Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, November 21, 2011

SaLuSa, November 21, 2011

Nereye gitmekte olduğunuzu zihninizde bir kez şekillendirdiğinizde, kimsenin sizi amacınızdan saptırmasına izin vermeyin ve uzun zamandır bu dönem için hazırlanmakta olduğunuzu bilin. Buralara kadar geldiniz, şimdi hangi yönde çalışmakta olduğunuzu tam olarak biliyor olmalısınız. Karmanız tüm niyetler ve amaçlar açısından sona geldi ve bu yaşam zamanında bir çoğunuz karmayı tam olarak temizlemeyi seçti. Eğer hala yapılacak işleriniz olduğunu düşünüyorsanız endişelenmeyin, çünkü her ne varsa, Merhamet/İnayet Kanunlarıyla çevrelenmiş olan yükseliş zamanında kalacak ve geleceğe taşınmayacak. Karmanız nedeniyle birçok ilişkide acı çektiniz ancak lütfen bu boyuttan ayrılır ayrılmaz tekrar kolayca bir araya geleceğinizi hatırlayın. Tümünüzün ortak/kolektif karmasının parçalarının yerli yerine konulduğu dünya ailenizi kabul edeceksiniz ve rollerinize son verdiğinizde mesele de kalmayacak. Aileler sıklıkla defalarca dünyaya birlikte gelirler ve tahmin edebileceğiniz gibi cinsiyetlerini, rollerini değiştirirler. Bu sizin diğerlerini yargılamaktan niçin kaçınmanız gerektiğinin nedenidir. Çünkü daha yüksek boyutlara dönene kadar deneyimlerinizin "nedenlerini, niçinlerini" açıklayan tam bir resme sahip olmayacaksınız. Zorunlu olarak, bir zamanlar karanlık rolü de oynamış olacağınızdan emin olun. Bunun negatif tutumlarla yaşamış olmanızdan başka bir anlamı yoktur.

Etrafınızdaki her şey evrensel kanunlara göre mükemmel bir şekilde işler ve böyle olmasına memnun olmalısınız. Aksi halde sonuçlardan kaçma olasılığınızın çok az olduğu gerçek kaosu yaşayabilirdiniz. Aydınlanmamış olanlarınız çoğunlukla nedenin şimdide olduğuna inanıyorlar ve geleceğe inanmayıp, dünya sorunlarından çıkış olmadığını düşünürler. Müttefiklerimize kendi faaliyetlerini sonlandırmaları için baskı yapmamızın nedeni budur. Böylece sizinle bağlantı kurmak için ifşaatı planlayabilir ve yola koyabiliriz. Gerçekte kim olduklarını anlamayan ya da çok az bir anlayışa sahip olan bu ruhların tümü, gerçekten de yardım alırlar. Biz inanıyoruz ki, resmen ortaya çıktığımızda ve dünya üzerindeki kıtaları ziyaret ettiğimizde, bizim varlığımızın dostça olduğu ve yükseltme planımızın sizce kabul edilebilir olduğu görülecektir. Bunun için yapılan hazırlıkların bir kısmı her otorite pozisyonundan karanlık güçlerin ortadan kaldırılmasını kapsar, çünkü temizliğe başladığımızda, gecikme olmaksızın daha ileriye doğru hızlanabilmeyi istiyoruz.

Sizce de şu an savaşın kesin olarak sona erdiği ve dünyada barışın hüküm süreceği rüya gerçekleşmiyor mu. Barış zaten başladı ve bazı zamanlarda sizin adınıza barışı koruduk. Bir kere değil, son yarım yüzyılda birçok defalar bir dünya savaşı başlatmak isteyen kasıtlı eylemleri durdurduk. Şimdi de devam ediyoruz; kullanılan nükleer silahlara müdahale ettik ve önledik. Savaş çıktığı zaman ortaya çıkan bazı karanlık gruplar vardır ve örneğin çatışmada her iki tarafa de destek sağladıklarına şüphe yoktur. Bunlar uzun zamandır olmaktadır ve çok kârlı olduğunu göstermiştir. Ölüm tüccarları tasfiye edilmektedir ve onların silah ve ekipmanları çok yakında etkisiz kalacaktır. Binlerce yıl önce daha iyisini bilmediğiniz zamanlar vardı ve insan ırkı yabancıları kendi varlığına tehdit olarak görmeye yönelmişti. Şimdi bir araya geliyorsunuz, bir olduğunuzu fark ediyorsunuz, ve ilerlemenize daha iyi hizmet edecek yolun işbirliği olduğunu biliyorsunuz. Sonunda, siz her şeyin bir olduğu kaynağa dönmeye çalıştıkça, herkes aynı amaca doğru yönelmeye başlayacak.

Her ruh bir şekilde çok yakında bizi görecek. Blokajlar bizim sunduğumuz gerçekleri kabul etmenize engel olduğunda sizi aydınlatacağız. Şimdi bunu düşünmeyi bile güç buluyorsunuz. İnançlarınız sorgulanabilir, ancak kendinizi bırakmazsanız, ilerlemeniz imkansız olacaktır. Sezgilerinize güvenmeniz gerektiğini ne kadar söylediysek de bu öğüt asla şimdi olduğundan daha önemli olmayacak. Bu şekilde üst benliğiniz ihtiyaç duyduğunuz cevapları sağlayabileceği durumlarda sizi yönlendirecek. Bunun da üzerinde, tabii ki Rehberlerinize ve Melek Varlıklarınıza sahipsiniz ve öğüde ihtiyaç duyduğunuzda onlara yönelebilirsiniz. Asla yalnız değilsiniz ancak, rehberleriniz her deneyimde sizi kurtaramazlar, çünkü bazı deneyimler sizin gelişiminiz için gereklidir.

Şimdi konuştuklarınızı yaşayın, çünkü olaylar birçok insana çok karışık gibi göründüğü zaman bu çok önemli olacak. O zaman bilgilerinizle diğer insanlara yardım edebilirsiniz ve özellikle yanlış bilgilendirmenin kaygı verici olduğu durumlarda bu yararlı olacaktır. Yalanlardan gerçeğe çıkış yalnızca bilgilenmemiş olanlar için değil, ışık işçileri için bile güçlü bir mücadele olabilir. Gerçek şu ki, medya hala çok fazla engellenmiştir ve bu sansürlerle yardım edemez, ancak karşıt yanıltmalarla korkutma unsuru eskisi kadar işe yaramıyor ve giderek daha çok açıklık/saydamlık ortaya çıkıyor. Rüşvet ve yolsuzluk dünyanın birçok ülkesinde çok yaygındır ve yakında değişmek zorundadır. Size destek olmanın yolları üzerinde tüm bunları düşünüyoruz. Medya insanların saygısını kazanmalıdır ve bu aynı şekilde şarlatanların ve suçluların bolca bulunduğu politika için de geçerlidir. Değişmelidir ve hem de çok hızlı değişmelidir ki, gerçekler yeniden kazanılabilsin.

Hala aktif olan gösterilerle desteklenen, sizden gelen değişim çağrıları devam ediyor. Ve otoriteler onların yayılmasını durduramıyor. Enerji kendi varlığını sürdürmek zorundadır ve destek aldığı benzer enerjiler tarafından kendine çekilir. Bu zamanın gelmesi sürpriz değildir, çünkü siz yıllardır itici güçleri inşa ettiniz. Şimdi ışık enerjisinin gelişiyle zayıflamış olan birçok direnişe rağmen sizin kararlılığınızın ödülünü alacaksınız. Yolunuzdaki inişlere ve çıkışlara rağmen karanlık güçlerle mücadeleyi kazanmak sizin kaderinizde hep vardı ve endişe edecek hiçbir şey yoktu. Sizler kazananlar oldunuz. Uzak olmayan bir gelecekte birlikte bunu kutluyor olacağız ve bu nasıl da gerekli bir zaman olacak. Bunun ne kadar büyük bir başarı olacağını ve nereye kadar ulaşılabileceğini tümüyle anladığınızı sanmıyoruz. Daha çok sonuçlara bağımlı bir çok ruh da sevinmeye hazırlanmaktalar.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve bu mücadeleyi büyük bir heyecanla üstlendiğiniz için sizi seviyoruz. Bu sizi zorlamıştı, ancak siz asla pes etmediniz ve geri çekilmediniz, ışığın ve sevginin gücünü gösterdiniz.

Teşekkürler SaLuSa Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).

SaLuSa is also channeled by Laura Tyco. Translations of her channelings are published on our sister site Despertando.Me.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge