Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 25, 2011

SaLuSa, November 25, 2011

Dünyada neler olduğunu izleyenler, realitenizin sona erdiğini ve öngörülerimizin gerçekleştiğini gözden kaçıramazsınız. Kitlesel bankacılık ve finansal problemler, açıkça bu çöküşün başını çekmektedir ve çöküşü önlemenin yolu da yoktur. Kaos içinde ve her an patlamanın eşiğinde olan bir dünyada yaşamaktasınız. Şimdi insanlar eski düzenin yanlış olduğunu, problemleri tam olarak çözecek yanıtlar olmadığını görüyorlar. Birçok hükümet toplu olarak yeni bir bankacılık yaklaşımını destekleme kararı almıştır. Ancak bunları kimin başlatıp işleme koyacağını görmeliyiz. Bu durum, müttefiklerimizi öne sürmemiz için bir fırsat sunuyor. Onlar, bizim yardımımızla, problemleri çözecek yeni yolda neyin gerekli olduğunu belirleyebilirler. Bunun gibi değişiklikleri takip edecek olan servet/bolluk programı da şu an plan dahilindedir. Öyle ki, çok sıkı bir şekilde düzenin ana hatlarını oluşturmak için çalışmaktayız. Ortaya çıkması beklenen birçok şey ifşaatın duyurulmasına bağlıdır ve bu da hazırdır, ancak sadece, karara varılacak kesin bir tarihi beklemektedir.

Her hafta geçtikçe, değişiklikleri başlatma ihtiyacı daha baskıcı olur. Ancak bunca zamandır sabırla bekledikten sonra, zamanından önce başlamak istemiyoruz. Bizim hareketimiz pürüzsüz bir şekilde süreci başarmak için sizinle eşgüdümlü olarak yürütülmek zorunda olduğundan hemen başlamanın bir kazancı yoktur. Galaktik Federasyon karanlık güçlerin faaliyetlerini daha yakından gözlemeye devam ediyor ama düzenleri dağılmakta olmasına rağmen, hala bir tehdit oluşturabilirler. Bununla birlikte, onların büyük felaketlere yol açabilme imkânlarını ellerinden aldık ve Ortadoğu’ya müdahil olmalarını önledik. Oradaki ülkeler kendi problemlerini çözmek zorundadırlar ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde insanlarının taleplerine uygun şekilde davranmalıdırlar. Geçmişte batı, petrol alanlarında kasıtlı olarak kendi düzenlerini kurmuştu ve çoğu zaman da bu ülkeleri zayıf düşürmek için karışıklıkları ve savaşları körüklemişti. Kolonileşme ülkelerin haklarını ve zenginliklerini kendi halklarının elinden almıştı. Barış geldiği zaman bunların üzerine gidilecektir.

Sizi eli kolu bağlı bir durumda bırakan ama özgürmüşsünüz gibi yapılan gerçek dışı çok fazla şey vardır. Karanlık güçler ortadan kaldırıldığında ve yeni hükümetler anayasayı icra ettiğinde gerçek özgürlük yeniden kurulacaktır. Son zamanlarda yapılan birçok kanun yasadışı olduğu için kaldırılacak ve cezalandırılan ya da hapsedilen insanların itibarları iade edilerek önceki durumlarına geri döndürüleceklerdir. Bizim de desteğimizle sizler yeniden egemen varlıklara dönüşeceksiniz. Tüm bu olaylar sizi Yükseliş sırasında ve sonrasındaki daha büyüklerine hazırlayacak. O zaman göreceksiniz ki yoğun ve çok tatmin edici bir dönem sizi bekliyor.

Şimdi, çeşitli güvenilir bilgi kaynaklarını izleyenleriniz harika bir zamanın yaklaşmakta olduğunu farkındalar. Değişiklikler esnasında, teknolojilerimizin pürüzsüz ve hızlı bir şekilde çalışmasıyla yolculuğunuzu daha katlanılabilir hale getireceksiniz. Bizim planlarımız değişiklikler gerekli oldukça an be an güncellenir. Zorunlu bazı hazırlıklar yerli yerine oturduğunda harekete geçmeye hazırız. Her şeyin tamamlanmaya yakın olduğunu, bir başlangıç yapmadan önce çok az bir zamanın gerekli olduğunu biliyoruz.

İnançlarınız konusunda bazı saldırılarla karşılaştığınız zaman safınızda durun ve cesur olun. Bazı insanlar dünyanın kesin olarak değişmekte olduğunu fark ettikleri zaman, vazgeçmek zorunda oldukları şeyden vazgeçme konusunda gönülsüz olacaklardır. Kalplerinde bilecekler ki, evrim durdurulamaz, ancak yine de hissettikleri korku nedeniyle değişime karşı iddialarda bulunmaya çalışacaklardır. Eğer anlamalarına yardım etmeniz istenirse, bilginizle onları baskı altına almaksızın devam edin. Sadece anlamalarına mani olan engelleri kaldıracak kadar bilgi verin. Bazı ruhlar yükselişi uzaktan, katılmaya isteksiz bir şekilde yaşamak için buradadırlar. Bununla birlikte, tüm deneyimler sizin daha ileriye doğru gitmenize yardım eder. Sonuç olarak, tohumlar olgunlaştıkça, büyük bilgiyi elde etmek için bir fırsat haline gelecektir.

Özgür irade bir ruhun yaptığı seçimlerle işler. Çünkü eğer niyetiniz negatif bir durum içeriyorsa, her zaman geri sıçrayacağınız bilinir. Her şeyden önce, yaşamınız sonsuzdur ve ölümsüzsünüz. Üzerinizde taleplere/zorlamalara yer vermeyen Yaratıcı, sizi kaynağın dışını denemek isteyen biri olarak kabul eder. Her ruh kolektif bir deneyimle gelişir ve bilinçlilik düzeyleri hızla artar. Yukarısı nasılsa, aşağısı da öyledir ve dünya üzerinde, siz bilinçlilik düzeylerini artıranlarla yükselirsiniz. Bir büyük ruh gibisiniz ve mevcut farkındalığınızla, siz içinde var olduğunuz birliği hissedebilirsiniz. Gerçek şu ki, bir kişiye yaptığınız şeyi diğer herkese de yaparsınız. Bu anlayış seviyesine ulaştığınızda diğerlerini etkileyen enerjiyi yarattığınızı fark ederek düşünceleriniz ve eylemlerinizde daha çok sorumluluk kabul edersiniz.

Yıl sonu kutlamaları için hazırlanırken medyanın odaklandığı günlük kederlerden de biraz olsun uzaklaşıyorsunuz. Bir araya gelip eğlenme fırsatını değerlendirin. O zaman aileler birlik olur ve aralarındaki sevgi yenilenir. Verme, verici olma bir karşılık alma beklentisi olmadan yapıldığı zaman ruh için iyidir. Özellikle çocuklarla ilgilenildiği durumlar çok keyiflidir. Neşe ve mutluluk ifadelerini görürsünüz. Normal olarak, onlar bir şeyin maliyetini ölçüp tartmazlar. Çoğunlukla çok basit hediyelerden büyük bir tatmin duyarlar. Bazen yetişkinler farklı düşünür. Ancak öyle olsa da hesaba katılmaları ve minnetarlıkları göz ardı edilmemelidir.

Farkındalık derecenize bağlı olarak, bu yıl alışıla gelindiğinden daha çok kutlama yapabilirsiniz. Çünkü pek sıra dışı olacak 2012 yılı hemen kapınızdadır. O her açıdan diğer yıllardan çok farklı ve iyi olacak. Dünya’ya ışığı yaymak için burada olanlara şükran duyuyoruz. O, uzun zaman hatırlanacak ve tüm evrende hakkında konuşulacak bir yıl olacak. Gerçek şu ki siz karanlık güçlerin hakkından geldiniz ve Yükselişi güvence altına aldınız. Bu da evrenin tehlikesiz ve güvende olmasını sağladı ve Yükselişin tamamlanma yolunu açtı.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve böyle güzel ruhlarla çalıştığım için ayrıcalıklı hissediyorum. Hepinizi kutsuyor ve size sevgilerimi gönderiyorum.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.