Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, 29 Mart 2013

SaLuSa, 29 Mart 2013

Şimdilerde Işık işçilerinin insanlara Yeni Çağa doğru öncülük edecekleri görevlerine yerleştiklerini görüyoruz. Onların anlayışı dünyanın durumuna aldırış etmeden devam eden uyanış sürecine yardım etmek için neyin gerektiğidir. Önemli olan şey insanların Sevgi ve Işık içeren işlerine verdikleri enerjiyi uzaklaştıracak kaos ve bozulmalara izin vermemeleridir. Karanlık en sonunda kendini oyun dışı bırakacaktır ve çoktan daha fazla korku yaratmadaki gücünü kaybetmiştir. Bu bağlamda şu anda görünen savaş tehditlerine rağmen buna daha fazla izin verilmeyeceğini bilin. Işığın Galaktik Federasyonu bütün Süper Güçlerin niyetinin farkındadır ve biz herhangi bir küresel savaş başlatma girişimini engelleyeceğiz. Işık öylesine bir fark yaratmıştır ki savaş makinesiyle bağlantılı olan birçok ruh bilinçlerinde bir değişim deneyimlemişlerdir. Siz askeri faaliyetlerin nedenleri ve masum insanlar üzerine yapılan gereksiz saldırılarla ilgili şüpheli ifadeleri duymayı bekleyebilirsiniz. Öyle bir gün geliyor ki savaş ve onu destekleyen her şey hayatınızda herhangi bir yeri kalmadan sona erecektir.

Biz, siz Işıktan olanların pozitif durumlara odaklanmaya devam etmelerini arzu deriz, ki siz ifade ettiğiniz Sevgide en etkili ve güçlü silaha sahipsiniz. Hepiniz garantiniz olan titreşimleri yükselterek tezahürünü hiçbir şeyin durduramayacağı Yeni Çağı getiriyorsunuz. Aslında onun zaten olan şeyin çok ötesinde ve yaşam yolunun eski paradigmalara hiçbir şekilde dönmeyecek bir etkisi vardır. Sevgi bütün özel sektör ve hükümetsel enstitü ve şirketlere giriyor ve geçmişte kabul görmüş olan şeyler şimdi insanların en yüksek hayrına işleyip işlemedikleri konusunda sorgulanıyor. Eski yöntemleri sürdürmeye çalışan insanlar finans dünyasında olduğu gibi artık bunu korumayı imkansız bulabiliyorlar. Yolsuzlukların boyutları açıklananların çok ötesine uzanır ve gerçek nihayetinde ortaya çıkarak onlara güvenmiş olan birçoklarını şok edecektir. Açık bir şekilde çalışacak ve şeffaf bir görünümde olacak olan yeni bir sistem tanıtılacaktır.

Müttefiklerimiz kendi faaliyetlerinde çok daha cesur olmaya devam ediyorlar, ve onlar tanıtmaya uğraştıkları değişiklikler için çok daha fazla destek bularak güç kazanmışlardır. Aslında siz bir ayağınız diğer dünyalarda olarak yaşamaktasınız, ve yakında siz 3B ye olan bağlarınızdan kurtuldukça çok hızlı bir şekilde yüksek titreşimlerde ilerleyeceksiniz. Eski karma temizlenmek için geri gelecek ve bu sizin tutumunuzu değiştirmeniz kadar basit olacak, ve bu onlar hakkında ne düşündüğünüzü de kapsayacaktır. Değişimin kriteri yargılayıcı olmayı bırakmaktır, ve kendi eylem ve kelimelerinizin diğerlerinin hayatı için herhangi bir tehdit veya zarar taşımadığından emin olmaktır. ‘Diğer yanağını dön’ daveti hatırlamaya değerdir ki biz duygusal ve hissi Varlıklar olarak provokasyona cevap vermemenizin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Öfke ve bu tür reaksiyonlar insan yapısının bir parçası olarak kabul edilir, ancak eğer kontrol edilmezse fiziksel yapınıza zarar vererek hastalıkları getirir. Bir an bile kendiniz için ayakta direnmemeniz gerektiğini söylemiyoruz ancak öyle zamanlar gelir ki beladan uzak durmak daha iyidir.

Aslında siz daha çok Işık taşıdıkça yaşamınız daha az stresli hale gelir. Yüksek titreşimleriniz etrafınıza huzur getirecektir, ve fiziksel veya bölgesel saldırılara maruz kalma olasılığınız daha da azalacaktır. Siz onu kendinize çekmedikçe hiçbir şey size zarar veremez. Bu bize gerçekten en uygun zaman kendini gösterdiğinde ortaya çıkan karmik deneyimleri getirir. Aklınızda tutunuz ki bu aile ve arkadaşlar arasında meydana geldiğinde herkes bir dereceye kadar bu işin içindedir, ve her biri bundan bir şey öğrenebilir. Karmanın asla bir cezalandırma olmadığını ifade etmekten yorulmayacağız, ancak bu sizin hayatınızda sizin spiritüel olarak gelişmenize yardımcı olacak bir ders sunduğu anlamına gelir. Siz ondan bir değer kazanmak için her şeyi kişisel olarak yaşamak zorunda değilsinizdir. Kendinizi Işığın eylemde ki en iyi örneklerinden biri olarak yukarıda tutunuz ve diğerleri bunun ne kadar iyi bir şey olabildiğini göreceklerdir. Paskalyayı kutlayanlarınız için bu büyük bir Öğretmenin size kendinizi Koşulsuz Sevgiyle ifade edebileceğiniz seviyeye ulaşabildiğinizde nelerin başarılabileceğini göstermek için dünyaya gelmiş olduğunu hatırlamaktır.

Sevgi her zaman oradadır ve siz dualitedeki birçok ömürler boyunca ki yolculuğunuz da bunun farkına vardığınızda, siz eğer gelişmek istiyorsanız bunun takip edeceğiniz tek yol olduğunun farkına varacaksınız. Sadece ileriye doğru tekrar yolunuzu bulabilmek için geriye birçok adım attınız, ancak böyle yaparak yolunuzu kaybetmeden kendinizi herhangi bir duruma nasıl adapte edebileceğinizi öğrendiniz. Şu anda yolunuz Dünyaya ulaşmaya devam eden ve yüksek titreşimlere Yükseliş deneyiminize kadar da ulaşmaya devam edecek olan yükseltici enerjiler sayesinde çok daha kolaylaşmıştır. 5inci boyutta yerinizi aldıkça siz Işıktan olan bir Varlık olarak gerçek anlamda aydınlanmış hale geleceksiniz. O zaman bile bu sizin yukarı çıkışınızın sonu değildir ki bu siz Kaynağa erişinceye kadar devam edecektir. Ancak bu tamamen Işığa döneceğiniz gerçeğini dikkate almanız gereken uzun bir yoldur. Sizin acil olan göreviniz Işığa odaklanmaya devam etmek ve dualiteyi arkada bırakma niyetinizi yerine getirmektir.

Işığa doğru çalışmak bazen yaşam tarzını değiştirmeyi gerektiren bir sorumluluk olarak görünür ve hatta arkadaşların söz konusu olduğu yerde daha seçici olmaya ihtiyaç olabilir. Biz onu paylaşmaya davet edilmediğiniz sürece bilgiyi kendinize saklamanızın ne kadar zor bir şey olduğunu biliyoruz ancak biliniz ki bazen durumlar çok daha başka birinin sizin bildiğiniz şeylerden yararlanması için ayarlanabilir. Siz bir kez gerçeği bulduğunuzda onu çatılardan bağıracak gibi hissedersiniz, ancak bir kişi böylesine eylemlerden kaçınmalıdır ki siz buna hazır olmayan insanları karşınıza alırsınız. Hayatın sonsuz olmasından ve her şeyin en iyi zamanda meydana gelmesinden dolayı, hatta en doğru zaman da, gerçeği insanlara ulaştırmak için hiç aceleye gerek yoktur. Ancak bunun sizi, bunu algılamaya hazır olan insanlarla paylaşma arayışınızdan caydırmasına izin vermeyin. Belki bazen kızgın bir reaksiyon aldığınız zamanlar olacaktır, ancak bunun üstünüzden geçmesine izin verin ve böylesine insanlar için sevgi ve aydınlanma dileyin. Her bir ruh sonuçta kendi yolunu bulacaktır, ve şu anda yaşadıkları deneyimler onlara sadece gelecekte yardımcı olabilir.

Ben Sirius’tan SaLuSa ve ufukta sizi yükseltecek olan çok şey görüyorum. Bu oldukça hızlı bir şekilde geliyor ve birçoğuna sürpriz olacaktır. Bu sadece son bir büyük değişikliğin ilan edilmesini gerektirir ve geri kalan çok hızlı bir şekilde başarılacaktır. Biz Işık için çalışma yöntemi olarak seçtiğiniz görev anlayışı ve uygulamaya hayranız. Hepimiz Bir’iz, ve sizde kesinlikle bizden birisiniz. Siz bize sevginizi gönderdikçe bu on misli olarak size geri dönmektedir, ve biz böyle yaptığınız için çok teşekkür ederiz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?