Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 3, 2011

SaLuSa, August 3, 2011

Çeşitli versiyonları olan gelecekte, kimsenin inançlarınızı almasına izin vermeyin. Anlayışınızla en çok - titreşene (rezonans gösterene) - tutunun, ve kısa bir süre içinde keşfedeceksiniz ki; olmakta olan olaylar uygarlığınızın seçeceği yolu gösterir. Yinede çok katı olmayın ve yapabildiğinizde, anlayışınızla uyum gösteren seçimleri kabul edin ve onlara izin verin. Herşey çok uzak olmayan bir gelecekte netleşecektir ve aynı kafada olan kişiler bir araya gelecektir. Yükseliş ten başka bir seçenek ise kişileri belirsizlikte bırakacaktır, ve muhtemelen zihinlerinde kaçınılması gereken bir durum olan korkuyu tetikleyecektir. Son zamanları nasıl algılarsanız algılayın, çalışacağınız bir hedefiniz olması önemlidir. Şimdinin kaçınılmaz sonucu ise uygarlığınızın çökmekte olmasıdır, ve liderleriniz işleri yoluna sokmak için gereken büyük değişimleri göremiyorlar veya üzerinde durmuyorlar. Bazı politikacılar içgörüleri için alkışlanacaklardır fakat bunlar o kadar azdır ki durumla bağımsız olarak kitleleri bir düzen içerisinde etkileyemez.

Bununla birlikte, herşeyin hayırlısı için değişimler getirmeye adanmış ruhların gayet farkındayız ve onların içten gayesi , eninde sonunda onları ön saflara çıkaracaktır. Onlar tam olarak bu zaman için enkarne olmuşlardır ve onların insanlık için olan en iyi yetenekleri ve ruhani arzuları harcanmayacaktır. Onlar zamanlarını beklemektedir ve çok geçmeden faaliyete çağıracaklarını sezgisel olarak bilirler. Canlarım, hepiniz bu zamandasınız çünkü bu , evriminizde önemli bir zamandır fakat Yükseliş e giden son koşuda hepiniz anahtar oyuncular değilsiniz. Birçoğunuz aslında ışık olmak ve nereye giderseniz onu yaymak için burdasınızdır. Yardım etmek için ne yapmak gerektiğini merak ettiğinizde; o sadece yapmanız gerekendir ve bu Dünya üzerindeki titreşimleri yükseltmeye yardım edecektir. Sezgilerinizi takip edin ve eğer sizin yeriniz başka bir kapasitede hizmet etmek ise emin olunki bundan haberdar edilirsiniz. Diğerleri korkuya kapıldığında , sakinleştirici bir örnek olun ve herşeyin yolunda olacağının teminatını paylaşarak onlara yardım edin.

Doğal olarak biz Galaktik Federasyon resmi olarak tanındığında, bunun kendisi insanların umutlarını yükseltmeye yardım edecektir. Sizin yakınınıza neden çekildiğimiz netleşecektir ve size dünya barışını getirdiğimiz anlaşılınca büyük bir yükseliş gerçekleşecektir. Tabiki bu sadece başlangıçtır ki saygınlıkla dünyayı arındırma hazırlıkları için yapmamız gereken çok şey vardır. Her bir ruhun bitiş zamanlarının önemini anlaması kesinleştirirki, bu aynı zamanda çok yoğun bir zaman olacaktır. Fakat bu bizim yeteneklerimizin gayet içindedir ve size açık olan tüm seçeneklerin tam detaylarını anlatan düzenli programlar olacaktır. Anlıyoruz ki sizin özgür iradeniz onurlandırılmalıdır ve sizler egemen varlıklarsınız ve gerçekler bilginiz için önünüze serilecektir. Ruhani evriminiz söz konusu olduğunda nihai karar her zaman sizin olacaktır.

Şu anki dünya problemlerinize sadece geçici olarak bakın, ve sizi yüksek boyutlara sürecek Yeni Çağ a yol verin. Bu doğal bir ilerleme sürecidir ve herşey , herşeyin kaynağına doğru sürüklenir. Şu ana kadar anlamış olacağınız gibi Yükselen sizin evreninizdir ve Dünyanız kaçınılmaz ve arzulanan yükselişten geri tutulamaz. Bu yüce olarak kararlaştırılmıştır ve hiçbirşey bu süreci durduramaz , bunun olması için Yaradanın yeni bir hüküm vermesi gerekir. Evrimin harikaları gerçektende hayret vericidir, buna rağmen, olanların önemini kavrayamayabilirsiniz. Olacaklar ile ilgili, odaklanmış gücün yüce Varlıkları vardır, ve bunu tam anlayacağınız şekilde kelimelere dökmek imkansızdır.

Işıktan olmayıp karanlığa doğru kayanlar korku içindedirler ki; onlar dünyanın çökmekte olduğunu görmektedir onların aksine siz Işık tan olanlar ileriye bakmak için herşeyiniz vardır. Onlar muthtemelen bataklığa daha da saplanacaklardır, içki ve ilaçlar ile kurtuluşu aramaktadırlar. Umarız ki hakkımızdaki gerçek ve Yükseliş bilindiğinde birçokları cesaretlendirlirler ki normale dönmek için bir yol olarak Işığa bakarlar. Onlar yükselme için gerekli olan titreşimleri yükseltmekte yetersiz kalabilirler, fakat yapılan herhangi bir ilerleme bir sonraki döngülerini başlattıklarında değerli olacaktır. Hiçbir şüphe yokturki hiçbir ruh bilinç düzeylerini yükseltmede birşey kaybetmez. İlerleme kaydettiğiniz sürece size hiçbir zaman başarısızlık gözüyle bakılmaz ki bu kararınıza göre yavaş veya hızlı olabilir.

Bitiş zamanının çok hızlı yaklaşmasıyla , ruhlar son karmik deneyimlerini yaşamayı seçebilir. Özellikle kişisel seviyede bu, birçokları için gerçektende telaşlı bir zamandır. Yükseldiğinizde karma sizin tarafınızdan temizlenir veya Çekim Yasası vasıtasıyla yazılır. Çünkü daha yüksek bir titreşim seviyesinde olacaksınız ki orada uyum ve denge vardır ve karmayı tekrar yaşatacak hiçbirşey yoktur. O seviyede , düşünceleriniz ve hareketleriniz yüksek titreşimlerle uyum içinde akar, ve düşük düşünce formları bilincinizden temizlenmiştir. Bu sizin normal var oluşunuza geri dönüşünüzdür ki siz daha önceden 3. boyuta düşmüştünüz.

Gerçektende siz daha fazla Işık aldıkça , şimdiden istenmeyen ve gereksiz düşüncelerden kurtulmaya başladınız çünkü onlar uyumlu değiller. Bu nedenle siz Yükseliş yolunda seyahat ettikçe , öyle problemlerle uğraşmak kolaylaşmıştır. 2012 ye , 11.11.11 den başlamak suretiyle , yükseltici titreşimlerle başlayacaksınız ve bundan sonra değişim yoğun ve hızlı olacak. Net olarak bu en çok hatırlanan yıl olacaktır ve sizinle bilgi paylaşacağımız için güneş sisteminizdeki olaylardan tam olarak haberdar edileceksiniz. Biz hiçbir sır saklamıyoruz ve bu durumdan bizle tam olarak keyif almanızı istiyoruz. Şu anda birçok durum söz konusu olduğunda siz hala karanlıkta tutuluyorsunuz, fakat bu yakında değişecektir. Karanlık Varlıklar bazen saftırlar ve bizden hiçbir şeyin saklanamayacağını anlamıyor gözüküyorlar. Eğer gerekirse bir noktayı vurgulamak için bizler zamanda geri gidebiliriz ki sizin tarihiniz konu olduğunda bu gerekli olabilir. Siz gerçektende ciddi olarak yanlış yönlendirildiniz, ve temin ederiz ki siz yükselmeden önce herşeyi bileceksiniz.

Ben Sirius tan SaLuSa ve biliyorum ki çoğunuz zamanın hızlandığını deneyimliyor ve görünüşe bakılırsa günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha az zamanınız oluyor. Tesellisi vardır ki haftalar ve aylar da çılgın bir hızla akmaktadır. Siz nerde olduğunuzu bilmeden önce, Yükseliş görünürde olacaktır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Xorr

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.