Home > > Sheldan Nidle - November 5, 2013

Sheldan Nidle - November 5, 2013

8 Cauac, 2 Xul, 10 Caban

Selamat Balik! Kürenizin her yerinde meydana gelmekte olan birçok olayı açıklamak için geldik. Karanlık geri çekilmeye devam ediyor. Onun gizli görevlileri çağrıda bulunulduğu zaman teslim olmaya hazırdır. Çeşitli bağlantı personelimiz dünyalı müttefiklerimizin liderliğiyle bir dizi özel tartışmaları sonuçlandırmaktadır. Bu konuşmalar yeni yönetim tarafından duyurulacak ilk iniş olaylarını sonuçlandırmak için son tarihleri oluşturmuştur. Konuşmalar aynı zamanda, UFO örtbasına son vermek için tarihi de belirler ve o zaman biz resmi olarak planımızı yeryüzü insanlığına duyurabileceğiz. Sizinle biraraya gelebilmemizden önce herşeyi sonuçlandırmak için çok heyecanlıyız. Mentorlarımız herbirinizle özel bir etkileşime başlamaya hazırdır, ancak bu ilki bu mentorluğun ilgili olduğu şey hakkında birkaç konuşma yapmamızı gerektirir. Bundan başka, tarihinizi ve sınırlı bilinçliliğe nasıl düştüğünüzü özetle anlatmamız gerekiyor. Biz sizin aileniniz ve sizi ilk bilinçlilik durumunuza geri döndürmeye başlamayı gönülden istiyoruz. Ek olarak, tam bilinçli yaşam tarzına bu geçişte size yartım edebilecek teknolojilere sahibiz.

Tam bilinçlilik çok büyük bir şekilde genişlemiş bir realiteyi açacaktır ki, bu kolayca duyabileceğiniz, koklayabileceğiz, tadabileceğiniz ve hissedebileceğiniz bir realitedir. Bu realite sadece normal 3. Boyut alanınızı kapsamakla kalmaz, aynı zamanda diğer boyutların birçoğunu da kapsar. Bu artan olasılıklar seti tümüyle hayal bile edemeyeceğiniz bir dünyayı önünüze serer! Mentorlarımızın ilk görevi gelecek olan şeye sizi hazırlamaktır. Bu gelecek olan şeyi geçici olarak deneyimleyebileceğiniz birçok “hazırda” seansları kapsayacaktır. Dahası, birçok ana geminizi gezdiğiniz zaman bu sürece yardım etmeyi amaçlıyoruz. Gemide sizi olacağınız şeye ilişkin deneyimlerinize yardım edebilecek eğitim araçlarımız var. Prosedürlerin bu büyük setinin bir parçası olarak, size İç Dünyalı kuzenlerinizi, Agarthalıları tanıştıracağız. Karanlığın uzun zamandır sizden sakladığı bu büyük sıra son vermek için zaman yaklaşıyor. Tüm gezegenler ve yıldızların içi boşluktur. Aşağıda, Gaia’nın yeryüzü her zaman tam bilinçlilik aleminde olmuş olan başka bir dünyadır. Bu 5. Boyut realitesi aslında hayal edebileceğinizden daha geniştir.

Bu nedenledir ki, Gaia gezegeniniz tam bir 5. Boyut realitesi olarak yeniden birleştiği zaman genişleyecektir. Bu genişlemiş alem de mevcut “Ay”ınızın büyüklüğünün dörtte üçü olan iki ayın geri dönüşünü beraberinde getirecektir. Her biri yaklaşık olarak birbirinden 180 derece uzakta bir yörünge izleyecektir. Mevcut uydunuza hareket etme dünyanızın gerçek antik tarihini açıklayacak olan bizim bir dizi konuşmamızla birlikte olacaktır. Bu Işıkta, mevcut felsefi inançlarınız olan sarmal zırvaları daha iyi anlayabilirsiniz. Bu kutsal olarak muamele etmeniz gerekmeyen bir şeydir, ancak hem sizi kardırmak hem de yönlendirmek için eski Anunnaki üstatlarınız tarafından kullanılan bir araç olduğunun farkına varın. Bunun yerini gerçek ve hakikaten ilahi olan şeyin duygusu alacak. Yükselmiş Üstatlarınız size hem ölümsüz hem de tam bilinçli Işık Varlıkları olmanın araçlarına ilişkin daha derin bir anlayış verecek. Bu gerçekler aslında kim olduğunuzun duygusunu kazanmak için kullanabileceğiniz bir temel oluşturacak!

Gerçek kimlik tam güçlenmekte ve bu Cennetin ve fiziksel ve ruhsal alemler arasındaki ilahi ilişkilerin gerçekten ne olduğuna bir anlık bakış sağlayabilir. Bu kutsal etkileşim bizim sosyal eylemlerimiz için başlıca hareket ettiricidir. Hakiki, ritüel ve özel eylemlerle dolu bir aleme gireceksiniz. Hem bireyler hem de bir topluluksunuz. Herşeyin nasıl bir olduğunu ve tüm realiteleri aşan harikalar hakkındaki herşeyi tam olarak öğreneceksiniz. Tüm zamanlarda, ruhsal ve fiziksel rehberlerinizle görüşebileceksiniz. Bu kutsal tuttuğumuz bir şeydir. Bunu öğreneceksiniz ve en iyi nasıl etkileşebileceğinizi keşfedeceksiniz. Herbiriniz benzersiz bir dizi ruhsal ve fiziksel ilişkilere sahipsiniz. Bunlar bizim galaktik toplumlarınızın içindeki günlük etkileşimlerimizin temelini oluşturur. Rehberleriniz bunun hafif bir “tadını” verecektir. Başarılı bir galaktik Varlık olarak yeni yaşamınızın başlangıcı için kendinizi hazırlama ihtiyacını farkedin.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Çok kutsal haberleri vermek için size geldik! Kökten bir dizi anlaşmaları tamamlanan sistemi size kuracak olan değişikliklere çok yakınsınız! Bu kutsanmış olanlar sizin kutsal desteklerinizin ortaya çıkması için son tarihleri oluşturur. Ek olarak yeni yönetimin ortaya çıkmasına imkan verecek olan senaryo üzerinde de anlaşmaya varıldı. Sonuçta, şimdi bu çok karanlık ve güçlüklerle dolu realitenin sona ermesinden önceki son dönemdesiniz. Para birimindeki değişiklik kadar, meydana gelecek olan tututlamalar da Işığın yükselişine ve bilinçliliğin daha yüksek bir durumuna geçişe işaret edecek. Çok neşeliyiz ve şimdi vermemiz gereken kamuya yönelik dersler için kendimizi hazırlamaktayız. Bu yeni realiteye aktarabileceğiniz çok fazla bilgi ve bilgelik var. Bizim büyük şükranlarımız size geliyor!

Aldıkça, bunun niçin meydana geldiğinin her zaman farkında olun. Karanlık kabal zenginliğini kaybederken, siz kendinizinkini kazanmaktasınız. İlahi amaç devrededir. Bu yüzden, bu fonları bilge bir şekilde kullanın ve kardeşlerinizin bu yeni bolluğun meyvelerinden keyif almasına izin verin. Yeni bir realitenin doğmakta olduğunun farkında olun ve yeni kısmetlerinize yansıtın. Niçin yeni yönetimin ortaya çıktığı açıklamak için, gerektiğinde hazır olun. Bu, dünyadaki yaşamlarınızı keskin bir şekilde değiştirecektir ve bu Yaratımın en yüksek bölgesinden gelen saf Sevgi içinde verilen harete geçme emirlerinin bir parçasıdır. Sadece uzay ailelerinden ve bizden değil, aynı zamanda ruhsal ailelerinizden de mesajlar alacaksınız. İzolasyonunuz resmi olarak sona erecek ve onun yerini bu galaksideki insanlığı kuşatan herşeyin büyük bir birleşmesi alacak.

Ruhun temsilcileri olarak geliyoruz ve Işığı ifade ediyoruz, ki Işık sürekli olarak gökte bol miktarda bulunan bir Işıktır! Bu büyük birleşmeden doğacak büyük sorumlulukları açıklamayı istiyoruz. Gaia adı verilen yaşayan ruh daha eski harikalarına geri dönmeyi ister ve gelecek görevlerinizin olduğunu bilir. O hepinizle gurur duyuyor ve sizin çok kahramanca ve büyük galaktik toplumlarınız için temel olmada rolünü oynamayı ister. Bu yeni yıldız ülkenizi yaratmanızdan sonra pek çok şey meydana gelecek. Tanrı bize bir topluluk olarak üsteleneceğimiz sorumluluklar hakkında pek çok şeyi emreder. Aslında, insanlık ailesi bizden büyük başarı bekler! Neşeyi getireceğiz ve bu başarıları fizikselliğin tümünde Yaratımın açılması için kullanacağız. Bunu söylüyoruz ve bizim Yaratıcımıza Hosanna diye haykıryoruz!

Bugün, mesajlarımızla geldik. Görebildiğiniz gibi, arzu ettiğimiz şeye çok yakınız. Beklediğimiz şeyi tam olraak anlamak ve sevinç içinde bu yeni realiteyi kabul etmek için zaman geliyor. Bu büyük birleşme yaklaşıyor. Onun işaret ettiği herşeyi kabul etmeye hazır olun! Bilin ki, Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Neşeli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?