Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 27, 2012

SaLuSa, August 27, 2012

Bazı insanlar onları 21 Aralığın ötesine götürecek kararlar almak zorunda olduklarında ne yapmaları gerektiğini soruyorlar. Cevap her zaman sezgilerinizi takip edin olacaktır ki ne yaparsanız yapın bu sizin Yükselişinizi etkilemeyecektir. Ancak önemli olan şey arkadaşlarınız ve ilişkilerinizde sahip olduğunuz herhangi bir farklılığı oturtmaktır. Eğer Yeni Çağa temiz bir sayfayla başlama ihtiyacını kabul ederseniz bu yapılabilir, ve farkına varın ki bazı eski ilişkileriniz sona erecek ve yenileri başlayacaktır. Evliliklerden ziyade daha çok ortak yaşamlar olacaktır ki birbirlerinin yararı için birlikte çalışan gruplar haline geleceksiniz. Daha öncesinde olduğundan çok daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız, daha yüksek bilinç seviyelerine ulaşacaksınız. Özgürce seyahat edebileceksiniz ve dışarıya, Galaksiye ulaşarak arzularınızın sizi götürdüğü yer her neresiyse gitmeniz mümkün olacak.

Acil büyümenizin bir parçası da düşüncelerinizi yukarı kaldırmanızdan geçer ki böylece geleceğe odaklanabilirsiniz. Mevcut döngünüz sona eriyor ve onunla birlikte sizi geride tutabilecek herhangi ekleri de gitmelidir. Hiç bir pişmanlığa sahip olmayın ki sizin evriminizi hızlandıran yüzlerce hayata sahip oldunuz. Siz dualitenin sizi karşı karşıya bıraktığı dezavantajların olmadığı çok daha iyi bir hayat için sıradasınız. Ancak sizin bütün deneyimleriniz yukarı kaldırılmanızın bir parçası olmuştur ve her zaman onlardan kazanç sağlayacaksınız. Dualite tamamen duyular ve duygular ve onların kontrolünün deneyimlendiği bir zaman olmuştur. Negatif duygularınızı kontrol altında tutma yeteneğine sahipsiniz, ve olduğunuz şeyin bu olduğunu iddia ederek başarısız olduğunuzda bunu kendinize mazeret gösteremezsiniz. Değişmek için çaba göstermelisiniz, ve bu bir çok yönden sizin yararınıza olacaktır ki kendi içinizde çok daha iyi hissedeceksinizdir. Özellikle öfkenin sizin üzerinizde zayıflatıcı bir etkisi vardır ve tekrar tekrar meydana geldiğinde bu vücudunuza zarar verir ve hastalık başlangıcı getirebilir.

Sevgili bireyler konu şudur ki siz daha çok Işık haline geldikçe dikkatiniz hayattaki daha ahenkli şeylere yöneliyor, ve siz geliştikçe barış ve huzurunuzu sağlamanız daha kolay hale geliyor. Bu sizin kendi Yüksek Benliğinizle daha çok uyumlanmaya başlamanızdır ki bu sizin nihai hedefinizdir. Olduğunuz şey gerçek siz değildi ve dualite sizin gerçek realiteniz değildi. Bu tamamen sizin tarafınızdan alçak vibrasyonlara düştüğünüzden beri yaratılmış olan bir ilizyondu. O zamandan beri inişler ve çıkışlara sahip oldunuz ancak İnsan Irkı olarak şu anda sahip olduğunuz, her bir ruhun yükselme fırsatına sahip olduğu, bir noktaya asla ulaşmadınız.

21 Aralığa ulaşmadan önce neyin geliyor olduğunun farkında olmayanlara bir çok fırsatlar verilecektir. Aynı zamanda şu anda sahip olduğunuz Dünyanızdan ayrılmakla ilgilenmediklerine karar vermiş olanlara da ki onlar daha sonra hiç pişmanlık duymasınlar. Size daha önceleri söylediğimiz gibi vereceğiniz karar her ne olursa olsun desteklenir, ve en çok önemli olan şey size kesinlikle uygun olan bir seviyede evriminizi devam ettirmenizdir. Yani Yükselişten sonraki aşamaya ulaştığınız zaman ve sizin tarafınızdan tanınan bazı insanların yükselmemiş olduklarını fark ettiğinizde bu hüzünlü bir zaman olmamalıdır. Bazı durumlarda daha sonra bir rehber gibi davranarak onlarla birlikte çalışmayı tercih edebilirsiniz ki bu yüzden onlarla bağlantınız hala oldukça güçlü olacaktır.

Bu döngünün kapanmasından önce kalan nispeten az zamanda çok şey gerçekleşiyor ve hepsi onun için zamanında hazırlanmış olacaktır. Şimdi anladığınız gibi bir çoğu temizliğin değişik formlarıyla ilgilidir, ve karanlık Bireylerin ve onların güçlerinin ve etkilerinin ortadan kaldırılması, bu şimdi dağılıyor. Onlar için hiç geriye dönüş yolu yoktur ve onların operasyonları hakkında daha çok şey herkese açık bilgiler haline geliyor. Nasıl aldatılmış olduğunuzu bilmeniz gereklidir ve karanlık Bireyler geçmişte büyük güçleri yönlendirdiklerinden dolayı sizin bunun hakkında suçlu hissetmeniz için hiç bir sebep yoktur. Negatif enerjilerin ilk defa Dünya'ya çekilmesi çok uzun süre öncesine dayanır. Siz aslında Evrene onları dönüştürmek için yardım ederek büyük bir hizmette bulundunuz, genellikle size çok şeylere mal olarak.

Kendinizi düşük tesirlerden arındırın ve inançlarınız için dimdik durun çünkü gerçek açığa çıktıkça pozisyonunuzu açıklamak durumunda olabilirsiniz. Ancak gerçeği taşıdığınız konusunda başkalarını ikna etmeniz veya onları sizin fikirlerinize döndürmeniz gerekli değildir. İnsanlar onun için hazır olduklarında ne olduğundan dolayı kabul edileceklerdir ve hakikat için ayakta kalmış olanların çoğu şimdi ortaya çıkarılacaktır, ve bu insanları inançlarına yeniden ulaştıracaktır. Çok geçmeden Ustalar Dünya'ya döneceklerdir ve zaten burada olanlarla birlikte yanlış öğretilerin ve tarihsel kayıtların ya düzeltildiklerinden veya kaldırıldıklarından emin olacaklardır. Hakikat sadece sizin kayıtlarınızda yazılan bir şey değildir, ancak diğer insanları yukarı kaldıran ve onları gerçek bir anlayışa getiren enerjidir.

Sadece bir an için düşünün ki Dünyanızın ziyaretçileri olarak bize iftira atılmış ve kasıtlı olarak sizi köleleştirme ve topraklarınızı çalma peşinde koşan canavarlar olarak gösterilmişizdir. Biz aslında sizin gerçek aileniz olmamıza ve size karşı kızgınlıkla parmağımızı bile kaldırmamamıza rağmen yabancılar olarak tarif edilmişizdir. Size karşı öyle aktivitelerden herhangi biri Işığın Galaktik Federasyonu üyelerinden değildir, ancak başka dünya dışı olanlardan veya kendi kuvvetlerinizdendir. Tabii ki bütün bunlar sizin bize karşı korku duymanızı sağlamak için yapılmıştır, ve bizim şeytanlar olduğumuzu iddia eden bazı dini gruplar tarafından da yardımcı olunmamıştır. Biz aranızda yürüyebilene kadar beklemenizi istiyoruz ki ondan sonra bizim altınsı işaretlerimizi hissedeceksiniz ve bizim Işık ve Sevgiden geldiğimizi bileceksiniz.

Bizim açıklamalarımızı okuyan bir çoğunuzun bizim pozisyonumuzu anladığını biliyoruz. Siz bizim öncülerimizsiniz ve sizin bilgilerinizin bizim için çok değerli olacağı bir zaman gelecek. Biz bir anda her yerde olamayız ve Yükseliş fikrinde yeni olanların sorularını cevaplamak için siz hazırda olacaksınız. Bu oldukça kavranması ve kabul edilmesi gereken bir şeydir, özellikle zamanın sonu fikri sahip olduğunuz ve aşina olduğunuz herşeyi kaybetmeyi çağrıştırır. Bu korkutucu bir düşünce olabilir, ancak bunun yeni bir başlangıç olduğu bir kez anlaşıldığında kabul edilebilir. Sizi barış ve ahengin olduğu, orada bütün endişelerinizi unutabileceğiniz, muhteşem bir aleme sürükleyecek olan biri. Gerçekte sizin kaybedeceğiniz hiç bir şey yoktur ve kazanacağınız her şey vardır.

Ben Sirius'tan SaLuSa ve hepinize olan bütün sevgimle ayrılıyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |