Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Alpha Ship, December 3, 2011

Alpha Ship, December 3, 2011

I R I S


Ben İris. Bir bir denizkızıyım. Sözlerim size, yeryüzündeki kardeşlerimizle iletişim kurmak amacıyla seçtiğim bir kanal yoluyla ulaşıyor.

Denizlerinizin kıyıları boyunca, sizin normal olarak nefes aldığınız gibi nefes alıp vererek, soluduğunuz havayı hissetmek için uzun yürüyüşler yapıyorum. Biz havayı soluyabiliriz, ancak siz suyun altında solunum yapamazsınız.

Denizkızları denizlerimizin sağladığı güvenliğin dışında uzun dönemler kalmaya yeteneklidirler, ancak güneş derimizi çok fazla kuruttuğu zaman, eğer derimizi hızlı bir şeklide nemlendirmezsek, tehlikeli bir su kaybından zarar görebiliriz. İşte bundan dolayıdır ki, güneş olmadığı ve derimizi kurutmadığı zaman, gece saatleri boyunca kayalık ve taşlık yerlerde dolaşırız. Aynı zamanda, bu herkesin uykuda olduğu bir zaman olduğu için, sizin dikkatiniz çok fazla çekmememize de yardım eder.

Biz sizin aranızdaki birçoğunuzun, hatta çoğunluğun bizi hoş karşıladığını biliyoruz; ancak hala dünya yüzeyinde fiziksel bedenlerimizi incelemek ya da birçok deniz ve okyanus varlıklarına yaptıkları gibi, bizi de akvaryumlarda sergilemek için yakalayacak olanlar vardır. Böyle olsaydı biz insanların görmek için para ödeyecekleri ilginç yaratıklar olurduk. Özgürlüğümüzü kaybedeceğimize aldırış etmezler. Bizim yakalanmamızın bilim adamlarınızın merakını tatmin edeceğini ya da akvaryumlarınıza gelir sağlayacağını önemserler.

Aranızdan bazılarının anlayışsızlığı ve bencilce çıkarları birbirimizi açık olarak tanımamızı ve iki ırkın (deniz altı ve karada yaşayan) dost olmalarını önleyen şeydir. Bu, tam olarak yıldızlardan gelen kardeşlerimizin yeryüzünden herhangi biriyle bağlantı kurmamasının nedenidir.

Yıldızlardan gelen kardeşlerimiz bizimle şöyle ilişki kurdular; aslında, biz onların “bilimsel” yerleşimlerini kullandığımız her seferinde sıklıkla deniz aşırı üstlerinde ziyaret ederiz. Onlar bizi alan sevgi dolu varlıklardır ve çok fazla keyifle ve çok derin bir saygı ve sevgiyle bizimle ilgilenirler. Onlar bize büyük kubbelerini açarlar. Böylece oraya girebilir ve onlarla dolaşabiliriz. Onlar diğer dünyalardan, hatta diğer boyutlardan bile gelen gezginlerdir ve tüm türlerden varlıklarla bağlantı kurmaya alışkındırlar.

Dünyanızın değiştiği ve sizden farklı olan varlıklarla iletişime açık olduğunuz gün, siz de bizimle ve uzaydan gelen kardeşlerimizle bağlantı kurabileceksiniz.

O zamana kadar, biz o anı bekleyeceğiz. Bu arada, biz halen böyle bir yeteneğe sahip olanlar, hatta kendileri gibi olmayanlara karşı şüpheci ve düşmanca olan bir dünyada bile, aracı olma misyonuyla doğmuş olanlar yoluyla sizinle iletişim kurmakla yetineceğiz.

Kanal: Kris-won

Çeviri: BDost


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge