Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, March 23, 2012

SaLuSa, March 23, 2012

Bir açıdan, dünya normalden daha sakin bir dönemden geçiyor ve bu biraz da bizim ve müttefiklerimizin çalışmaları sayesinde. Hızla güç kaybeden karanlık güçler üzerinde otoritemizi daha fazla kullanabildiğimiz bir noktaya geldik. Çok daha fazla insan, başka insanların onlara karşı gelip başarılı olduklarını gördükçe cesaretleniyor ve onlara karşı ayaklanıyor. Bu gelişmeler devam edecek ve sizi geçmişin zincirlerinden kurtarma planlarımızı ilerletme amacımız için bize yardımcı olacak. Onlar, birçok açıdan çok ileriler ve biraz enteresan bir döneme giriyorsunuz. Tutunduğunuz eski değerlerin ve şeylerin gözden kaybolduğunu açık ve net olarak göreceksiniz ama onların yerine gelecek yeni şeyleri göremeyeceksiniz. Bizim sorumluluk almamız için olayların tam olarak hazır olması için ciddi bir temizlik yapılması gerekiyor. O zaman dahi, güç yetkisinin size geçmesini, bizim rolümüzün sadece sizin o sonuca ulaşmanız için size yardım etmek olmasını arzuluyoruz.

Son dönemlerin en memnuniyet verici gelişmesi sizin bilinç seviyenizin yükseliyor olması ve uyanışın, önümüzdeki dönemi çok daha kolay başa çıkılabilir hale getiriyor olması. Yakında sizinle direkt kontak kurmaya başlamamız önemli çünkü birlikte bakmamız gereken çok mesele var. Ortaya çıkmayı bekleyen büyük değişiklikler için sahne hazır olmalı, özellikle de finansal konularda. Bunun doğru tesis edilmesi ve ilgili bir çok ülkenin koordine edilmesi zorunlu. Müttefiklerimiz bu ihtiyaçların farkında ve hep birlikte başarılı olacağımızdan eminiz. Finans ve yönetim konuları, belirlenen gelecek çerçevesinde tesis edildikten sonra, biliyoruz ki kalan değişiklikler için temel de oluşturulmuş olacak.

Binlerce yıldır süren savaşlardan sonra barışa ulaşmak, insanların yaşamında çok belirgin değişikliklere neden olacak ve insanların görüş açıları birden aydınlanacak. O yaşamda gerçeklik; mutluluk, neşe ve ödüllendirme demek olacak ve daha önce mümkün olmayacak bir birlik hali oluşacak. İnsanlar, yavaş yavaş her şeyin Birliğini ve bunun nasıl bütünü oluşturduğunu anlamaya başlayacak. Ayrı olma ile ilgili yanlış inanışlar ve yaşamın amacı ile ilgili gerçeğin bile bile çarpıtıldığı, bunun karanlık güçlerin insanlar arasında bir ayrım olduğu fikrini koruma çabasından başka bir şey olmadığı görülecek. Barışın gelişi bunların tamamını değiştirecek ve Dünya’da bir rahatlama ve neşe rüzgarı esecek. Eski farklılıklar bir yana bırakılacak ve muhteşem bir geleceğin geldiği görülecek. İşte o zaman, insanlar değişikliklerin neler yaratacağı konusunda daha fazla bilgi sahibi olacak ve Yükseliş sürecini daha iyi anlamak için yardım alacaklar.

Yapılacak çok fazla iş olduğu açık ama size hep söylediğimiz gibi, bizim bu işi yapmakla ilgili hiçbir sorumuz yok. Kapanışın planlandığı şekilde yapılması için ne gerekiyorsa tam bir verimlilik içinde yapılacağından emin olabilirsiniz. Bazı görevler çok büyük ama bizim onları yapacak yeterli personelimiz ve ekipmanımız mevcut. Galaktik Federasyon çok büyük bir organizasyon ve olağanüstü büyük ve karmaşık görevleri yapmaya gayet alışık. Her geçen gün, daha fazla farklı medeniyet üye olmak için gerekli bilinç seviyesine ulaştıkça, organizasyon da büyüyor. Sizler de, sevgililer, yükselişi gerçekleştirince o seviyeye ulaşacak ve aramızda yerinizi alacaksınız.

Yaşamlarınızın en karanlık dönemlerinden bazılarını yaşadıktan sonra deneyimlemek üzere olduğunuz buna ne kadar uygun bir son. Artık son sahneleri oynamaktasınız, kalan son karmaları temizliyor ve kendinizi düşük frekanslardan ayırıp daha yüksek titreşime doğru ilerliyorsunuz. Son dönemi nasıl deneyimleyeceğiniz hala size kalmış ama değişmeyecek tek şey Yükseliş’tir. Hepiniz Dünya’ya çok fazla Işık getirmek için üzerinize düşen övgüyü hak ettiniz, bazı kaynaklara göre beklenen felaket dolu son ile ilgili şimdiye kadar çok az belirti oluştu. Tabii ki fiziksel değişimler olmak zorunda ama olacakların felaket olması gerekmiyor, zaten biz de etkilerini azaltıyor olacağız.

Bazen, birçoğunuzun olanların sonuçlarını tam olarak anlamadığınızı düşünüyoruz. Yanlış anlamayın, şimdiye kadar düşündüğünüz her şey kalıcı olarak Dünya’da oluştu, bu yaratımlarınızın doğal sonucu idi ki onun çoğu da sizi köleleştirenlerin işi zaten. Yaşam deneyiminiz boyunca olanlarda çok az söz hakkınız vardı. Ama şu da bir gerçek ki, bunlarla başa çıkmak için gereken zorlu yolu kabul ederek bunu kendiniz için de faydalı hale getirdiniz. Karanlık güçler istemeden sizin evriminize yardımcı olmuş oldular ve sadece yaşamda kalmakla kalmadınız ayrıca onların Yükseliş’i engelleme planlarını da durduracak şekilde Dünya’ya ışığı getirdiniz. Bu göreve fazlasıyla layık olduğunuzu kanıtladınız ve size rehberlik eden yükselmiş güçlere iyi niyetinizin sınırlarını göstermiş oldunuz. Dahası, aslında bunu tüm gerçeklerin farkında olmadan, son zamanlara kadar zaferinizin sizi doğrudan Yükseliş’e yönlendireceğinin farkında olmadan başardınız. Haklı olarak kendinizle gurur duyabilirsiniz ve hepinize sınırsız bir hayranlık duyuyoruz. Bütün övgüleri bileğinizin hakkı ile kazanmış olan gerçek Işık Savaşçılarınız siz.

Eski hileli oyunlarını oynayan ülkelerin karşı karşıya geldikleri ile ilgili haberler duyacaksınız ama artık korkulacak hiçbir şey yok. Onlar hala savaş çığlıkları atabilirler ama ilerleyemeyecekler, bunun bir sonuca varmamasını sağlayacağız. Yakında tüm silahlarını bırakmak zorunda kalacaklar ve entrikalarına, çevirdikleri dolaplara izin vermeyeceğiz. Bu tip şeylerden bahsederken kastettiğimiz iştir ve barış görüşmeleri başladığında, şüphesiz tüm ülkeleri işin içine katacağız. Onlardan barışı kabul etmeleri isteğinde bulunmayacağız, İnsanoğlu’ndan daha yüksek güçler adına ve sizin yerinize bu talepte bulunacağız. Bu, çok yakında olacak ve size; ölüm korkusu, sahip olduklarınızı ya da evinizi kaybetme korkusu olmadan güvenli bir yaşam şansı verecek.

Sevgililer, size söz verilen her şey gerçekleşecek ve biz, değişimin İlahi Plan’a uygun olarak gerçekleşmesi için buradayız. Neşelenin ve Yükseliş’in sizde uyandırdığı düşüncelerin tadını çıkarın ve bilincinizi bunu yapacak şekilde özgür bırakın. Değişiklikleri düşünün, yaşamın ne kadar muhteşem olacağını ve mümkünse düşüncelerinizi değişimin geldiğini hissedenlerle paylaşın. Her ruhu, kendiniz gibi sevin, bu onlara büyük bir hizmet etmek demek olacaktır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge