Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, 22 Mart 2013

SaLuSa, 22 Mart 2013

Gezegeninizde o kadar çok şey oluyor ki söz verilen değişikliklerin en iyi şekilde sürdüğü birçok insan için daha açık hale geliyor. Bu siz olanların merkezinde olduğunuz için hiçbir anlamda sizin için kolay bir zaman değildi. Ancak siz bu zamanda Dünyada olmayı seçtiniz ki deneyiminizin önemli bir parçası olarak bu sizi gelecek görevlerinize hazırlayacaktır. Zamanla birçoğunuz gelişmekte olan diğer uygarlıklara danışman olarak kendinizi öne çıkaracaksınız. Bu yüksek bir anlayış seviyesine ulaşmış olarak sizin hizmet etme yönteminizdir ki bu size Üstatlık seviyesi getirecektir. Siz daha çok Işıktan oldukça ve sizinle birlikte olanların yükselişini aramanızdan dolayı bu sizin doğal gelişiminizdir.

Evrende gördüğünüz düzen, bütün ruhların bir farkındalık noktası olan Sevgiden başka devamlı olan hiçbir şeyin olmadığı ve bütün yaşamın buna dahil olarak içinde var olduğu anlayışı noktasına ulaşmasından ileri gelmektedir. Birçok defa bilgilendirildiğiniz gibi düşük titreşimlerdeki deneyimlerinizin seviyesi bir Işık Varlığı olarak kendinizi tekrar nasıl bulabileceğinizi göreceğiniz yönde bir deneyimdi. Bunlar asla sizin gerçek realiteniz olmamıştır çünkü sizin yıldızlardaki orijinal eviniz beraberliği ve Sevgiyi tamamen Bir olarak yaşadığınız yerdir. Dualite karanlığın ve Işığın aynı düzlemde deneyimlenmesine ve ayrımına izin verme aracıydı.

Biz Işığın Galaktik Federasyonu son zamanlarda sizin bilinç seviyenizin hızlı bir şekilde gelişmesiyle sizin Altın Çağı algıladığınızı ve imgeleyebildiğinizi keşfettik. Bu muhteşem bir gelişmedir çünkü siz ona odaklandıkça onun tezahür edeceği zamanı hızlandırmaktasınız. Işık Dünyanızı devralıyor ve artık sizin daha fazla karanlıktan arda kalanlar konusunda endişe etmenize gerek kalmamıştır ki o çok fazla miktarda Işığın akışıyla dönüştürülmüştür. Sizin sorunlarınızın çözümleri çoktan bulunmuştur ve bizim müttefiklerimiz tarafından yavaş yavaş uygulanmaktadır. Bunların yararları tanıtılmıştır ve serbest enerji ön plana çıkarılmıştır ki sizin her ne kadar çok fazla şeyi aynı anda beklememeniz gerekse de sürekli ve planlı bir giriş yapılmaktadır. Biz durumları zorlayamayız ancak bu konuya karışanlara destek, yardım ve koruma verebiliriz.

Siz perde arkasında çok şey olmuş olsa ve etkisiyle ve ilhamıyla daha çok şeye sahip olunsa da çok uzun bir zamandır görünebilen değişimleri beklediniz. Bizim rehberliğimize açık olduğunuz zaman emin olunuz ki bu size verilecektir, ve siz ne zaman isterseniz bizi çağırabilirsiniz. Arzularınız diğer ruhların hayrına olduğu zaman sizin ihtiyaç duyduğunuz yardımı aldığınızdan emin olmak için elimizden geleni yapacağız. Biz çoğu zaman sizin yanınızda olan görünmeyen Işık işçileriyiz ve biz size sevgimizi ve rehberliğimizi veriyoruz. Tabii ki biz Dünya Ana’ya da yardım etme katkılarımıza devam ediyoruz ve siz onunla ilgili olan olayların ve fiziksel değişikliklerin yumuşak bir şekilde olduğunun farkına varacaksınız. Aslında siz Dünyadaki bilinç seviyenizi yükselttikçe bu her yerde daha kolay bir şekilde olacaktır.

Siz Dünya dışından daha fazla enerji alıyorsunuz ve bu birçok kaynaktan gelmektedir. Bahar Gündönümünüz buna çok güçlü bir örnektir ve birçok insan bunun etkisini hissetmiştir. Bu sizin bazen ‘iyi hissetme faktörü’ olarak adlandırdığınız yükseltici bir enerjidir ve sakinlik ve mutluluğun çok güzel bir şekilde hissedilmesidir. Bunu tutun ve siz bazı insanların sizdeki değişiklikleri hissedebildiklerini keşfedeceksiniz, ve çok kısa bir zaman da bu sizin normal haliniz haline gelecektir. Bütün ruhların Bir haline gelmiş Işık ve Sevginin içerisinde sürekli yaşadığı bir dünyayı hayal edin çünkü bu siz 5. Boyuta doğru ilerledikçe olacak olan şeydir. Birçoğunuz çoktan oradadır veya halihazırda çok yakındır ve siz diğerlerine yol gösterenler olacaksınız. Sizin örneğinizle birçokları sizin yaratmış olduğunuz yoldan takip edeceklerdir. Siz hemen hemen her şeyin mümkün olabileceği muhteşem zamanlardasınız bu nedenle emellerinize veya kendinize olan inancınızı herhangi bir şekilde sınırlandırmayın.

Karanlık olanlar ve arkasındakiler ortaya çıktıkça sizden tekrar doğal adaletin yolunu bulmasına izin vermenizi isteyeceğiz. Biliniz ki her bir ruh İnsanlığa karşı olan suçlarının zaman içerisinde hesabını verecektir, ancak basit hatalar sizin öğrenmenizin bir parçası olarak kabul edilmektedir. Biz hiçbir cezalandırmanın olmayacağını vurgulamalıyız ve siz onları nasıl düzelteceğinizi veya üstesinden geleceğinizi kendiniz seçeceksiniz. Tanrı size hür irade verip sonra gerçek hatalarınızı size karşı tutmaz. Bu sadece başka bir ruha zarar verme veya öldürmek için kasıtlı bir girişimin olduğu yerde yolunuzun yanlışlığını öğrenmek için gelecek deneyimlerin çağrısıdır. Bu karmadır ve üstesinden gelmeniz gereken hayat planınızın bir parçasıdır. Hepsi deneyiminiz boyunca size yardım etmek için çok büyük bir sevgi ve dikkat ile yürütülmektedir. Sizin rehberleriniz ve Melekler sizin için farkında olduğunuzdan çok daha fazla şey yapmaktadırlar ve hayat yolculuğunuz boyunca her zaman sizinle birliktedirler.

Biz Işığın Galaktik Federasyonu yüksek profildeki insanları bir çeşit İfşaatı ortaya koymak için gayretlerini kullanmaya yönlendiriyoruz. Birçok yönden bizim sizin gökyüzünüzdeki varlığımız çok gereklidir ve bizim hakkımızda etrafta çok fazla rapor ve makaleler vardır. Bu birçoğunuz için sürpriz olmayacaktır ancak sonra açığa çıkmamız sizinle olan açık ortaklığımızı ne kadar uzağa taşıyacağına bağlıdır. Sadece bu yüzyılda siz bizim hakkımızda birçok tarihsel kanıtı ve sizinle binlerce yıldır olan iletişimimizi keşfettiniz. Bu katı inançlara sahip olanların dışında hiç kimse tarafından göz ardı ya da inkar edilemez. Biz hükümetlerinizin yaklaşık 100 yıldır bizimle irtibata sahip olduklarını itiraf ettikleri ve her zaman onlara sevgi ve barışçıl amaçlarla yaklaştığımızı teyit ettikleri durumları görmek istiyoruz. Bu hala bilim kurgu ve filmlerinizde bizim canavarmış gibi tasvir edilmemize inanmalarına yol açılmış bazı insanlar tarafından tutulan herhangi bir şüpheyi hafifletecektir.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve birçok Işık işçisini yeni titreşime yerleşmiş olduklarından dolayı kutluyoruz, ki bu onları ileriye Yeni Çağa taşıyacaktır. Siz daha önce olduğu gibi çok önemli bir işe sahipsiniz ki siz insanları son tura ve bitirme çizgisine hazırlıyorsunuz. Zafer sizindir, ve tekrar asla Tanrıdan ve yıldızlardaki gerçek evinizden ayrılma deneyimini yapmak zorunda olmama ödülü de sizindir. Sizi ve Galaktik bir Varlık olarak geleceğinizi ve aramızdaki yerinizi bulma niyetinizi seviyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |