Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 15, 2011

SaLuSa, August 15, 2011

Dualitenin ağır titreşimlerinde fiziksel bedeniniz kolaylıkla yoruluyor , ve her gün sona erdiğinde bir kısım uyuyarak iyileşiyorsunuz. Herşey uygun birşekilde ayarlanmıştır böylece gün ve gece enerjilerinizi yenilemek istediğinizde ihtiyaçlarınızı karşılar. Sonuç olarak hayatınızın üçte birini uyuyarak geçiriyorsunuz, ve bunun gerekli olduğunu biliyorsunuz; çünkü uykudan yoksun kaldığınızda hasta oluyorsunuz. Yükselmeye başladığınızda etrafınızdaki bütün enerjileri soğurursunuz. Eninde sonunda ihtiyacınız olan kısa bir dinlenme süresidir ve vücudunuzu doldurmak için maddi yiyeceklere ihtiyacınız olmaz. Hatta sürekli ışık olan bir boyutta olacağınız için yaşamınız gece ve gündüz olarak yönetilmez. Yeni bedenlerinizdeki kristal hücrelerinizle , yaşadığınız koşulları ihtiyaçlarınız için tamamen doğru bulacaksınız. Emin olun ki fiziksel bedeniniz olmadığı zaman , şimdi deneyimlediğiniz gibi açlık sancıları veya yorgunluk yoktur.

Hayatınızın birçok yönü Yükseliş ile değişecektir, ve herşeyin hayırlısıdır. Hayat artık angarya veya yük olmayacaktır. En çok göze çarpan değişiklikler seyahat özgürlüğünüz söz konusu olduğu zamandır. Daha az yoğun bedenlerinizde anlık olarak , nereye isterseniz hareket ededebileceksiniz ve bu demek olur ki ne zaman isterseniz sevdiklerinizle iletişime geçebileceksiniz. Fakat buna rağmen her bir ruhun gizliliğini koruması için bir madde vardır ve varıştan önce telapatik olarak izin almanız gerekir. Sonuç olarak üst boyutlarda çok daha fazla özgürlüğünüz vardır ve sevdikleriniz , dostlarınız herzaman ulaşılabilir.

Dünyada yaşamanın yüksek noktaları vardır ama hiçbir zaman yüksek boyutlarda yaşamak ile boy ölçüşemez. Belkide göreceksiniz ki en kabul edilebilir değişim, zamanı kullanmanızdaki saygıdır. Dünya ' da sıklıkla herşeyi sığdırmakta zorlanıyorsunuz, tam tersini deneyimleyeceksiniz ;; meşgalelerinizi kovalamak için tüm zamanınız olur. Dahası, sanatsal becerinizi geliştirmek kadar keskin olduysanız , mesela Rembrandt 'ı geri çağırıp onun deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Gösterilmesi gerekir ki yüksek titreşimler ile artmış düşünce gücünüzü kullanacaksınız, ve onlarla daha yaratıcı olma eğilimine gireceksiniz.

Yaşamlarınız şimdiye nazaran az bir benzerlik taşır ve faydalar nerdeyse hayal edilemez. Bu değişmlerin yolu egemenliğinize ve özgürlüğünüze dönerek Dünya 'da başlamak üzere. Bununla birlikte zamanı geçmiş seyahat yöntemlerinden , ilaçlardan ve yemek üretiminden bağımsızsınız. Bu Illuminati nin seçilmiş bir azınlık parçası olan gizli örgütler tarafından sizden engellenendir. Eski sistemi koruyan , güç sahibi ailelerin banka hesaplarını beslemek için ,kasten geri düşürüldünüz. Azınlık kitleleri kontrol ediyor ama bunların hepsi değişmek üzere, ve dostlarımız değişim başlayabileceği bir noktaya geldi. Farkına varabileceğiniz şey coşmak ve deneyimlemek çok daha iyi bir yaşam vasfı , gelecekte insanların arzularını ve ilgilerini tekrar canlandıracaktır. Bu gelecek , tüm değişimleri düzenli olarak ele aldığımız Yükseliş tir.

En önemlisi tabiki yükselişinizin anahtarı olan ruhani olarak coşmanızdır. Bu sizin titreşim seviyeniz tarafından belirlenir ve eğerki şimdiki boyuttan çıkacaksanız ki bu 3. boyuttur titreşimiz yüksek boyutlardakine benzer olmalıdır. Sürekli bahsettiğimiz üzere hangi ruhların yükseleceğini belirleyen bir Çekim Yasası vardır ve bu otomatik olarak uygulanır. Bu sizin gelişiminizdir ve kendi tutarlı titreşimizden farklı bir seviyede olamazsınız. Bu kesinleştirir ki farklı boyutlar her zaman uyum ve denge içindedir. Dünya 'da Daha Yükselmiş leriniz vardır, fakat onlar dünya üzerinde bulunmak için titreşimlerini düşürmeleri gerekmiştir. Bu genellikle ışığa hizmet etme amacını güder ve gerçektende titreşiminizi yükseltme amacıyla , binlercesi sizinle beraberdir.

Biz Galaktik Federasyon aynı zaman ışık işçi takımlarının bir parçasıyız ve onlar gibi bizim de oynamak için belirli bir rolümüz var. Şimdiye kadar bilmiş olduğunuz gibi, bu sizi korumak ve Yükseliş yolunu onu seçen hepiniz için açık tutmaktır. Bizim varlığımızla yüksek benliğin bilgileri ve geleceğinizin anlık görüntüleri de gelmektedir. Biz Bir iz , ve doğal olarak aramızda ortak bir çekim vardır. Ek olarak genetik olarak da bizle ilişkilisiniz bu nedenle aramızda birçok insanımsı Varlık bulunur. Size o kadar benzeriz ki aranızda kolayca farkedilmeden yürüyebilirdik. Yakında bu gerçektende gayet normal olacaktır ve İfşaa açıklanması yakınlaşmaktadır.

Kışkırtılmış Dünya nın değişimi sırasında, kitlesel genel yükselişinizden geldiği görünen daha sakinleştirici bir enerji alıyoruz. Bunun devam etmesini bekliyoruz ki şimdiye kadarki en yüksek seviyelerdeki Işık size yollanmaktadır. Karşılanmaktadır ki, karşınıza saplanan büyük değişimler ile kaçınılmaz olarak gerçekleşecek bir şaşkınlık ve belirsizlik devresi olacaktır. Bunlar tabiki olayları bir hizada tutanlarınız tarafından anlaşılabilir, ve anlayışınız paylaşmak için çok şey yapabilirsiniz. Bilinmeyenden korkmak hala bir problemdir fakat biz ne olduğunu mümkün olan en kısa süre içinde açıklayacağız. Bizim için desteğiniz açıkça gereklidir, ve arzuladığımız gibi, aktivitelerdeki katılımınız en büyük önceliktir.

Bir kere herşeyin yönü kesinleştimi, sizden tam iş birliğinizi bekliyoruz neden olmasınki, öyle ki plan sizin sonuçta iyiliğinizdir. Tüm sorunlarınızın cevapları bizdedir ve değişim olurken size olacak rahatsızlıklar en azdadır. Söyleyebiliriz ki geniş bir yayılma olacaktır ve her gelişim devresinin amacından haberdar olacaksınız.

Ben Sirius' tan SaLuSa ve memnuniyetle onaylarım ki sizinle çalışmak bizim gönlümüzdür ve kesinlikle hiçbir planımızdan dışlanmayacaksınız. Şimdi sabırlı olun ki olaylar başa gelmektedir ve kesinlikle farkında olmalısınız ki sizinle buluşmamıza çok yakınız.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Xorr


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.