Home > > Sheldan Nidle - 7 Ocak 2014

Sheldan Nidle - 7 Ocak 2014

6 Ik, 5 Chen, 9 Caban

Dratzo! Size söyleyecek çok şeyle döndük. Küresel para sistemini kurmak için gerekli olan pek çok eylem tamamlanmıştır. Sonraki maddeler yeni dünya çapında para sisteminin başlangıcını ortaya çıkarmayı kapsar Bu değişimler sadece yeni bankacılık sistemiyle ilgili olanlardır. Şimdiki değişiklikler sadece insanlığın yeni bir realitesinin başlangıcının en yalın kısmıdır. Bu değişiklikler UFO örtbasına bir son verecek olan yeni yönetime yol açacaktır. Bu örtbas II Dünya Savaşı esnasında başlamış ve 1947 yazında Roswell’de utanç verici olayla devam etmiştir. Bu örtbas kaldırılır kaldırılmaz, sizinle doğrudan iletişim kurabileceğiz. Bu zamanda, ilk temasımız başlamadan önce bilmeniz gereken bu şeyleri size açıklayabiliriz. Herbirinizin tam bilinçli olmanız için size yardım edecek mentorlar tarafından yapılan hazırlıklar hakkında birçok şeyi bilmesi gerekiyor. Bunları yeni galaktik toplumunuzda tam bir katılımcı olmak için sizi hazırlayan bir eğitim izleyecek.

Borca batmış toplumlarınızın sıkıntılarından uzak olan bu hareket yeni realiteniz için enerjileri ayarlamak için daha büyük bir faaliyetin bir parçasıdır. Tam bilinçli olmanızdan önce, eğitime ve bolluktan kastedilen şeyin gerçekte ne olduğuna ilişkin bir temel deneyime ihtiyacınız var. Bu yeni olasılıklar setinde, bu alemin gerçekten ne olduğu ve sizden ne beklediğini keşfedebilirsiniz. Bu sizin günlük mevcut deneyiminizin ötesine geçer. Ruh hakkında ve bu dünyanın ilgili olduğu şey hakkında okuyun, etkileşim kurun ve öğrenin. Siz kuşatan akılsız işler şimdi heryerde meydana gelmekte olan çeşitli değişiklikleri anlamaya, okumaya ve öğrenmeye dönüştürülecektir. Size yardım etmek için, Yükselmiş Üstatlar gelecek ve “yaşamın sırları” olarak adlandırılan şeyleri deşifre etmek ve açıklamak için özel bir öğretim programına başlayacaktır. Bu öğretimler size uyguladığımız bilgiyle zenginleştirilecektir. Yere inişler başladığında, büyük bir bilişime maruz kalacaksınız.

Kitlesel yere inişler tamamlanır tamamlanmaz, mentorlarınızla karşılaşacak ve daha sonra meydana gelecek şeyi öğreneceksiniz. Bilinçlilik yaşamdır. Bu tüm yaşamın birliğini ifade etme ve eş zamanlı olarak olduğunuz harika eşsizliği açıklama yeteneğine sahiptir. Bu karmaşık bilgi seti varoluş için gereklidir. Her gün maruz kalmakta olduğunuz tüm bilgiyi nasıl değiştirmekte ve bütünleştirmekte olduğunuzun farkındalığına sizi daha da yaklaştıracak. Mentorlarınız size yardım edecek ve sizin hakkınızda tam bir dosya verilecek. Herbir mentor negatif algılamalarınızı temizlemek ve daha ince noktalarınızı ortaya çıkarmak için bu verileri kullanmak için yetiştirildi. Bu süreç İç Dünyaya uygun zamanda göçünüzün ön hazırlığıdır. Orada Işık Odanızın içindeyken, tam bilinçli Işık Varlığına dönüştürüleceksiniz.

Bu yaklaşan yıl bu nedenle özel bir zamandır. Sonunda dünyalı ortaklarımızın başarmış olduğu herşeyin sonuçlarını göreceksiniz. Aynı zamanda, bu size doğrudan hitap etme fırsatına sahip olabileceğimiz zamandır. Bu yaklaşan büyük yeniden birleşme Tanrı’nın kerametlerini gerçekleştirebileceği, sizi geçmişinizi tamamen hatırlayabildiğiniz ve yakın geleceğinizde yeralan sorumlulukları anlamaya başlayabileceğiniz bir duruma geri döndürecek zaman anlamına gelir. Bizim görevlerimiz tam bilinçliliğin harikalarını kabul edebilmenize hazırlık niteliğinde olan teknolojiyi ve bilinci sağlamaktır. Geriye kalan senaryo sizin karşınızda duran şeyin büyüklüğünü anlayan sizlere dayanır. Bu yüzden, bu bir adım-adım süreç olacaktır. Zamandaki her nokta bilgeliğinizi geliştirmek ve gelişen yeteneklerinizi artırmak için kullanabileceğiniz bir noktadır. Bir an gelecek ki, o zaman bunların tümü akla uygun gelecek ve bu alem kolayca bilinçlilik düzeyinin yapısını değiştirebilecek.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Dünyanız ve onun kutsanmış yeryüzü insanlığı bir geçiş döneminde! İlahi dönüşümünüz yürürlükte. Bu değişimin sancılarını ve ağrılarını hissediyorsunuz. Gaia kendi çeşitli değişimleriyle meşguldür. Deniz yatağı yükselmektedir. Kürenin iklimi kararsızdır ve dalgalanmaktadır. Kıtalar değişmekte ve gürlemektedirler. Yeni bir Dünya doğmaya hazırdır. Bu sonu olmayan değişimin koltuğunda oturmaktasınız ve İlahların sizin için elinde sahip olduğu kaderi merak ediyorsunuz. Bu dönüşüm nihayetinde olumludur ve sonuçları sizi tüm Kozmos ve İç Dünya’daki kardeşlerinizle yeniden birleştirecektir. Bu kucaklaşma size tam bilinçliliği geri verecek ve onunla empoze edilmiş bir hafıza kaybının bin yılı da sona erecek. Bu sürecin ilk meyveleri bolluğa hızlı bir adımdır. Başlangıçta büyük bir para sisteminin kuruluşuna şahitlik edeceksiniz ve daha sonra bizim tarafımızdan yüzyıllarca önce oluşturulan büyük hediyeyi alacaksınız.

Bilinçlilikteki bu operasyon sizi yeni sorumlulukların ev sahipliğini almaya hazırlayacak. Bunun zamanı şimdidir. Bu nedenledir ki, ortaya çıkan birçok şey size büyük bir bolluğu getirecek. Bu hediyeyi insanlığı ve kendinizi daha iyi yapmak için kullanın. Uzun zamandır görmüş olduğunuz realitenin hızla söndüğünü ve görünmez olduğunu huşu içinde izleyin. Yeni yönetim ortaya çıktıkça, biz de ortaya çıkabilir ve aslında kim olduğunuz ve karanlık tarafından sizden gizlenen tarih hakkında bir dizi derslere başlayabiliriz. Bu gerçekleri ve yeni bolluğunuzu yeni bir realiteyi oluşturmak için kullanın. Kardeşlerinizi bağrınıza basın ve Tanrı’dan gelen iyi haberlerin sizi kutsanmış potansiyelinizin kemale erdirmesine imkan verin. Bu konuda, size yol göstermeyi, öğretmenlik yapmayı ve bilgelik getirmeyi amaçlıyoruz. Muhteşem bir gelecek sizi bekliyor!

Ortak sorumluluklarımız Gaia’ya ve bu harika güneş sisteminedir. Ruhtan geliyoruz ve fiziksellikte bize verilen bu kutsal hediyeleri fiziksellikteki Yaratımı ortaya çıkarmak için kullanıyoruz. Kim olduğunuzun ve niçin burada olduğunuzun farkında olun. Bunun altında yatan, yaşamlarımızı yönlendiren ve Tanrı’nın bu realiteye ve diğer realitelere Işığı getirmede Tanrı’yı desteklememize izin veren ilahi gerçeklerdir. Çoğunuz bir süreliğine bunları görme yeteneğinizi kaybettiniz ve şüphe duymaya başladınız. Şimdi bu görüşleri bırakmanıza ve büyük bir neşe içinde Işığa ve Yaratıcı tarafından bize verilen bu sorumluluklara dönmenize imkan vermek için geldik. Birlikte hareket edeceğiz ve ilahi planı gerçekleştireceğiz. Bu galaksi boyunca ve aslında tüm fiziksellik boyunca büyük gerçeklerin konuşulmasına izin verecek ve sadece karanlığın olduğu yere Işığı getireceğiz. Bu nedenle, şimdi sizi birçoğumuz ziyaret etmektedir. Yakında resmi bir biraraya geliş büyük görkeminizi serbest bırakacaktır!

Bugün, mesajımızı getirdik. Dikkat edildiği gibi, büyük bir değişim bu yeryüzü alemine inmektedir. Ortak sorumluluğumuz bunun farkında olmak ve İlahi olanın konuştuğumuz gibi, mucizesini ortaya çıkarmakta olduğuna dikkat etmektir! Bu zaman tüm şüphelerimizi bırakmamız ve bu muhteşem Işığın içeri dolmasına izin vermemiz için geliyor! Bilin ki, Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekten sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Neşeli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?