Home > > Montague Keen - September 9, 2012

Montague Keen - September 9, 2012

Son zamanlarda gözlemiş olduğunuz şey, hükümetlerin sizin her birinizi etkileyen kararlar almasıyla, iyi ve kötü/şeytan arasındaki ayrımı yapan hattır. Sesinizi çıkarma ya da bir koyun gibi kesime gitme zamanıdır. Alınmakta olan kararlar yozlaşmış politikacılardan kurtulmak için çok önemlidir. Sizin vicdanınızda milyonlarca insan varlığının aldırış etmeden katledilmesi yoluyla bir dünya savaşı istemezsiniz. Bu savaş planı gezegeninizin tamamıyla kontrolünü kazanmak için son çabadır. Bunu istiyor musunuz? Sizin için, köleler için cesaretinizi toplama, kim olduğunuzun farkına varma ve Dünya Gezegenindeki insan varlıkları olarak haklarınızı alma zamanıdır. Şeytani bireyler dünya hakimiyetini gerçekleştirmek için her yol denerler. Onlar dünyanıza ait değildirler. Onu kendilerine uydurmak üzere değiştirmek için böyle çabaları yapmalarının nedeni budur. Siz hiç kılınızı kıpırdatmadınız ve onların her şeyi kontrol altına almalarını seyrettiniz. Bu gizlice yapıldı. Onlar koyunların uyanmalarını ve yapmakta oldukları şeyi görmelerini istemedikleri için acele etmediler. Zekice beyin yıkama teknikleri yoluyla düşmanlarınız olduğuna inanmanız için sizi kandırdılar. Her yalana bütünüyle inandıkça, size nasıl güldüler. Hesaba katmadıkları tek şey insanlığın bu büyük düzenbazlığı anlamasıydı.

Biz Ruh dünyasında, kendi gözünüzle görmeniz, gözlerinizi açmanız ve açık olarak kitleleri kontrol etmek isteyen birkaç kişi tarafından nasıl yönlendirilmiş olduğunuzu anlamanız için sizi desteklemekteyiz. Siz kitlelersiniz ve artık köleler olarak muamele görmeyi istemediğinize karar verdiniz; çünkü şimdi olduğu gibi, sadece birkaç kişinin değil, herkesin iyiliği için gezegeninizi yönetme kapasitesine sahipsiniz. Bunu yapmak için her şey size açılmaktadır. Daha ileriye gitmenin yolu size gösterilmektedir.

Onların silahları PARADIR. Ancak yakında, onların paralarına ihtiyaç duymayacaksınız. Bu onlar tarafından sizi kontrol etmek için bir silah olarak yaratıldı ve şimdiye kadar da işe yaradı.

İyi insanlar herkes için daha iyi bir dünyaya yolu açmak için ortaya çıkmaktadırlar. Dünyanızı gaspçılardan geri almaktasınız. Daha ileriye doğru bir adım atmaya karar verdiğiniz zaman, her şey aydınlanacak ve destek sağlanacak. Diğer gezegenlerden insanlar hazır beklemektedir: izlemekte ve mümkün olduğunca ihtiyaç duyacağınız şeylerle kurtuluşunuzu gerçekleştirmeyi beklemektedirler. Göklerinize bakın, onları göreceksiniz. Hükümetlerinizin sizin görüşünüzü engellemek, aynı zamanda yukarıdan sizin üzerinize ışımakta olan harika ışık enerjisini engellemek için chemtrailleri kullandıklarını düşünün. Siz hayal edilebilecek en büyük maceradasınız ve herkes sizi bağrına basıyor. Ne yazık ki, bazıları hala üç boyutlu düşünmeye kenetlenmektedir ki, orada paranın kazanılması en üst sıradadır. Onlar bu post kavgasını bırakmaktan korkmaktadırlar.

Diğer yandan, planlarımız güzel bir şekilde ilerlemektedir. Bizim başarılı olacağımızdan şüphemiz yok. Her adım yol gösterildiği zaman atılır ve bir gün, niçin bu şekilde yapılması gerektiğini anlayacaksınız. Dünyanızda, hiçbir zaman şimdi olduğu kadar çok fazla şeytan olmamıştır. Herşeyin kesin olarak doğru olmasını sağlamak için önlem alınmalıdır. Sadece öyle davranmak önerildiği zaman öyle davranın, çünkü pek çok tehlike vardır. Tüm iyi insanların sevgi ve gerçekle bir araya gelme zamanıdır.

Yakında şeytanın kaleleri herkesin görmesi için ortaya çıkarılacak. Onlar Dünya’dan ebediyen çıkarılacaklar. Siz sepetteki çürük elmayı ayrı tutamazsınız, o dokunduğu her şeye bulaşır. Gezegeninizin temizlenmesi başlamıştır. Pek çok şeyi tahrip etmiş olan şeytani yaratıklar için gizli bir olmayacak. Onlara Dünya gezegeninde kucak açılmayacak: ne yer altında ne de yer üstünde. Onlar zamanları dolduğu için ortadan kaldırılacaklar.

Size aşina olmayan dünyanın kısımlarından hemcins insan varlıklarını tanımayı dört gözle bekleyin. Dini ve ırksal ayrımların Kabal tarafından gerçek düşmanlarınızı keşfetmekten sizi alıkoymak için kullanılan silah olduğunu hatırlayın. Gaspçılar kontrolü ele alırken, insan varlıklarına karşı insan varlıklarını döndürdü. Kabul etmek zorundasınız, bu işe yaradı. Yapmak zorunda oldukları şeyin, ELE GEÇİRMEK için doğru an gelen kadar zamanlarını kollamak olduğunu düşündüler. Bir gezegeni almalarına ve kendi amaçları için onu kullanmalarına izin verildiğine ve inanarak nasıl da küstah ve kibirliler. Onların YALANLARI artık sorgusuz sualsiz kabul edilemez. Onlar sokaktaki insanın kendilerine ne yapılmış olduğunu fark ettiği zaman ne yapacakları hakkında endişelenmektedirler. Onlar uzun süre beklemek zorunda olmayacaklar. Bunlar sizi kontrol etmek ve oyuna getirmek için her şeyi kullanmış olan insanlardır. Onlar zihinlerinizi kontrol etmek için “Kutsal Kitaplar” yazdılar; doğru olmayan ve sizi karmaşa içinde bırakan tarihi yazdılar.

Şimdi gerçeği bilmek isteyen mantıklı ülkeler vardır. Onlar kendileri için bunu araştırmaktadırlar. Biz onlara yol göstereceğiz. Her zaman, ilk olarak Ruh dünyasına göçtüğüm zaman, size söylediğim şeyi hatırlayın: HİÇBİR ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR. Herşey tam zıddıdır. Ruhlarınız olduğunuz kişidir, bedeniniz değil; beden ruhunuzu kapsayan bir kaptır sadece. Zaman içinde, bugün sahip olduğunuz bedenden çok farklı olan, birçok bedenlere sahip oldunuz. Ruh birçok farklı yaşam deneyimlerinin tadını çıkarır. Sizi bugün olduğunuz kişi yapmış olan farklı yaşamları ve deneyimleri hatırlamaya başlayacaksınız.

Gerçeğin, ışığın ve Dünya’da barış ve uyum içinde yaşamayı arzu eden herkesin bir araya gelmesine odaklanın. Zihinlerinizde gelecekte olmasını istediğiniz dünyayı yaratın. Şimdi açıklayamadığım pek çok şey var. Biz elimizi gösteremeyiz, başka deyişle düşmanlarımız harekete geçerler. Bir büyük adımın atılması gerekiyor ve atılacaktır da. Biz hazırız.

Benim sevgili eşimin yapacak çok fazla şeyi var. O tüm resmi görür. Onu sevgiyle kucaklıyorum ve her zaman onunlayım. Bizim Dünya’daki misyonumuza uygun olan meselelerde yargılarıma güvenmek ve rehberliğini izlemek için onu yönlendiren şey Sevgidir. İnsanlar sevgi içinde bir araya geldikleri zaman, her şey mümkündür. Geçmişe HOŞÇAKAL deme zamanıdır: gelecek bizimdir.

Yargılarınıza güvenin, sevgilim. Daima senin sevginle doluyum, Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nlShare |