Home > > Alpha Ship, December 21, 2011

Alpha Ship, December 21, 2011

Alfa Uzay Gemisinden selamlar!

Kendimizi pek çok zaman, bu gezegenin vatandaşlarının, tamamiyle içsel olan konularıyla ilgili unsurlara müdahale etmek zorunda kaldığımız durumlar içinde bulduk. Bu sorunlara bizim müdahalemiz olmadan, bu gezegen hepimiz için yükseliş sürecini hızlandırmak yerine, bunu daha da geciktirirdi.

Bazı örnekler vermek ve sizi bilgilendirmek adına diyebiliriz ki, tüm deniz faunasının (deniz memelileri, balıklar, kabuklu deniz hayvanları, hem karada hem de suda yaşayan hayvanlar vb.), mercanların (mercan kayalıkları), deniz minerallerinin ve daha birçoğunun, okyanusların ve denizlerin bazı alanlarında yaşayan su altı insan türlerinin korunması, savunulması ve onarılmasına müdahale ettik.

Eylemlerimiz Gaia’nın suları altında meydana gelmiş olan bazı deniz sarsıntılarından sonra özellikle de, ne yazık ki, Japon denizinin etrafındaki çok büyük etki alanında balıkları ve suları kirletmiş olan, yüksek radyoaktif materyalin suyun içine aktığı Japonya’da, yaklaşık bir yıl önce meydana gelen kazadan sonra zorunlu olmuştur. Müdahale etmeseydik, bu çoğu deniz türü için yıkıcı olacaktı.

Doğal ortamınızı korumak amacıyla, eylemlerimizin diğer bir örneği de atmosferinizin temizlenmesi olmuştur. Hala karanlıkta kalanların, atmosferinizin alt katmanlarına bıraktığı, sizin “kimyasal izler, chem-trails” olarak adlandırdığınız ölümcül gazları temizledik; benzer şekilde, volkanların yakınındaki havaalanlarında kaosa neden olan, atmosferinizde çok daha büyük alanlara yayılan duman ve kül bulutlarının püskürdüğü bazı örneklere de acilen müdahale ettik.

Karanlık güçlerin Dünya’nızın birçok devletleri arasında kitlesel bir savaş ya da nükleer saldırı sonrası saklanmak için hazırlamış oldukları, doğa üstü güçleriyle kurulan sığınakların yıkımında da Dünyalı müttefiklerimizle birlikte rol aldık. Geçmişte, iki güçlü hükümet arasında (ABD ve Sovyetler Birliği) büyük bir askeri gerilim olduğu zaman da, bunu ne pahasına olursa olsun önledik. Bu sizin “soğuk savaş” olarak adlandırdığınız dönemdir.

Şu anda sizi kuşatan ana problem, tüm ülkelerden ailelerin büyük çoğunluğunun ekonomik güçlükler içinde çektiği acılardır. Birçok kadın ve erkek işsizdir ve onların çoğu şimdiye kadar ailelerini geçindirmek ve çalışmak için herhangi bir güçlük yaşamamışlardır. Bu küresel düzeyde, büyük bir sosyal kriz yaratmıştır.

Bu durumun ışığında, size endişe etmemenizi söylemek zorundayız. Yakında her şey değişecek ve küresel düzeyde yeni bir aşamaya, finansal sisteminizin tümüyle değişeceği ve tekrar ediyoruz, hiç kimsenin, gezegeninizde yaşayan hiç kimsenin aç olmayacağı, kıtlık ya da yokluktan dolayı acı çekmeyeceği bir aşamaya gireceksiniz. Yıldızlardan gelen kardeşleriniz olarak size bunu garanti ediyoruz.

Ne yazık ki, sosyal dönüşümlerin küresel düzeyde ortaya çıkması için zorunlu bir süreç geçirmelisiniz. Ancak cesaretinizi kaybetmeyin, mutsuz olmayın ve kişisel durumunuz hakkında endişelenmeyin. Kendi yaşamınız ve sevdiklerinizin yaşamında hayalini kurduğunuz yaşam idealini görmek için çok beklemeyeceksiniz!

Bu teşvik eden ve güven veren sözlerle bugün ayrılmak istiyoruz, ancak size herhangi bir şeyden korkmamanız gerektiğini tekrar hatırlatmadan değil. Çünkü Tanrı, babanız ve anneniz, taşıyabileceğinizden fazla acı çekmenize asla izin vermeyecek. Kişi, çalkantı anında Yaratıcıyı hatırlamalı, yüzünü O’na ve özenle yardım göndereceği göksel varlıklara dönmelidir.

Bu, her şeyin bittiği sanıldığı zaman meydana gelecektir.

Dua edin, ruhsal varlığınız üzerine meditasyon yapın -ki o sizin gerçek rehberinizdir- ve güveninizi ve inancınızı kaybetmek yerine her şeyi bilen, her şey olanla ruhsal bağlantınızın huzur ve güvenliğini bulun.

Kaynak: Kumandan Sohin

Kanal: Kris-Won

Çeviri: BDost


Share |