Home > > Sheldan Nidle - December 6, 2011

December 6, 2011 Thrive

11 Ahau, 13 Yaxk'in, 8 Manik

Selamat balik! Dönüyoruz! Realitenizi birbirine bağlayan bağlar hızla çözülmekte ve yeni bir realitenin ızgaralarına dönüşmektedir. İlk olarak, bu yeni realite dünyanın her köşesindeki şeyleri çalkalayan çeşitli çöküşleri meydana getirmektedir ve bunun geçmişin pisliklerini arındırması beklenmektedir. Geçmiş çağlarda ülkelerinizin çoğu tam bilinçli kökeninizin hatıralarını silme çabasıyla toplumlarınızı dondurdukları, sel baskınlarına maruz bıraktıkları, istila ettikleri ve yakıp kül ettikleri için, Annunakilerin şiddetli güçleri tarafından yok edilmişti. Her fırsatta, Annunaki tarih boyunca bu soykırım ve tahrip modellerini durmadan tekrarlayabilmek için gerekli “yem” (DNA içinde tutulan hafıza travması aracılığıyla) ile gelecek realiteyi “üretmek” için geride kalanlardan bir grup seçti. Eski, daha yüksek bilinçlilik durumunuza ilişkin hatıralarınızı örtme çabası yalnızca kısmen başarılı oldu ve sizin karanlık yükleriniz tarafından arzu edilen tam teslimiyete ve itaate neden olamadı. Sizin kökü kazınamayan manevi yolunuz, tümünüz eski görkemli durumunuza geri döndürüleceğiniz gün için ruh tarafından aydınlık tutuldu.

Sınırlı bilinçliliğin sıkıntıları ve deneylerdeki bu “girişim” hemen hemen bitti ve siz, Annunaki yanlılarının sizin için hazırladığı korku ve illüzyonun son aşamalarına gelmektesiniz. Cesur ve bilge olun ve bilin ki, bu son hilekârlıkları artık tam olarak görme yeteneğiniz var. Yeni kurumlar karanlığın uyduruk yetki alanı tarafından bırakılan yoğun duman içinde sessizce oluşmaktadır. Sizi baskı altında tutan karanlık kalkarken, olumlu gündemleri olan gizli gruplar yeni Dünyanıza ışığı getirmek için Yükselmiş Üstatlarla birlikte çalışmaktadırlar. Coşkulu olun ve bunun gerçekte ne anlama geldiğini anlayın. Başlangıçta bir ruh için yalnızca bir eğitim/deneyim yeri olan bu dünyada, pratikte kendilerinden özgür olduğunuz karanlığın kibir ve hilekârlıklarıyla hapsedildiniz. Yetenekleriniz yoluyla kazandınız ve evrene yapabileceklerinizi göstermeye hazırsınız. Uzayınız ve ruhsal aileleriniz sizi sevgi ve şükranla kucaklarken kolektif şenliğimiz hemen kapıdadır.

Gaia size ne yapılmakta olduğunu bilir. O birçok önemli olayın yakın olduğunun ve bunların küresel toplumlarınızı dönüştüreceğinin farkındadır. Biz bunun dini gelenekleriniz içinde rahatı arayan bir çoğunuz için doğal olduğunu anlıyoruz ve bu geleneklerin meydana gelmekte olan şeyin daha kapsamlı bir anlayışına doğru yalnızca bir başlangıç olduğunu görmenizi sağlayacak olan birçok şeyle sizi tanıştırmak istiyoruz. Geniş bir bolluğun kıyısındasınız ve dünyanızın nasıl işlediği hakkında geniş bir görüşü size getirmemiz ruhunuzu eski sınırlı bilinç yollarından kurtaracaktır. Bakış açılarının bu çatışması bizim tamamen uzlaştırmak için hazırlandığımız şeydir. Yükselmiş Üstatlarınız ölümsüzlüğe doğru uzun yolculukları esnasında, sizi yeni ve daha geniş bir bakış açısıyla etkili bir şekilde tanıştırmanın yollarını öğrendiler. Bunun ilk temas misyonumuza katkıları önemli olacaktır. Sizin için sınırlı olandan tamamen bilinçli yaratma ve fiziksellik görüşüne doğru ilerleme zamanıdır. Şu an yaptığınız gibi, dünya okulundan bilgelik kazanmış olanlardan öğrenmek mantıklıdır.

İlk temas, Galaktik bir insana dönüşümünüzde büyük destek sağlayan, muazzam bir bilinçlilik enerjilendiricisidir. İhtiyaç olan şey, bu inanılmaz işi olabildiğince hızlı ve ağrısız bir şekilde başarmaktır. Biz karanlık Atlantislilerin sizi sınırlı bilinçliliğe nasıl indirgediklerini keşfetmek için Agarthalı kuzenlerimizle görüş alışverişinde bulunduk (karanlık için güvenilir bir yem sağlamak amacıyla). Onların DNA sarmallarınızı ayırma işlemleri sizi bütünden, uzun yaşama yeteneğinden ve ilahi olanla keyifli bağlantınızdan yoksun tuttu. Şimdi bizim DNA yedeğinizi örerek ve kutsal yeteneklerinizin bağlantısını geri getirerek bu hasarı geri çevirmemiz gerekiyor. Agarthalılarla birlikte her biriniz için, bu unsurları ustaca açıp kapatarak tam bilinç kanallarınızı yeniden açacak ışık odasını tamamladık. Bu bir kez yapıldığında, siz tekrar önceki hiç bozulmamış, bütünüyle tam bilinçli halinize döneceksiniz. Bu olduğunda Yaratıcının fiziksel planı için siz de galaktik kardeşlerinizle ilahi plana yardım edebileceksiniz. Böyle bir keyif her birinizi bekliyor!

Şükranlar hepinize! Dönüyoruz! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Gaia’nın mevcut realite şebekeleri çökmeye devam ediyor ve onlar düştükçe, tam bilinçli realite için yeni şebekeler onların kaçınılmaz ortaya çıkışlarını daha da yakınlaştırıyor. Bunun anlamı, kutsanmış ruhlar olarak tümünüzün tam bilince geçişi için kesin zaman çizelgesinin oluşturuluyor olmasıdır. Karanlık kabal her zamanki kadar dirençli olmaya devam ettiğinden “aşırı tedbirler” için zaman hızla yaklaşıyor! Pek çok ortağımız yoğun beyin fırtınası yapmakta ve bu sonucu başaracak çeşitli planları tasarlamaktalar. Kabal, finansal krizlerine karşı kendini kurtaracağı sanılan "çözümlerini" yayınlarken, aslında ışığa boyun eğmeye zorlanacağı o andan ödü kopuyor. Bu sonuca göre, Agarthalı bağlantılarımız bu yanlış yapanlara günlük olarak işi oluruna bırakmalarını telkin ediyorlar. Bunun olabileceğini tahmin ederek dünyanızın yasal sistemi bu büyük hesaplaşma senaryosunun araçlarını hazırlamaktadır.

Biz de gerçekten kutsal bir anda yaşamaktayız! Bu sancılar onların son zamanlarıdır! Buna göre, bizim Galaktik ve ruhsal ailelerimiz sizin 5. boyuta ilerleyen yolunuzu hazırlamaktadırlar. Çünkü parçalanmış bir dünyayı yeniden birleştirmek, hem Tanrı'nın hem de Gaia’nın rüyasıdır. Yaklaşık 13 bin yıldır, Gaia bir 3. boyut yeryüzü ile 5. boyut iç dünya ikiliğini bünyesinde barındırmak zorunda kalmış, bu O'nun tek kutuplu birleşik öze dönüşümünü ertelemiştir. Bu elbette sizin de, hızlıca tam bilinçli varlıklara dönüşmenizi gerektirir. Böyle varlıklar bizim de uğraştığımız yakın geleceğinizin sihirli 5. boyut dünyasına katılmak için kalıtsal yeteneğe sahiptir. Bizim ilahi amacımız tümünüzü ölümsüzlük ve tam bilinçliliğin güzel ülkesine buyur etmektir. Bu kutsal arzuları gerçekleştirmeye daha çok yaklaştığımız her gün, size umut ve neşe dileklerimizi gönderiyoruz.

Hakkında konuştuğumuz her şeyin gerçekleşmesini sağlamak için birçok eylem hazırlanmaktadır. Karanlık, dışarıdaki sakin davranışlarına rağmen, kendisinin üzerine acımasızca geldiğini gördüğü şeye karşı tamamen panik halindedir. Gök kubbe açılmıştır ve karanlık güçlere şimdiye kadar hiç olmadığı kadar büyük bir kuvvet göz dikmiştir. Onların gösterişli, sonu olmayan imparatorluk vizyonlarının, tarihin meşhur çöp kutusuna büyük bir keyifle atılması çok yakındır. Bizim Galaktik ve ruhsal ailelerimiz bize yalnızca yeni, harikulade bilinçliliği öğretmek için değil, aynı zamanda bizi ışığın büyük birliğine üyelikle yetkilendirmek için de gelir. Bu operasyon son aşamasındadır. Biz ailemizi yeni statünüz olan tam bilinçli varlıklar olarak karşılayıp, bizi kaplayacak olan katıksız sevinci kutlamayı bekliyoruz.

Bugün Gaia’ya ve onun insanlarına ilişkin çalışmamızı sürdürdük. Hepinizin, kendi yolunda ihtişamla başladığı şeyi biz tamama erdirmeye hazırız. İlk temas kaçınılmaz bir olaydır ve Tanrının çağrısına bir cevap olarak gerçekleştirilmektedir. Bu çağrı şimdi cevaplanmaktadır ve yeni bir realite başlamıştır! Bilin ki sevgili dostlar, Tanrının sınırsız kaynakları ve sonu gelmeyecek bolluğu gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat gajun! Selamat ja! (Sirius dilinde bir olun ve neşe içinde olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |