Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, August 22, 2012

SaLuSa, August 22, 2012

Karanlık Bireylerin söz konusu oldukları yerlerde endişe edecek bir şey kalamadığından emin olabilirsiniz, çünkü biz onların soruna neden olma girişimlerinin bir çoğunu durdurduk. Biz şimdiye kadar bir zamandır onların eylemlerini bastırıyorduk ve böyle yapmaya devam etmeye niyetimiz var. Onlar farkında olmama uçurumuna bakıyorlardır ve onlar için hiç bir kaçış yoktur. Biz bununla birlikte hala kendi anlaşmaları içinde emri altındaki insanlar üzerinde otoritelerini uygulamaya devam eden bazı bireyleri yakinen izliyoruz. Müttefiklerimiz bütün cephelerde büyük ilerlemeler kaydediyorlar, ve bir çok konu da bu ayın sonuna kadar tamamlanabilir. Bu arada siz daha hızlı bir tempoda uyanmaktasınız ve farkındalığınız Işığın gücünü arttırıyor olmasının başka bir sebebidir.

Sahne arkasında neyin devam etmekte olduğunu sizin anlamanızla birlikte eylemlerimizi halkın bilgisine sunmadaki geçikmeler hakkında daha az endişe olduğunu bildirmekten memnunuz. Siz biliyorsunuz ki sizin Yükseliş yolunuz amaçlandığı gibi ilerliyor, karşılaştırmada başka herhangi bir şey çok daha önemsizdir. Siz karanlık Bireylerin ajandası hakkındaki gerçeği, ve önünüzde uzanan muhteşem hayatın sevdiğiniz detaylarından daha fazlasını iyi bir zamanda öğreneceksiniz.Çoğunuz zaten oldukça bilgili, ancak yine de resmin bütününü verecek daha çoğu eklenebilir. Biz yine de negatifin üzerinde durmayacağınız ki öyle konular medeniyetinizin tarih kitapları için yazılacaktır, ve sizin Akaşik Kayıtları derinlemesine değerlendirmelerinize müsaittir. Olmuş olan her ne ise herşey orjinal detaylarıyla kaydedilmiştir ve eğer arzunuz bu olursa her hangi bir kısmı tekrar yaşanabilir.

Şimdilerde her hangi bir günde olmasını beklediğiniz önemli olayları beklemenin can sıkıcı olabileceğini biliyoruz, ancak siz memnuniyet ve heyecan gününüze sahip olacaksınız. Her şeyden öte etrafınızdaki değişikliklerin kanıtlarını görebilirsiniz, ve hatta aşikar olmayan daha fazlası devam ediyor. Yozlaşmış yetkililerin tutuklamaları yayılıyor ve bazıları çoktan sıvıştı ve sonuçlarından kaçınmaya çalışıyorlar. Adaletten kaçınmak için hangi adımları attıklarının bir önemi yok, gerçekte saklanılabilecek hiç bir yer yoktur. Yani lütfen söz konusu olan kişilere kızarak enerjinizi boş yere harcamayın. Sizin geleceğiniz onlarınkinden çok daha önemlidir, ve bu odaklanmanız gereken şeydir. Bu hemen uyumunuzun mümkün olmayacağı bir şey değildir, ancak bütün deneyim çok daha heyecanlı ve anlaşılabilir olacaktır.

Siz son haftalara girerken Yükselişin getireceği değişimlere kendinizi nasıl hazırlayacağınız konusunda daha çok detay vereceğiz. Ancak herhangi bir sıkıntı veya rahatsızlığa neden olacak hiç bir şey yoktur. Bu Karanlık Çağlardan herşeyin sizin keyif ve mutluluğunuz için ayarlanmış olduğu bir hayalalemine adım atmak gibi olacaktır. Tamamlanmış olmayacak ve hala bazı değişiklikler gerektirecek ancak hayatlarınızda bütün yönleriyle sahip olduğunuz angaryalar kaldırılmış olacak ki en keyifli hale gelecektir. Çok az bir zaman kaldı ve hala hızlanıyor, yani dikkatinizi sizi bekleyen gelecekte tutmaya çalışın. Hayal edebileceğiniz her hangi bir şeyin çok daha ötesinde olacaktır ve muhtemelen kişisel değişikliklerinizin en çok kabul edilebilecekler olduğunu değerlendireceksiniz.

Bulunduğunuz fiziksel bedenden yüksek titreşimli olana geçmek muhteşem bir duygu olacaktır. Genellikle sahip olduğunuzla ilişkili ağrı ve sızılardan serbest olmak çok yükseltici olacaktır. Geçeceğiniz seviye öyle yüksek vibrasyona sahiptir ki vücudunuz orijinal mavi kopyasının mükemmelliğinden daha azını ileriye taşıyamayacak. Sizin farkındalıklarınız artmış ve olaylara karşı algınız keskinleşmiş olacak. Sizin bildiğiniz gibi vücut daha fazla yorgunluk veya tükenmişlik çekmeyecek ve bu nedenle daha fazla uzun uyku dönemlerine ihtiyaç duymayacak. Eğer ihtiyacınız varsa iyileştirici tedbirler alabilirsiniz, ancak aynı zamanda içinde olduğunuz her ortamda yeniden enerjilenecektir.

Bulunduğunuz düşük vibrasyonunuz ve etrafınızda olanlar da aslında çok ağır, ve vücudunuzu yenilemek için uyumaya ihtiyacınız var. Bununla birlikte vücud hücreleriniz kristalli yapıya değişmeye devam ettikçe vücudunuz yeni modeliyle daha uyumlu hale gelecek. Bir sonuç olarak yenilenmek için daha kısa uyku dönemlerine ihtiyaç duymaya başlayacak, ve bazılarınız bunu zaten fark ediyorlar. Aslında uyku alışkanlığı modeliniz normal bir modelin dışına çıkıyor, ve çok daha azıyla varlığınızı sürdürmenizin mümkün olduğunu keşfedeceksiniz. Benzer değişimler yeme alışkanlıklarınızın söz konusu olduğu yerde de oluyorlar. Daha azına ihtiyaç duyuyorsunuz ve gıda seçimleriniz taze olanlar ve kimyasallar ve katkı maddeleri karıştırılmamış olanlara dönüyor.

Vücudunuz doğru davranıldığında size iyi hizmet edecek bir tapınaktır, ve nadiren belki de hiç hastalık deneyimlemez. Eğer onu çöp gıdayla beslerseniz sonuçta kendini ortaya çıkarması zaman da alsa çöp sağlık elde edersiniz. Genç ve sağlıklı olabilirsiniz, ancak sürekli vücudunuzu kötüye kullanırsanız sonuçta kendi geçiş ücretini alacaktır. Yaşlılığınızda önemli organlarınızın çöküşünden sorumlu olacaksınız, ve onlar için yenilenmek çok zor olacak. İyi haber şudur ki siz vibrasyonunuzu yükselttikçe kırmızı et gibi ağır gıdalara daha az yatkın olacaksınız. Onu neyle beslediğiniz konusunda vücudunuzun reaksiyonlarını takip edin ve yakında ona nasıl hassas davranmanız gerektiğini ve sizin yararınıza olan şeyleri öğreneceksiniz.

Hayattan ne istediğiniz hakkında düşünün ve kendinize doğru olarak baktığınızda daha çok mutluluk ve başarı elde edeceğinizi biliniz. Bu aynı zamanda aklınızı neyle meşgul ettiğinize kadar gider ki bazılarınız basitçe titreşimlerinizi aşağıya çeken sağlıksız yollar izliyorlar. Bu benzer titreşimleri çeker ve daha aşağıya düşmüş gibi olur, böylece Yükselme için zamanında sahip olacağınız her hangi bir yukarı çekim şansına zarar verirsiniz. Biliyoruz ki bazı ruhlar onlara ne olacağını umursuyormuş gibi görünmüyorlar ve net olarak çok fazla yardıma ihtiyaçları var. Size sıklıkla hatırlattığımız gibi, hangi durumda olursanız olun her zaman yakında yardım vardır. Yani lütfen onu isteyin ve o yada bu şekilde size gelecektir, ancak onu hemen şartmış gibi beklemeyin.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve bilin ki hepiniz Dünya üzerinde bir çok hayatlara sahip oldunuz, sizin şimdiye kadar ki tecrübelerinizden yararlanabilmeniz gerekir. İçinize gidin ve Yüksek Benliğinizi dinleyin ve iyi tavsiyeler alacaksınız, ancak eğer kendinizi yukarı çekecekseniz önemsenmesine ihtiyaç vardır. Bir yandan zaman çok kısa, ama hala azimle değişmek ve gerçekte ne olduğunuz, sınırsız sevginin güzel bir ruhu, haline gelmek için yeterli zamana sahipsiniz. Size iyilikler dileriz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge