Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 31, 2012

SaLuSa, August 31, 2012

Karanlık bireyler gerçekten gün kazandıklarını ve Yeni Dünya düzenine ulaşabileceklerini düşündüler. Ancak, onlara karşı sizin dirençliliğiniz ve kararlılığınızı hesaba katmadılar, ve içinde bulunduğunuz yüzyılın başlarından bu yana nispeten kısa bir zaman içerisinde siz onları yenmek için Dünyada Işığı katlayarak arttırdınız. Onlar hala ses çıkartıyorlar ve Yükseliş planlarını etkileyebileceklerine inanıyorlar, ancak gerçek şimdi onların küçük bir iritasyondan başka bir şey olmadıklarıdır. Onlar daha fazla güce veya gerçek anlamda bir başarıyı sağlayabilecekleri desteğe sahip değiller ve imparatorluklarının çöküşüne tanıklık ediyorlar.

Bizim şimdi ilgilendiğimiz onların kurduğu hala işlevini sürdüren sistemdir. Bu örneğin İfşaatın yolunun önünde durmaktadır, ama her geçen gün onların engelleri kaldırılmaktadır. İfşaat bir kez resmi olarak onaylanmış hale geldiğinde, bu sizinle devam eden ilişkilerimizin bir çok diğer yönleri için baraj kapaklarını açacaktır. Açık iletişim ayrı bir konu olarak görülmelidir, ama Yükseliş olmadan önce gerçekleşecektir. Böyle büyük açığa çıkmalar için öncelikle yol hazırlanmalıdır çünkü bir çok insan bizi almaya hazır olmaları söyle dursun bizim varlığımızı hala inkar etmektedirler. Ancak, sizin geleceğiniz bizimkiyle çok fazla bağlantılı olduğundan gerçek açığa çıkmalıdır., çünkü biz hepimiz Bir'iz.

Bizim gelişimiz sizden herhangi bir şeyi uzaklaştırma niyetimizin işareti olmayacaktır, ve bu daha çok tersidir ki sizin Yeni Çağa sıçramanıza yardım etmek için size çok fazla vereceklerimiz vardır. Bu elbetteki onun sonu değildir ki o zaman siz eşit bir şekilde bize katılacaksınız ve birlikte bizim verebileceğimiz tarzda bir deneyime ihtiyaç duyan diğerlerine yardım edeceğiz. Geleceğiniz deneyimliyor olduğunuz şeye çok az veya hiç benzemeyecektir ve tamamiyle farklı olacaktır ancak aynı zamanda da çok kabul edilebilir olacaktır. Size söylemeliyiz ki henüz yaşamadınız çünkü hayatlarınız yanlış bir realiteye hizmet etti. Bu sizin arzu ettiğiniz gibi yaşamanız için hür iradeye vermiş olduğunuzdur ancak karanlık güçler tarafından ele geçirildi.

Sizin hür iradeniz sizden alınmayacaktır, ve seçeceğiniz her ne olursa olsun bu mevcut döngü bittikten sonra başlayacak yeni yolunuz olacaktır. Bu şartlar altında diğerlerini farklı davranmaları için ikna etmeye çalışmanın manası yoktur ki derinliklerinin dışında rahat hissetmeyeceklerdir. Dahası sizin evriminizin söz konusu olduğu yerde son tarih diye bir şey yoktur. Siz kendi hızınızda ilerlersiniz ve eğer ruhlar düşük vibrasyonda kalmayı tercih ediyorlarsa bu gayet nettir ki ilerlemeye hazır değillerdir. Bütün olasılıklarda orada çok uzun süre kalmaya ihtiyaçları yoktur, ki sizin gibi önceki deneyimlerini çağırabilirler.

Medya bunu rapor etmeyi önemsesin yada önemsemesin biz çok istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz ve konularda büyük finali inşaa ediyoruz. Yeni mali durum şekilleniyor ve büyük değişimin gerekliliği kabul ediliyor. Bu yüzden bu konularda çok uzun sürmeden bazı duyurular yakında yapılacaktır. Bu kesinlikle illimunatinin sonunun başlangıcı olacaktır. Para kaynağının kontrolü olmadan ayrılacaklardır ve çeşitli aktivitelerine fon sağlayamayacaklardır. Biz çok büyük miktarda para, tahvil ve değerli madenlerin gerçek sahiplerine iade edilmesini veya dünya çapında bir yeniden dağıtım fonuna aktarılmasını sağlayan herhangi bir olayın içindeyiz.

Sevgil Bireyler biz müttefiklerimizin faaliyetlerini gözlemlemekle çok meşgulüz ve daha çok birlikte çalıştıkça daha çok başarılar elde edeceğiz. Yükselişten sonra bizim ilişkilerimiz daha da kişisel hale gelecek ve siz hızlı bir şekilde çok uzun yıllar önce olduğunuz gibi Yıldız Varlıklar haline geleceksiniz. Bu sebepten dolayı bunu çok kolay alacaksınız ve yapacağınız şeyde kendinizi evde hissedeceksiniz. Hepsi çok anlamlı ve sizi tamamen yeni hayatınızın içine getirmek amaçlı olacak. Sizin için tanıştığınız herkesin kendi faaliyetlerinde güvenilir ve samimi olduklarını bilmek ne kadar güzel olacak. Dürüstlük çantada kekliktir ki yüksek alemlerde daha azına yer yoktur.

Yani bir süre daha bekleyin ki problemleriniz ne olursa olsun fiziksel veya başka türlü çözüleceklerdir. Biliyoruz ki yeryüzündeki hayattan dolayı bir çoğunuz fiziksel hastalıklardan acı çekiyor ancak hepsinin doğru hale geleceğini bilerek kolayca dinlenin. Orada bizim şifa yöntemlerimizin telafi edemeyeceği hiç bir şey yoktur ve bir Enerji Varlığı olarak onların merkezinde sesler ve renkler olduğunu keşfedeceksiniz. Kristallerde çok ilgilidirler ve dönüşüm ve tedavileri için en güçlü enerjileri oluşturacak şekilde kullanılabilirler. Aslında kristaller gelecekte sizin hayatınızda çok büyük bir rol oynayacaklar. Bu kavramların hiç biri sizin için yeni değillerdir ki bir çoğunuz yaygın olarak kullanıldıkları dönemlerde Atlantis'teydiniz.

İnanıyoruz ki siz neden çok fazla düşünceli olduğunuzu anlamaya başlıyorsunuz, çünkü geçmişte bilinç seviyeleriniz çok daha yüksekti. Dualitenin düşük vibrasyonları o zamanları tekrar çağırmanızı zorlaştırdı ve gerçek kendinize uyanmaya başlamanız sadece son günlerdedir. Potansiyeliniz sınırsızdır ve yakında bir şeylerin düzeni içinde gerçek yerinizi bulacaksınız. Bizi tanımaya başladığınız zaman bizde kendinizi göreceksiniz ve bu bir çoğunuzun Işığın Galaktik Federasyonu üyesi medeniyetlerden gelmiş olmanızdan dolayıdır. Kendinize ait olanla tanıştığınız zaman sizinle alakalı olduklarını hemen bileceksiniz, ve ne büyük bir yeniden bir araya gelmeye sahip olacaksınız. Aslında, sizinle açıkça tanışabildiğimiz zaman orada kutlamalar olacak çünkü her zaman birbirimize ne kadar yakın olduğumuzu fark edeceksiniz. Bu çok uzun zamandır birlikte çalışan ruhların en doğal bir araya gelişi olacaktır.

Sizin için sabırsızlanılacak çok şey var, bu nedenle karanlık Bireylere ne olacağı konusunda endişe ederek enerjinizi ve zamanınızı boşa harcamayın. Sizi ve dünyanızı ele geçirme planlarının arkasında kim olduğundan ve tarihiniz boyunca işlenmiş zulümlerin sorumlularından kesinlikle haberdar edileceksiniz. Doğal olarak sizin kendi yaşam zamanınızda olanlarda daha çok ilgileneceksiniz. Saygı duymuş olduğunuz insanların gerçekte ne olduklarının ortaya çıkmasından dolayı şoklar olacaktır. Bilgilerin 9/11 gibi trajedileri çevreleyen spekülasyonlu havayı temizlemesine izin verin ancak bunu karışmış olanlara karşı intikam almak için kullanmayın. Bu konuları ne yapacaklarını çok iyi bilen yüksek otoritelere bırakınız ki adaletin hakim olacağını bilirsiniz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve size Yükseliş hazırlıklarınızda başarılar diliyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir

Sonraki SaLuSa mesajı 8 Eylül günü mümkün olacaktır. İlgileriniz için çok teşekkürler.Share |