiyor. Şimdiki yalıtılmışlığınız gerektiğinde kolayca yararlanabileceğiniz yeni bir insanlık topluluğuna dönüştürülecektir. Şimdi bunu mümkün kılmak için pek çok şey yaptık. Bunlarda ilki ortaya çıkmaya başlamıştır. Yakından izledik ve yapılmakta olan şeyi gördük. Bu realiteyi değiştirmek ve yaşamlarınızı zenginleştiren ve bu alemi hızlı olumlu değişime hazırlayan bir bolluğu getirmek için zaman geldi. Şimdi bunu talep ediyoruz! İradeniz yapılmasına imkan versin!

Bugün başka bir mesaj verildi ve bu realitenin yukarısında ve aşağısında meydana gelmekte olan şey hakkındaki bir dizi bilgi tanıtıldı. Çok küçük, ancak yerinde bir olayla başlayacak olan büyük bir dönüşüm için zaman geliyor! Haydi İlahi olanlarla birlikte, bunu getirelim! Bilin ki, Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! ve Neşeli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?