Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - July 10, 2012

July 10, 2012

7 Caban, 10 Kumku, 8 Manik

Dratzo! Size söyleyecek çok şeylerle geldik! Şimdi, müttefiklerimiz size tanımlanmış olduğumuz olaylar için hazırlanmaktalar. Karanlık kabal Avrupa devletlerinin birçoğundaki ana akım medyaya erişmekte olan bazı davalardan bozguna uğramaktadır. Bu yanlış hesaplar dünyanızın pek çok yerinde günlük faiz oranlarının belirlenmesindeki sahtekarlığı kapsar ve bu ortaya çıkanlar arkasından geleceklerin sadece başlangıcıdır. Dünyanız bu bencil faaliyetlerin sonucunda bir borç batağına saplanmıştır. Bu bir nedendir ve karanlık bireylerin dünyanızda kendi uzatmalı hakimiyetlerinin sonuna gelmiş olmalarıı da başka bir nedendir. Onlar uzun zamandır çok sayıdaki ileri teknolojileri ve bunlarla ilgili cihazları sizden gizlemişlerdir. Bizim dünyalı müttefiklerimiz, yeni hükümetlerin ilk görevlerinden birinin bu keşifleri gözler önüne sermek olduğunda ısrar etmiştir. Bu teknolojiler toplumlarınızı ilk teması daha mantıklı hale getiren bir noktaya doğru sıçratabilir. Kendi teknolojimizi de eklediğimizde, şimdi bastırılmış olan cihazlarınız gezegeninize ve hemcinslerinize daha iyi hizmet edebilmek için size açık olabilir.

Doğası gereği bilinçlilikteki bu kayma ilahi hizmete bağlıdır. Biz insanlar ilk amacı samanyolu galaksimizi oluşturan canlı yıldız ve gezegenlere hizmet etmek olan fiziksel melekleriz. Tam bilinçli benliklerinize geri döndüğünüzde tamamlanacak olan, sizinle ilk temas aşamasını kurmak için çok uzak dünyalardan geliyoruz. Sadece o zaman niçin ilk sırada sınırlı bilinçlilik içinde hissettiğinizi ve toplanan bilgelikle, Anchara’nın eski karanlık imparatorluklarının sakinleri için ışık bedenler oluşturmanızı nasıl destekleyebileceğinizi anlayacaksınız. Bu sizin benzersiz bilgeliğinizi ve sonsuz sevgi kaynaklarınızı gerektiren saygıdeğer bir görevdir. Agarthalılar tam bilinçliliğe döndüğünüzde, onlara öğretebileceğiniz çok şey olduğunu farkederler ve onlar büyük yıldız ülkesini oluşturmak için bir araya gelmenizi dört gözle beklerler. Bu yeni bütünlük galaktik bir barışı güvence altına alacak ve galaksinin yaklaşık yarısını ışığa götürmeyi mümkün kılacaktır. Bu ilahi kehaneti gerçekleştirecek bir zaman olacaktır.

Bu mevcut anlar dünyanızı ebediyen değiştirecek olan bir dizi olaya yol açacak. Toplumunuzdaki belirli bireyleri tutuklayacak olanlar, resmen sonuçlarına erişmekte olan çeşitli prosedürlerle hazırlanmaktadırlar. Çeşitli batılı ülkelerin devlet başkanlarının çok kısa sürede istifalarının bekleneceğinin ve bu gözaltıların tam olarak planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlamak için teknolojimizi kullanmaya hazır olduğumuzun farkına varmaları sağlanmaktadır. Bu gözaltıların amacı karanlık kabalın üyelerinin güç pozisyonlarından ayırmak ve böylece çökmüş banka ve finansal kurumların yeniden düzenlenmesi için bir fırsat yaratmaktır. İhtiyaç duyulan şey bunu düzeltmek için bir araçtır ve borç affı bunu başarır. Aynı zamanda hızlı bir şekilde izlenecek evrensel bolluk/bereket aşamasını da oluşturur.

Bu bolluk/bereket ana finansal araçtır. Çok uzun zamandır çoğunluğun zorlu yoksulluğuna ve birkaç kişinin üstünlüğüne inanıldığı bir dünya in beklentilerini yükseltmek zorunludur. Bu inanç yeni bir inançla yer değiştirecektir. Yoksul olmaya ya da bir veri olarak yokluğu ve kısıtlılığı kabul etmeye gerek yok. Daha çok, sağlanan zenginlik ve özgürlüğün sadece varlığın yeni bir düzeyine bir atlama taşı olduğunu görmeniz gerekiyor. Bilinçliliğin daha yüksek düzeyleri paranın nasıl yaratılacağını ve kullanılacağını anlar ve bolluk herkes için bu yeteneğe eşlik eder. Zenginlik yoksulluğa son verir, ancak yoksulluk düşüncesine değil. Bu nedenle biz yeni yönetimlerinizin zenginlik ve bolluk hakkındaki algılamalarınızı yeniden düşünme ihtiyacını ve paranın şimdiki varoluşunuz ile ortaya çıkmaya hazır olan yeni varoluşunuz arasında bir geçiş aracı olduğu gerçeğini size aşılamasını sağlayacağız. Paranın, aslında yakında görünmez olacağını göreceksiniz, çünkü yeni teknolojiler daha konforlu bir yaşamın temellerini sağlamayı herkes için mümkün kılacak. Bundan başka, işe yönelik olmaktan, tutku/coşku yönelimli olmaya doğru ilerleyeceksiniz.

