Home > > Sheldan Nidle - October 29, 2013

Sheldan Nidle - October 29, 2013

1 Eb, 15 Tzec, 10 Caban

Dratzo! Bazı harika haberlerle döndük! Yeni realitenize doğru ilerleme hızlanmaktadır. Bu kürenin her yerinde birçok gizli konferanslar önümüzdeki hafta yeralacak olan büyük bir toplantıda ortaya çıkacak olan olumlu sonuçları yaratmıştır. Çabaları kolayca ileriye yönlendirebilen toplum eylemler için zaman gelmektedir. Yeni bir para sistemi yaratacak ve yeni hükümetleri ortaya çıkaracak olan olaylar için son bir hareket bekliyoruz. Birçok program herhangi bir daha fazla gecikme düşüncesine şimdi son verileceği bir noktaya erişti. Birçok ülkelerin ekonomileri de yıkılıyor ve borç mevcut finansal sistemi savunulamaz kılmaktadır. Ayrıca, utanç verici “UFO örtbası”na resmi bir son vermeyi kapasayan şok edici olaylar için hazır olduğunuza inanıyoruz. Gerçekte, bizden ve Yükselmiş Üstatlarınızdan haberdar olmanızın zamanıdır. Mevcut sistem artık sürdürülebilir olmayan delik ve yırtıklarla doludur ve tam bilinçliliğe doğru harikulade yürüyüşünüzü sürdürmenize izin veren bazı şeyleri başlatmak mantıklıdır.

Bu nedenle, geri dönülmez bir noktay geliyoruz. Karanlık kabal çok daha komik yanılsamadan başka bir şey olmayan eski görkeminden çıkmaktadır. Bir şekilde, herbiriniz çok fazla gerildiniz. Bu mevcut realitenin artık artık devam ettirilemeyeceğini izliyoruz ve görüyoruz. Tamamlanıyor ve bu yüzden bu acımasız yanılsamanın yaptıklarını dönüştürebilenlere geçit vermeye ayarlanmaktadır. Bunun yapılması için birçok kural ve formalitenin gerekli olduğunun farkındayız. Bu yavaş bıktırıcı süreç sona ermektedir. Bu anı yeniyi getirmek için kullanın. Bu çeşitli toplantıları güçlü bir şekilde vurgulamak niyetindeyiz. Onlarca yıl önce başlayan süreçler bir sona ermek için çağrıda bulunmaktadır. Aleminiz zayıflamakta ve değişimin enerjileri buradadır. Anunnaki bu karanlık kabalı terkettiği zaman, verilmeyen olumlu bir çözümü rica ettiler. Şimdi bunu tersine çevirmek ve yeni bir alemin realitesine izin veren ve sizi özgürleştiren bir değişim için yeni bir realiteyi ilan etmek için mükemmel bir andır.

Bu dönüşüm mevcut hükümetleri tarihin çöp tenekesine atacaktır. Çok ihtiyaç duyulan ve büyük bir değişime izin veren hükümetler onların yerini alacaktır. Karanlık artık kötülük oyununu sürdüremez. Onların uzun ve gizli liderliğini feshetmek için ruhsal bir ihtiyaç vardır. Bu an, ihtiyaç duyulan iyilik hareketi ve cesaretin anıdır. Bu alem Işığa doğru hareket ettiriliyor. Karanlığı görmezden gelenlerin artık yönetmesine izin verilemez. Bunu kavrayanların ihtiyaç duyulan şeyi ifşa etmesi ve hızlı bir şekilde harekete geçmesi gereklidir. Bu “sessiz devrim” bu realitenin her yerined sessiz bir şekilde meydana gelmektedir ve bir büyük hareket bu mucizeyi öne çekecektir. Bunun ve birçok harika olayların meydana gelmesini, bu dünyanın yüzeyindeki insanların uzun zamandır ihtiyaç duydukları şeyi gerçekleşmesini bekliyoruz. Böyle başarılı bir sona yol açacak olan tüm olayları destekliyoruz!

Sonuçta, büyük ölçekli düşmanca olmayan bir devrimin tam vaktidir. Dünyanız uzun zaman henüz görünür olmaması gereken değişiklikleri beklemiştir. Bu örtünün ardında, dünyanızın mevcut yolları olması gereken büyük bir akım var. Karanlık kabalın bencil manevraları artık sözkonusu değildir. Tanrı’nın ve bizim ilan ettiğimiz şeye bir aşlangıç sağlamak için yeni bir yol gereklidir. Sizi sınırlı bilinçlilikten tam bilinçliliğe hareket ettiren ilahi bir Yükseliş verilecek. Ruhsal ve uzay ailelerinizi kucaklayacaksınız ve antik Lemurya zamanlarında sizin olan yola geri döneceksiniz. Çok uzun zamandır içinizde olan hafıza kaybını kırmaktasınız. Sizden gizlenen sırları yeniden keşfetmeye hazırsınız. Galaktik Federasyonun çok değerli bir üyesi olacaksınız! Sizi pek çok maceralar bekliyor ve pek çok yeni yetenekler mirasınız olacak! Bu sizin görkemli ve ilahi kaderiniz olacak!

Şükranlar! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bu kutsanmış dünya şimdi görkemli değişimle kuşatılmaktadır! Her yerde bir dönüştürücü enerji biçimlenmekte ve insanlar bu kürede gerçek bir değişiminin gerçekleşmesini talep etmektedirler. Değişimin küçük dokunuşları Afrika’da, Asya’da, Amerika’da ve çeşitli Pasifik Adaları ülkelerinde kendini göstermektedir. Erdem ve güzellik harikalar yaratmakta; böylece bunların birazına sahip olanlar açlık ve yoksulluğu ortadan kaldırmanın yeni yollarını oluşturmak için kıt kaynaklarını ve hayallerini kullanmaktadırlar. Bu aynı enerji, büyük, eski, ruhsal yönelimi olan ataların benzer şekilde ilham edilen yola girdiklerinin delilidir. İlah konuşmuştur! Bu realitenin kutsanmış değişimi için an geliyor. Biz bu kutsal süreci desteklemekle ve tümüyle yeni bir realiteyi ortaya çıkarmakla yükümlüyüz. İnsanlığın bu yeni çağını ortaya çıkarmanın araçlarını oluşturmak için müttefiklerimizi yönlendirdik! Bunu yapmak için toplantılar, şimdi hızlı bir şekilde izlenecek sonuçlarıyla gerçekleşmektedir!

Bu yaklaşan çağ çok ruhsal bilgelikle doldurulacak. Biz Tanrı tarafından size konuların bütün bir listesini sunmak için görevlendirildik. Bu konular “Ben varlığım” ınızla yeniden nasıl bağlantı kuracağınız ve kendinizi Yükseliş prosedürlerinin kalan kısmına nasıl hazırlayacağınızla ilgilidir. Bu dersler herbirimiz tarafından çok kısa bir zamanda yürütülecektir. Bu realitenin genişlemesi ve kendini yenilemesi çok yakındır. Biz ilahi rehberleriniz ve ruhsal olarak atanmış nezaretçileriniz olacağız ve bu özel rolü çok hızlı bir şekilde yerine getireceğiz. Karanlık uzun zamandır gücünü kendi arzularını sizi şekillendirmek ve bir kalıba sokmak için kullanmıştır. Bu güç ortadan kaldırılacak ve siz bu iyi niyetli değişimde velinimet olacaksınız, Yükselişiniz için kutsal aşamayı oluşturacak olan ustalıkları öğrenecek ve yapacaksınız! Uzay aileleriniz sizi Işığı tam bilinçli Varlıklarına dönüşmenize izin verecek olan hareketi yapmaya başlıyor!

Binlerce yıldır, Agartha’yı ilahi operasyonlarımızın üssü olarak kullandık. Işık şimdi sizi oraya götürecek olan yolu aydınlatıyor ve size eski benliklerinize geri dönmek için araçlarınız gösteriyor. Uzun zamandır kim olduğunuzun farkında olmadan ırgat gibi çalıştınız. Hatta, çok üzüldük ve bu bizim büyük zaferimize izin vermiş olan özel odağımız ve kutsal yardımımızdır. Bunun ruhsal bilgimizin ve ortaya çıkmış yeteneklerimizin mevcut düzeylerine erişmeye başladığını bilmekteyiz. Bu güçlüklerin yapısını bilin ve size verilen ilahi af ve takdirin tadını çıkarın; çünkü aslında bu harika bir hediyedir. Tanrı’nın büyük hediyesini kabul edin ve bize katılın. Birlikte, çok gerekli bir yeni yıldız ülkesini yaratacağız ve Yaratıcı’nın büyük rüyalarını gerçekleştireceğiz. Tanrı’ın çok aziz ve yararlı desteği olacağız! Hosanna! Hosanna!

Bugün, bu yeşil-mavi kürenin her yerinde meydana gelen şeyi gözden geçirdik. Bilme ayrıcalığına sahip olduğumuz şeyin çoğunu size aktardık. Ruhsal ve uzay aileleriniz yeni yükselmiş varlık durumunuzda sizi kucaklamaya hazırdırlar! Pek çok iyilik neşe, barış ve bolluk içinde sizi kuşatmaya hazırdır! Bilin ki, Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Neşeli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?