Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 17, 2011

SaLuSa, August 17, 2011

Ortak bilincinizle başaramayacağınız hiç bir şey yoktur. Fakat bu sizin yaratıcı gücünüzle açığa çıkarılıyorsa, bu, yönlendirilmeli ve niyetinize/ amacınıza odaklandırılmalıdır. Şuanda eski kontrol sistemlerinin sonunun gelmesini beklediğiniz sırada basamakları bir bir çıkmaktasınız. Bu, değişimlerin hızlanmasına yardımcı olmakta, değişimin enerjisi inkâr edilemez. Bu pozitif bir yaklaşım benimsediğinizi ve geleceğiniz için yapılmakta olan korku dolu kehanetlerin üstesinden gelmekte olduğunuzu gösteriyor. İnsanları korku dolu sonuçlara sürükleyen birçok neden var ve kasıtlı olarak yanlış bilgilendirme yapmak bunların içinde en çok rastlananı. Şuanda, bizim işgalci ve yok edici olarak geldiğimizi göstererek İlk Temasa karşı bir kampanya yürütülmekte. Mantıklı bir yaklaşımla düşünürsek, eğer biz işgalci olsaydık sizi çok uzun yıllar önce daha direnme şansınız yokken kontrol altına alırdık. Tarihiniz gösterecek ki aslında biz Galaktik Federasyon birçok durumda dünyaya barış getirmeyi teklif ettik fakat bu liderleriniz tarafından geri çevrildi. Dünyaya gelen diğer ziyaretçiler adına konuşamayız fakat biliyoruz ki bazıları dünya yönetimini ele geçirmek için düşünceler barındırıyorlardı.

Galaktik Federasyon, Üstatlık statüsünü taşıyan yükselmiş varlıkların bulunduğu uygarlıklardan oluşmaktadır. Onlar ruhen evrimleşmişlerdir ve enerjileri Sevgi ve Işıktır ve onu her yere yayma amacı içindedirler. Biz eylemlerimizi yönlendiren tanrısal düzen içinde hareket etmekteyiz ve sizinki gibi uygarlıklara yardım etme görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Şuanda kendi pozisyonunuzu anlayabilirsiniz ve evriminiz için çok önemli bir atılımın eşiğinde olduğunuzu bilebilirsiniz. Burada sizinle yolculuk etmek ve daha da ötesinde boyutların bir sonraki aşamasına ilerlerken sizinle olmak için bulunuyoruz. Hiç bir şeyin ilerlemenize engel olmasına izin verilmeyecek ve güvenli bir biçimde yükselmeyi başarmanızın sağlanması bizim sorumluluğumuzda.

Bizim size tavsiyemiz dünyanızın kontrolünü ele geçirme girişimleri için yapılacak teklifleri dikkate almamanız ve çünkü böyle bir şey gerçekleşmeyecek. Ayrıca karanlık güçlerin sahte saldırı düzenleme planlarından tamamen haberdar olduğumuzu ve bunun kesinlikle başarısız olacağını temin ederiz. Bu kadar yetki bize verilmiş durumda, gerçek bir saldırı amaçlansa bile bu engellenir. Filolarımız binlerce gemi içerir ve değerli dünyanızın bozulmasına seyirce kalmayız ve buna izin vermeyiz. Bu bitiş zamanları için plan dâhilinde değildir, yükselme hakkını kazanmanızla birlikte özgür irade seçiminize saygı duyulacak. Karanlık güçler biz onları durdurmadan önce en fazla karmanız endişeli olduğunda ileri gidebilirler. Bu, ilerlemiş teknolojimizle bizim için çok kolay ve bir damla bile kan dökülmesine gerek yok. Artık daha fazla karanlık güçlerin eylemlerine katlanmak zorunda kalmayacaksınız çünkü onların günleri artık sayılı.

Dostlarımız yükselmeye karşı olan ve onu durdurmak isteyenlere karşı koymada daha fazla güven kazanıyorlar. Güç onlarla ve gizli eylemlerin bitmesi yönünde olan istekleri yakında meyvesini verecek. Sorun içlerinde geçmek zorunda olabilir ve onlar tüm durumlara karşı tam anlamıyla hazır durumdalar. Şuanda her ülkede dostlarımız bulunmakta ve bu çok büyük bir güce yön veren bir örgütlenme. Hem ifşa hem de İlk Temas bunları meydana getirecek son hamlenin başarılması için ilerletiliyor. Temin ediyoruz ki zaferi getirecek bu sön köprünün geçilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Dikkat etmişsinizdir ki bu zaman içinde eski kehanetlere rağmen fiziksel doğanın yıkımlarıyla çok fazla kuşatılmadınız. Bu tip sorunları kontrol altında tutabildik fakat arınmanın gereği olarak bazı yeryüzü değişimleri meydana gelmek zorunda. Ne olursa olsun, arka planda zararı ve ölümleri minimum düzeyde tutmak için çalıştığımızı bilin ve herhangi büyük bir olay öncesinde sizi uyarmak için elimizden geleni yapacağız. Suyollarının ve denizlerin kirletildiği yerlerde arınma bizim için kısmen kolay bir görev ve bu görev bir anda tamamlanacak. Toprak kirliliğiniz daha fazla sorun teşkil ediyor fakat yine de bunu başarmak yeteneklerimiz içinde. Ne sorun yaşarsanız yaşayın bu kısa olacak ve ilgilenildiğinizin garanti edilmesi için ihtiyaçlarınıza dair engin bilgilerimizi kullanacağız.

Sevgili kardeşler, huzursuz Yeryüzü ve tedirgin kitleler değişim enerjilerini hissediyorlar ve durumu bozuyorlar. Fakat düşük enerjiler kademeli olarak dönüşüme uğradıkça onlar da yola gelecekler ve göreceksiniz ki kendinize rahatlatıcı yüksek enerjiler oluşturuyorsunuz. Kendinizi etkin bir şekilde düşük olanların arasından çıkaracaksınız ve onların sizin tarafınızdan cezp edilmelerine/çekilmelerine sebep kalmayacak. Hepsinin ardında, bunlar çekim yasası iş başındayken meydana gelmekte ve be nedenle siz şuanda devamlı olarak onları çekme işini iyi bir şekilde geçtiniz. Aslına bakarsanız titreşimlerinizi yükseltmek için bu kadar iyi bir fırsat hiç gelmemişti. Dünyanızın dışından yüksek enerjiler ışığın içinde gelmeye devam ediyor ve birçoğunuz o enerjileri kendinize çekmek için yeteri kadar evrimleştiniz. Bunu muhteşem bir başarı olarak görüyoruz ve bu tip bireysel ruhlar diğerleri için ışık işareti olarak hareket ediyorlar.

Otoritelere karşı ayaklanma ve isyanlarda değişim zamanlarının ne kadar rahatsızlık verici olabileceğini görüyorsunuz. Toplumun yapısının çöktüğünü bilmenin hissiyatı var, fakat çok azımız anlıyoruz ki ileri gitmek istiyorsanız bu olmak zorunda. Bu yüzden gelecek sıkıntılı gözüküyor oysaki dünyada büyüyen Sevgi ve Işığı yansıtan yeni bir halkın oluşması garanti. Siz Tanrı’nın çocuklarısınız bu yüzden tanrısal olan gerçek benliğinizi hayata geçirecek kabiliyete tam olarak sahip olduğunuz bir ortamda tersi bir durum düşünülemez zaten. Siz vücudunuz değilsiniz siz daha yüksek âlemlere yani gerçek evinize dönüş yolunu arayan parlak ışık insanlarısınız.

Ben Sirius’tan SaLuSa ve çok sevildiğinizi ve dönüşünüzü bekleyen Işık büyük ailesinin bir parçası olduğunuzu temin etmek için geldim. Çok azınız gerçek geçmişinizi ve dualitede yer alabilmek için nerden geldiğinizi bilme ayrıcalığına sahipsiniz. Bu çok geçmeden değişecek ve birçoğunuz sizinle ailenin bir araya gelmesi için bekleyenlerle karşılaşma şansını yakalayacak. Kendi belirli yeteneklerinizi ve bilgilerinizi vererek dünyadaki kaybolmuş ruhları yükseltmek için birçok farklı uygarlıklardan geldiniz. Yolculuğunuz sona ermek üzere fakat kutlama daha yeni başlıyor.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Xorr


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.