Şükranlar! Biz sizin yükselmiş üstatlarınızız! Bir gelişme raporuyla size geldik. Karanlık kabal ve binlerce yandaşı sizden yalıtılıyor. Bunu başarılana kadar, çok büyük sonuçlar alınmadan, bolluğunuzu dağıtmak hemen hemen imkansızdır. Onları izole etmek ve bunu yapar yapmaz onları gözaltına almak için bir planı uygulamaya başlamamızın nedeni budur. Sizin çok kesin olarak size zarar vermeye niyet etmeye devam edenlerden uygun bir fiziksel ayırmaya ihtiyacınız var. Çok uzun tutuklama listesinde adı olanların her biri “işaretlenmiş” aurik alanlara sahiptirler ve bu geçici olarak onların size ve gezegeninize ciddi bir zarar vermelerin önler. Bununla birlikte, bu karanlık bireylerin aynı zamanda uygun otoriteler tarafından kısıtlanmaları da gerekir. Biz şimdi gerekli olan şeyi dağıtabilen prosedürleri tamamlamaktayız. Sizden yapmakta olduğumuz şeye büyük sevgi dolu enerjilerinizi eklemenizi rica ediyoruz, çünkü özgürlüğünüz için zaman elinizin altında!

Nitekim, Meleklerin ve Tanrı’nın Yerel İdari Konseyi’nin kutsanmış dalgaları özgürlüğünüzü getirmek için harekete geçmektedir. Sonsuzluğun efendileri için, karanlık dünya boyutunda yaşayan ve her türlü şeytanlığa neden olan bedensiz karanlık bir enerji grubunu beslemiştir. Bu enerjiler kürenizin etrafındaki belirli bölgelerde yoğunlaştırılmıştır ve bizim galaktik dostlarımız bu negatifliği ortadan kaldırmakta, herkesin ışığa doğru ilerlemesi için yolu temizlemektedir. Bu pislikten Gaia’yı kurtarmak için iç dünya ailemizle birleşmekteyiz ve onları desteklemekteyiz. Bu işi çok yakında bitirmiş olduğumuzu söyleyebiliriz. Kabal gücünün zayıflamakta olduğunu ve bu muhteşem dünyanın ışığın işaret fişeklerine tekrar dönüşmek için zamanın geldiğini fark eder. Ki bu zaman Lemurya’nın 900.000 yıl önce kurulmuş olduğu zamandır.

Bizim her birimiz doğru ilahi zamanda yeryüzü insanlığının kurtuluşunu tamamlama zorunluluğunu biliriz. Galaktik ve iç dünya ailelerimizden sizi karanlığa esaretinizden kurtarmak için zorunlu görülen şeyi yapmalarını rica ediyoruz. Gezegenimize dağılan çeşitli kutsal topluluklarda olanlar da ilahi zekayla, ilahi doğru zamanda projelerini bitirmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. Şimdi içinde bulunduğunuz ilahi zaman tek bir zaman realitesine çökmektedir ve bu realite bütünüyle ışıktandır. Karanlık olup biteni tamamen kavrar ve sadece bunu kozmik zamanın kısa bir süresi kadar geciktirebilir. Bu karanlık kontrollü yeryüzü dünyası ışığın, bolluğun ve tam bilinçliliğin bir alemine dönüşeceği geçiş noktasına çok yakınsınız! Bu yüzden, karanlık sizin üzerinizdeki hakimiyet zamanının gerçekten bittiğini bilir.

Bugün, realitenizi ışığa geçirmekte olan faaliyetleri gözden geçirdik. Bu aynı zamanda, ifşaat ve ilk temasın da zamanıdır. Büyük değişiklikler ve dünya gezegeninde yaşamı görme tarzınızı daha iyiye doğru değiştirecek olan duyurular için hazır olun. Çok yakında harika bir kutlama yapacaksınız! Bilin ki sevgili bireyler, tanrı’nın sonu gelmez bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat gajun! Selamat ja! (Bir Olun ve Mutlu Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge