Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 23, 2011

SaLuSa, November 23, 2011

İnsanların gücü artıyor ve dünyanın çevresinde gördüğünüz şey ortak bir amaç etrafında toplanınca nasıl başarılı olabileceğinizdir. Tümüyle başarılı olmanız zaman alabilir, ancak topu bir kez yuvarlandığınızda, momentumu onu daha da hızlandıracaktır. Hükümetler ya sizin taleplerinizi dikkate alacaktır ya da kendilerini tehlikeye atacak sonuçları göze alacaklardır. Siz yardım etmeye gelen bize ve diğerlerine fırsat veren koşulları yarattınız. Biz doğal olarak sahnenin arkasında çalışıyoruz ve etkimiz faaliyetlerinizin size faydalı olacak şekilde yönlendirilmesine yardım eder. Bildiğiniz gibi, biz şu anda nelerin olduğunu ve karanlık güçler tarafından hangi planların yapılmakta olduğunu gözlüyoruz. Sizi en azından değişkenlik göstermeyen ve düşmanca bir meydan okumaya yer olmayacak yola sokmaya çabalıyoruz. Otoriteler barışçıl gösterileri engelledikçe, onlar daha da çok destek kazanıyorlar. Dünya nüfusu çok uzun zamandır nasıl köleleştirildiklerini şimdi anlamakta ve uyanmaktadır. İnsanlar kurtuluşları gerçekleşene kadar değişim taleplerinden vazgeçmeyecektir.

Titreşimlerini yeni doruklara yükseltmekte olan ve dünyaya daha da fazla ışık getiren ışık işçileriyle savaş devam ediyor. Söz verilen her şeyin planlandığı gibi gittiğini bilin. Bazı sağlam eylemlerin gerçekleşeceği noktaya gelinmiştir. Müttefiklerimiz çok sıkı çalışıyorlar, ancak zaman zaman onlar için belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirebilmeleri için bizim desteğimize ihtiyaç duyuyorlar. Önceden belirtildiği gibi, biz yılın sonuna doğru bir adım ilerisini görmeyi istiyoruz ki ileriye doğru daha büyük atılım için yol açılsın. Kişisel olarak endişelendiğiniz ve atılacak herhangi bir adımın sonucuna karşı kendinizi koruma altına alma ihtiyacı gördüğünüz zaman sezgilerinizi kullanın. Bazı bölgelerde sizi rahatsız edebilecek yiyecek sıkıntıları ve geçici elektrik kesintileri olasılığı hakkında düşünmekteyiz. Yakın gelecekte size çok daha yakın olacağımızı ve muhtemelen sizi doğrudan destekleyebileceğimizi aklınızdan çıkarmayın. Yaşayacağınız hiçbir problem sizi çok uzun süre etkilemeyecek, çünkü bu problemler işin başında görülmüş ve iyice hesaba katılmıştı.

Kıyametin geldiğine ilişkin ciddi tahminlere rağmen, kehanette bulunulan herhangi bir şeyin olmadığını görüyorsunuz. Artık gerçekleşen değişikliklerden bir pay çıkarabilirsiniz. Uzun zamandır siz titreşim düzeylerinizi yükseltmek için sıkı bir şekilde çalıştınız ve bu da zorlayıcı değişikliklere duyulan ihtiyacı giderdi. Temizlenme ve fiziksel değişiklikler hala gerekli olsa da dramatik geniş ölçekli afetler yerini daha yerelleşmiş olanlara bıraktı. Size katılabildiğimiz zaman birlikte çalışacağız ve karşılaştığınız zorluklarla ilgili kısa bir çalışma yapacağız. Temizliğin çoğu bizim Dünya üzerinde olmamızı bile gerektirmiyor ve uzaydan kolayca yürütülebilirler. Aslında, biz bunu uzun zamandır yapıyoruz. Bu nedenledir ki büyük felaketlerinizden bazılarının sizde yalnızca sınırlı rahatsızlıklar yaratması mümkün oldu. Atmosferinizi kirleten nükleer denemeler çağında da bunları temizleyerek uzaklaştırmaktan sorumluyduk.

Hepinize hayranlık besliyoruz, çünkü siz çok güç bir deneyim olduğunu bilerek, ikilikle mücadeleye tutuştunuz. Şimdi, çoğunuz gerçek kimliğinize uyandınız ve yalnızca fiziksel bedenler değil, aynı zamanda ışık varlıkları olduğunuz gerçeğinin de farkına vardınız. Binlerce yıl ve birçok yaşam deneyimlerinden sonra, siz gerçekten ne istediğiniz ve diğer insanlara muhtaç olmadığınız konusunda niyetinizi oluşturma yeteneğini buldunuz. Artık köle gibi olduğunuz yaşamları kabul etmek zorunda değilsiniz ve giderek daha çoğunuz yaşamlarının sorumluluğunu almakta. Bir gün tamamen bağımsız olacak ve deneyimlerinizde tam bir özgürlüğe sahip olacaksınız. O gün uzak değil. Bu, kendinizi daha yukarıya yükseltme meselesidir ve Yükseliş de sizin daha yüksek realite varlığı olma yolculuğunuzun bir parçasıdır.

Dünya'nızın günlük problemlerinin üzerinde durmayın. Bilin ki onlar siz yeni bir yaşam deneyimine girerken sonlanacaklar. Yeniden inşa etme işi çok hızlı olacağı için uzun toparlanma dönemlerine ihtiyaç duymayacaksınız. O zaman Dünya’ya gelmiş olacağız ve dualitenin(ikiliğin) döngüsünü sona erdirecek aşamayı birlikte hazırlayacağız. Galaktik Federasyon olarak bizler yakında oynayacağımız bu rol için uzun zamandır hazırlandık ve sizin de genel olarak bize katılmaya hazır olduğunuzu söyleyebiliriz. Birçoğunuzun bilinç düzeyi sizi yeterince farkında kılmıştır. Böylece insanlık için daha yüksek bir amacı anladığınız ve bu amaç uğruna çalışacağınız noktaya eriştiniz.

Gelmekte olan yıl çok büyük başarıların yılı olacak. Sizi ayrı tutan tüm engellerin ortadan kalkmasından daha fazlası olacak bir yıl. Her ne kadar politik, dini ya da ırksal gerekçeler insanı ayırdıysa da insanlığın doğal eğilimi cömertlik, barış ve sevgidir. Savaşa ve savaş tehditlerine nokta koyulmasıyla birlikte korku halinde olmaksızın birlikte çalışabileceksiniz ve güven insanlar arasına geri dönecek. Adalet geri dönecek ve masum insanlara karşı işlenmiş tüm adaletsizlikler olumluya döndürülecek. Biliyoruz ki çoğunuz sahte suçlamaların kurbanları oldunuz ve eğer hala gözaltında ya da hapisteyseniz serbest bırakılacaksınız.

Politika öyle büyük bir değişim geçirecektir ki rüşvet ya da yolsuzluğa yer olmayacak, dürüstlük ve şeffaflık seçilenlere tam bir güvene sahip olmanıza yetecek. Biz ışıktan olan böyle politikacılara ulaştık ve onlar geçici hükümetlere atandıkları zaman sizin çıkarlarınızı koruyacaklarına tamamen güvenebilirsiniz. Yapacak çok şey var, ancak planlamalar daha da uzun zamandır devam etmektedir. Bizimle çalışanlar güvenilir kişilerdir ve onlardan neler beklendiğini bilirler. Gelecekte, politik sistem farklı bir şekilde işleyecektir. Sistem o zaman insanlar için çalışacaktır ve sizler olup biten üzerinde çok daha fazla söz sahibi olacaksınız.

Sevgili dostlar, bekleyişiniz yakında son bulacak ve geçmişi sadece kötü bir rüya gibi hatırlayacaksınız. Yaşam hızlı bir şekilde daha eğlenceli ve beklentilerinizi karşılar bir hayata dönüştürülecek. Yeni enerjilerin hayatlarına girmesiyle bazı insanlar çoktan sakinliği deneyimlemeye ve yararlı değişikliklerin an meselesi olduğunu bilmeye başladılar. Odağınızı ilerde tutun ve mevcut durumun sizi kaosa sürüklemesine izin vermeyin. Çünkü bu durum beklediğiniz kadar uzun sürmeyecek.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve hepinize Dünya’ya ışığı getirme çabanızdan dolayı teşekkür ederim. Bir gün bunun için geldiğinizi hatırlayacaksınız.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.