Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 14, 2012

SaLuSa, November 14, 2012

Dünya üzerinde kurulmuş barış ve sevgi gittikçe büyüyor ve gün geçtikçe dünyanın her yerini kaplıyor. Her ruh az ya da çok bundan etkileniyorlar ve bazıları bunu kendilerine çekmeyi diğerlerinden daha kolay buluyorlar. Böylece her ruha Işıkta büyümek ve Yükselişin bir parçası olmak için aynı şans veriliyor. Her halükarda Yükseliş sürecinin bilgisi onunla birlikte yükselmenizin garantiye alınması için o kadar da gerekli değildir. Orada nazik, sevgi dolu ve şefkatli olup yükselmeye hazır olan birçok ruh vardır. Aslında onların gelecek için başka görüşleri var ama bu çok önemli değildir çünkü onlar yakında gelecek olan değişikliklere ayak uyduracaklardır.

Sizin de bildiğiniz gibi bizim de arzumuz olan olabildiğince çok ruhun yukarı kaldırılabilmelerinin mümkün olabilmesi için Işığa dönebilmeleri için, uzun bir süredir her türlü teşvik İnsanlığa verilmiştir. Bazı ruhlar onlara Yükselişi tanıtmak için yapılan her türlü girişime karşılık boş bir noktaya dönmüşlerdir. Bu gibi durumlarda onlar seçtikleri yoldan devam edebilmeyi sağlamaktadırlar. Bu gibi ruhlara her hangi bir baskı uygulanmaz ki hayat sonsuzdur ve gelişmek için istediğiniz kadar zamana sahipsinizdir. Gelen Yükselişiniz her ne kadar büyümenizde yüksek bir nokta olsa da siz ruhunuzun evrim yolunu takip etmeye devam edeceksiniz ama o hiçbir zaman yaşamış olduğunuz şu dönem kadar zor veya zahmetli olmayacaktır.

Eğer Işığın yolunda iyi bir şekilde ilerliyorsanız taşıdığınız ‘bagajın’ ne olduğunu tespit edebileceksinizdir ki Yükselişe tamamen hazırlanmak için onu bırakmak en iyisidir. Siz sık sık fiziksel bedeninizin ihtiyacı olan alışılagelmiş uygulamalara bağlanırsınız. Bunlar genellikle nikotin veya ilaçlar gibi bağımlılık yapan maddelerdir. Bir kez aklınıza onları bırakma fikrini yerleştirdiğinizde beklediğinizden çok daha kolay olacağından emin olabilirsiniz. Vücudun bu tarz zevklerinin yüksek titreşimlerde yeri yoktur ve sizin kendi titreşiminiz arttıkça onlara daha az bağımlı olacaksınız. Her ne kadar perdenin bizim tarafımızda kalan bölümünden yardım alacak olsanız da bilin ki cevap sizin kendi ellerinizdedir. Kendinizi yukarı çıkarma çabalarınızda asla yalnız değilsinizdir bu yüzden yardımcılarınızı sizinle birlikte çalışmaya çağırın.

Yukarı çıkışınızla birlikte fiziksel sevgi ile ruhsal sevgi arasında çok belirgin bir fark olduğunu keşfedeceksiniz. Biri fiziksel duyuların memnuniyeti için olurken diğeri her yerde olan yaşam için olan Evrensel Sevgidir. Dünyada siz fiziksel eğilimlerin yönlendirmesine eğilimlisinizdir ve genellikle birlikteliklerinizi karşınızdaki insanı gerçekten bilmeden sürdürürsünüz. Yüksek alemlerde her bir ruhu gerçekte oldukları gibi görürsünüz ve gerçek hiçbir şekilde saklanamaz. Yüksek titreşime sahip bir Varlık olarak birbirinizin aurasını görebilirsiniz ve onların anlamlarını anlamanızla birlikte onların ruhsal yollarını ve kullandıkları enerjileri de bileceksinizdir. İkiz Alevler ve İkiz Ruhlar birbirlerini tanımaya başlayacaklardır ve genellikle evrimlerini devam ettirmek için bir araya gelmeye karar verirler. Sizin için gelecekteki fırsatlarınız hakkında öğreneceğiniz çok şey var ancak birçoğumuz orada size yardım etmek için el altında olacağız.

Öğreniminizin bir kısmı size Yükselişinizden sonra açık olacak olan bizim gemilerimizde gerçekleşecektir. Bir Ana gemide olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlediğinizdeki keyif ve şaşkınlığınızı düşünmek bizi heyecanlandırıyor. Orada daha önce hiç duymadığınız veya anlayamayacağınız çok şey vardır. Ancak biz sizin bizim teknolojilerimizle tanışmanızı istiyoruz ki bazılarınız şu anda onları kullanmaya hazırdırlar. Büyük bir ihtimalle çoktan bildiğiniz gibi birçoğunuz uyku halinizde bizim gemilerimizi ziyaret ediyorsunuz ancak çok azınız bunun hatıralarını taşıyorsunuz. Bu demektir ki bizi tekrar ziyaret ettiğinizde bu tarz ziyaretlere bilinç altınızda sahip olacaksınız ve bunun size tanıdık geldiğini fark edeceksiniz. Siz, diğer medeniyetlerden birçok değişik türden Varlığın Işığın Galaktik Federasyonu için yan yana çalıştıklarını göreceksiniz. Biz diğer dış uzaylıların beraberlerinde getirdikleri ve hepimizin paylaşabileceği bilgi ve farklılıkların keyfini çıkarıyoruz. Paylaşmak bizim yaptığımız ve herkesin hayrına olan her şeyi ifade eden etkili bir kelimedir.

Siz Dünyada mülk için savaşmayı ve mülkiyet sahibi olmayı öğrendiniz. Bu büyük ölçüde karanlık Bireylerin sizi sistematik bir şekilde hatta var olmak için gereken en temel maddelerde bile ihtiyaç içerisinde tutmalarından dolayıdır. Gelecekte siz bolluğu deneyimleyeceksiniz ve tekrar her hangi bir şeyi istemeyeceksiniz. Tanrı sağlamıştır ve İnsan dağıtmıştır ve böylece orada iki sınıf insan oluşmuştur zenginler ve fakirler. Sözde sıkıntılar büyük şirketlerin kontrolleri ve köleleştirme manipülasyonları sonucudur. Bu aynı zamanda sizin, hemen size daha iyi bir hayat kalitesi sağlayacak olan serbest enerji örneğinin verilebileceği gelişmeleri inkar edeceğiniz anlamına da gelir. Bu size çok yakında verilecektir ve hayatınızın kalitesini ani bir şekilde değiştirecektir.

Biz sizin karanlık Bireylerin sürüncemede olan yenilgilerinin destanlaşması sırasında ne kadar sabırlı olduğunuzu biliyoruz. Biz şimdi onların çok az bir güçleri kalmasından dolayı memnunuz ve biz şimdi onların sancılarını kısaltıyoruz. Obama’nın tekrar dümende olmasıyla olaylar hızlanabilir ve kısa bir zaman içerisinde o çok meşgul bir insan haline gelebilir. Bu zamanı onunla birlikte biz planladık ve hiçbir şey ya da hiç kimse ilerlemeleri durduramayacaktır. Bu sizin söyleyebileceğiniz gibi yıldızlara yazılmıştır ve o her zaman bizim korumamıza sahiptir. Aslında bütün Işık işçileri korunmaktadırlar, eğer onlar başkalarının en büyük hayrı için hayatlarını feda etmeye niyet etmişlerse biz onların hayat planları tarafından bağlanmışızdır. Tarihinizde bunu yapmış olan birçok büyük varlık vardır, onların gidişi bir kaza değildir, planlanmıştır. En sevdiğiniz Başkan John F. Kennedy belki de bunlardan son zamanlarda olanlara tipik bir örnektir.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve sizi Yeni Çağa hazırlamak amacında olan mesajlarıma devam etmekten memnuniyet duyuyorum. Geriye baktığımızda sizinle yaklaşık 70 yıldır temas içerisinde olduğumuzu ve şimdi sizin nerede olduğunuzu görmek oldukça sıra dışı. Siz bizim varlığımıza aşinasınız ve genel olarak bizim sizin aileniz olduğumuzu kabul ediyorsunuz. Biz nispeten kısa bir sürede oldukça çok şey başardığımızı hissediyoruz ve burada sizi açıkça ziyaret edebilmeye çok yakınız. Sabırsızlıkla sizinle bir çok şey paylaşabileceğimiz o zamanları bekliyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |