Home > > Alpha Ship, November 10, 2011

Alpha Ship, November 10, 2011

Alpha uzay gemisinden selamlar!

Bu gezegendeki insan ırkının yükselişi için yeni bir sürece giriyoruz. Çok da abartmamaya çalışarak şunu diyebiliriz ki tam şu an bulunduğunuz an inanılmaz bir öneme sahiptir ve bu an tarihinizin öncesi-sonrası şeklinde işaretleyeceği bir tarihtir.

İnternette bulunan, size kanallık yoluyla ulaşmış ve bireylerin kendince yazılmış pek çok yazı okuduk ve şu an bulunduğumuz bu zamana yeterince önem verilmediğini görüyoruz. Sizi 11/11/11 de yerel saatlerinizle 11:00 ile 11:11 ya da 21:00 ile 22:00'de gerçekleşecek küresel olarak yürütülecek birleşik meditasyonlara davet ediyorlar. Hepinizin işlerinizi bitirdiği, küresel meditasyon için uygun olduğunuz saatleri düşünerek yapıyorlar. Ki bu çok güzeldir.

Bu meditasyonun, ya da bu küresel meditasyonların çok ciddi yardımı var ve onlar kozmik enerjilerin gezegene yumuşak ve uyumlu şekilde akmalarını sağlıyor. Gaia'nın üzerinde yaşayan siz canlı varlıkları huzursuz etmemesini sağlıyor.

Ancak biz şimdi size 11/11/11 tarihinden neden bu kadar beklenti olduğunu ve neyin olmakta olduğunu, neyin olmak üzere olduğunu anlatacağız.

11 rakamının kendinde kapıları açma gücü vardır. Kozmos, uzayın her yerine saçılmış milyarlarca böyle portala sahiptir. Keyfî ya da öylesine değil, portallar ait olduğunuz uzaydan belirli diğerlerine açılan mühürlü kapılar olduğu için. Bu portal etkinleşip, bir kere tamamen açıldı mı her nerede olurlarsa olsunlar tüm varlıklara başka uzay-zaman bölgelerinden erişmeleri şansı verir. Bu milyonlarca ışık yılı uzaklıktaki başka galaksiler bile olabilir.

Yakın geçmişinizde belirli zamanlarda bazı portallar açıldı ama hepsi değil. 11/11/11 tarihi 11 rakamını 3 kere içermektedir. Bu yüzdendir ki bizim tarafımızca kalan portalların açılması için ideal zaman olarak seçildi.

Dünya'da bulunan tüm portalların açılması ne anlama geliyor ve bunun bizlere etkisi ne olacak?

Bu demektir ki dış uzaydan gelen ve henüz buraya ulaşamamış enerjiler 11/11/11 tarihi ve her bölgenin kendi yerel saatinde sabah 11 ile birlikte alınabilir olacak. Bu, ister Avrupa'da, Amerika'da ya da başka bir kıtada olun, ülkenizde 11:00 olmasıyla açılan portallarla tüm kozmik enerjileri artık alabileceğiniz anlamına gelir.

Bugün özellikle bu saatten önce sakin ve uyumlanmış olmanız çok önemlidir. Benim size tavsiyem, eğer çalışmıyorsanız dağlara ya da sahillere, Toprak Ana ile direkt temas halinde olabileceğiniz yerlere gidin. Bu kalbinize akan yeni enerjileri doğal olarak özümsemeniz için yardımcı olur.

Çalışıyorsanız da, bu enerjileri bilinçlice alıp kutlamak için kendinize fırsat yaratın. Mutlaka o saatte birkaç dakikalığına ayrılabileceğiniz bir bahane yaratabilirsiniz. Mesela terasa çıkabiliri ana bir hizmet yapabilirsiniz. Öyle değil mi?

Kendinizi büyük bir varlık Gaia'nın hücreleri gibi görün. Çünkü öylesiniz. Herbiriniz, O'nun küçük hücrelerisiniz. Bilinçli formdaki bu enerjileri alın ve kendinizi tüm gezegenin küçük bir parçası olarak görselleyin. Bu zamanlarda verebileceğiniz tüm ışığı ve sevgiyi O'na verin ve ardından bu hediye için, size bu imkânı veren herşeyin Yaratıcısı ve herkes için şükran oldu olun.

Bu şekilde portalların açılması sürecine en yüksek katkıyı sağlayacaksınız. Her biriniz, tekil birey olarak da kişisel gelişiminiz için ilave bir dopingin keyfini çıkaracaksınız.

Bunu bu yüzden, evrensel ışık ağına katılan diğer herkes ile hizalanmak için gerekli bir meditasyon olarak görün. Tanrının bağımsız kıvılcımları olarak kendi tekamülünüze yardımcı olarak görün.

Barış ve Sevgiyle,

Kaynak: Komutan Sohin

Kanal: Kris-Won

Çeviri: Emreskopi

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.