Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, August 24, 2012

SaLuSa, August 24, 2012

Şu anda içinde olduğunuz dönem biraz fırtınadan önceki dinginlik gibidir ki gerçekte neyin olduğu hakkında realitede çok az şey biliyorsunuz. Ancak faaliyetlerimiz Yeni Çağın başlamasına izin verecek şekilde kenara çekilmeleri gerekenlere baskı yapıyor. Onlar ya hareket edecekler yada biz müttefiklerimiz için bunu yapacağız, ve bu en sonunda medyaya çarpacak büyük gelişmelere neden olacaktır. Bu sizin beklediğiniz şey olacaktır ve çok hızlı bir şekilde ivme kazanacaktır. Böyle olsa bile önce eski paradigmaların kalıntılarının kaldırılması bir kaç hafta sürer, ve böylece yerine alacak olanın tanıtılmasını sağlar.

Sizi sıklıkla bilgilendirdiğimiz gibi, herşey ilerlemeye hazır, ve öyle yaptığı zaman sizin gibi bizde her anından mutluluk duyacağız. İlk etapta işin çok büyük bir kısmı ilerlemelerdeki rollerine çok iyi hazırlanmış olan müttefiklerimiz tarafından yürütülecektir. Biz çok uzun zamandır onlara rehberlik ediyoruz ve onların işbirliği için oldukça müteşekkiriz ki biz genellikle Işık işçileri ile birlikteyiz. Bir çoğunuz özellikle bu zamana önünüzde hangi zorlukların olduğunu bilerek enkarne oldunuz ve Işığa servisiniz ve sadakatinizden dolayı seçildiniz.

Bir çoğunuz önce medeniyetinizin en karanlık döneminde içsel telkinlerinize cevap vererek uyanmaya başladınız. Onlar İnsanlığın düşmüş olduğu seviyeyi hesaba katarak daha iyi bir şey için çalıştılar. Işık öncüleri olarak siz Işığı yere getirdiniz ve diğer ruhları size katılmaları için cesaretlendirdiniz.Onlar tehlikelerle dolu güvensiz zamanlardı ancak siz, sizi takip edenlerin inşaa edecekleri bir şey başlattınız. Bunun sonucunda bir çok ruh şimdi kısmen uyanmıştır ve tamamen uyanmak için çok daha fazla Işığa ihtiyaçları yoktur.

Göz önünde bulundurun ki bu Evrenin Tanrısı bu döngünün bu sefer Işığın zaferiyle sonuçlanacağına uzun zaman önce karar verdi. Bu vaat yüksek alemlerden İnsanın gidişatına nezaret eden bir çok Işık taşıyıcıları tarafından canlandırılmıştır. Böyle Varlıklar sizlere Tanrılarmış gibi görünebilirler ve çok büyük güçlere sahiplerdir, öylesine fazla ki eğer arzu edilen bu olsaydı Dünyayı yerinden oynatabilirlerdi. Önünüzde uzanan değişiklikleri öğrendiğiniz zaman onlar için uygulamanın ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. Onlar bizimle birlikte çalışıyorlar ve geçiş döneminin oldukça kısa olmasını sağlayacaklar ki kısa zamanda yüksek titreşimde olmanın tüm avantajları ile kutsanacaksınız.

Sizin kendi yaratıcı güçleriniz geliştirileceklerdir ancak siz daha öteye evrim geçirene kadar ne kadar ileri gidebileceğinizin sınırlandırılmaları vardır. Yakında farkına varacağınız bir şey arzularınızın ne kadar hızlı tezahür ettiğidir. Aslında biz size çoktan gelecek olan düşünce kabiliyetiyle yaratım yeteneğinizden bahsetmiştik. Ancak, o zamana kadar bizim teknolojilerimizin faydalarına sahipsiniz ki sizin acil ihtiyaçlarınız olan yiyecek, barınak, giyecek ve serbest enerjiyi karşılayacaktır. Bunlardan bazıları zaten size verilmiş olabilirdi, ancak karanlık Bireyler tarafından kasıtlı tutulmuştur.

Daha fazla geride tutulamamalısınız ve bir kez sizinle bir araya geldiğimizde kayıp zamanı telafi etmeliyiz. O zamana kadar bizde emin olacağız ki değişik bir gündeme sahip olanlar tarafından sizin ilerleyişinize müdahale edilmesi mümkün olmasın. Bu bizim büyük sorumluluklarımızdan biridir ki bu görevi kendiniz için yapmak çok zor olurdu. İlluminatinin her hangi bir üyesinin izini sürerek bulabileceğimiz ve onların bilgisi olmadan oldukları yerde var olabilecek teknoloji ve kaynaklara sahibiz. Bu onların planları meyve vermeye başlamadan nasıl engel olduğumuzdur, bununla birlikte karmik nedenlerden dolayı her zaman herşeyi durduramayız.

Şu anda illuminati dünya hakimiyeti için olan planlarını nasıl devam ettirecekleri konusunda fikir yoksunu hale geliyorlar. Sizin söyleyeceğiniz gibi, yazılanlar tahtada ve onlar yüzleştikleri yenilgiye bakıyorlar. Başarıya bu kadar yaklaşmışken başarısız olduklarını kabul etmeyi zor buluyorlar. Dualite onlara yönetimi ele geçirme planı yapma fırsatını çok uzun zaman önce verdi ve onlar gezenin dışında var olan enerjiler tarafından etkilenmişlerdir. Karanlık ve Işık her ikisine de ruhları kendi taraflarına gelmeleri için ikna etmelerine izin verilmişti, bununla birlikte düşük seviyelere düşmüş olduğunuz için tamamiyle biri veya diğeri değildiniz.

Düşük vibrasyonlara teslim olduğunuz bir dönemden geçtiniz ki bu sizi bir hayattan diğerine taşıdı. Son zamanlarda Işık Dünya üzerinde stabilize hale gelmiştir ve şimdi de çok iyi kurulmuştur. Böyle kalacaktır ve siz Yükseliş zamanına yaklaştıkça daha da güçlenecektir. Bu ileriye doğru çok büyük bir adım olacaktır ki sizi başka bir döngü başlatmak için hazır görecektir, ancak bu sefer Işığın egemen güç olduğu bir yer olacaktır. Onlar gibi olan, zorluklarınız daha çok muhakeme ve doğru eylemler olacaktır ki gelişmekte olan ruhları koruyan Kanunlar hala yerindedir.

Korkmayınız ki yüksek seviyelere ulaştığınız zaman oldukça gelişmiş bir seviyede bilinç sahibi bir Varlık haline geleceksiniz. Bunu yaptıktan sonra bir sonraki yolculuğunuza karar verme özgürlüğüne sahip olacağınız Galaksiye sizin pasaportunuzdur. Orada seçimin bol olacağı bir çok değişik Medeniyetler, Konseyler ve Federasyonlar var. Ruhsal evrim hala sizin hedefinizdir ve bir sonraki aşamanın sizi Saf Işık Varlığı olmaya hazırlayacağını göreceksiniz. Bu seviyeye ulaştıktan sonra etrafta seçeceğiniz herhangi formlarla hareket edebilirsiniz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak eğer arzu ettiğiniz buysa aşağı alemleri ziyaret etmenize izin verecek şekilde vibrasyonunuzu da düşürebileceksiniz.

Sıklıkla söz ettiğimiz gibi, siz yükselip ve daha çok Işıktan olmaya başladığınızda, arzularınız başkalarına hizmet edebilmek için olacaktır. Yani zamanınız boşa harcanmayacak, bundan dolayı hayatınızı zevkli arayışları kapsayan şekilde organize edebilirsiniz. Tanrı sizin hayatınızdan zevk almanızı arzulamaktadır ve herşey daha önceden yerleştirilmiştir ki siz seyahatlerinizde başarıyı bulabilirsiniz. Hemen şimdi hangi yöne gideceğinizi mutlaka bilmeniz gerekmemektedir, ancak bilinç seviyeniz bir kez arttığında kendinizi tamamen bileceksiniz, ve seçiminizi yapabileceksiniz.

Ben Sirius'tan SaLuSa ve önünüzde ne kadar muhteşem ve heyecan verici bir gelecek uzandığının anlayışını yavaş yavaş kazandığınıza inanıyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge