Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 12, 2012

SaLuSa, November 12, 2012

Sevgili Bireyler, sizin üzerinizden geçerek Dünya’ya daha çok Işığı getirecek olan 11.11 kapısının açılışıyla olaylar toparlanarak çıkışa geçmişlerdir. Zamanı bir kenara bırakıp Işık ile çalışanlarınız için bu sadece sizin titreşiminizi değil gezegeninizin titreşimini de arttırmıştır. Bu daha çok sizin sonuç olarak yükseltilmiş ve kafanızı hafiflemiş hissetmeniz gibidir ancak bu yakında yerine oturacaktır. Sizdeki en dikkat çekici değişiklik muhtemelen daha derin bir sükûnet ve barış hissine sahip olmanızdır. Daha ilerideki yükselmelere de katıldıkça daha çok Bir’likte olmaya başlayacaksınız ve diğerleri sizin dışarı yolladığınız güçlü enerjileri ‘hissedecekler’. Şimdi beklediğiniz zamanın içerisindesiniz ve etrafınıza baktıkça değişikliklerin her yerde olmaya başladığını göreceksiniz. Bu keyif ve mutluluğu hayata geçirecek olandır ve bu tekrar titreşimlerinizi yükseltecektir.

Kişisel seviyede hiçbir şey sizin Yükselişe hazırlanmanızdan daha önemli değildir. Onun hangi formunu bekliyorsanız, siz yükseleceksinizdir ve sonra diğer her şey hızlı bir şekilde bunu takip edecektir. Maddi şeyler konusunda kendinizi endişe ettirmeyiniz ki ihtiyacınız olan her şey ve hatta daha fazlası sizin için kullanılabilir olacaktır. Sizin esenliğiniz için olan plan ihtiyaçlarınızı her yönüyle gözden geçirmiştir ve orada bulunduğunuz boyuttan 5. Boyuta yumuşak bir geçiş olacaktır. Benzersiz olduğu ve bunun için ayrıcalıklı olarak seçilmiş olduğunuz için deneyimin keyfini çıkarın. Orada kesinlikle korkulacak hiçbir şey yoktur, ve her bir seviyesinde her bir ruh kesinlikle seviliyor ve önemseniyordur. Biz size eşlik edeceğiz ve sürecin yumuşak bir şekilde geçtiğinden emin olacağız, ve sizi yüksek alemlerde karşılayacağız.

Aklınız diğer türlü meşgul olduğundan dolayı gelecek yaşantınızın çok dikkate alınmamış gibi görünen bir yönü vardır. Biz yüksek boyutlarla alakalı olduğundan dolayı sizin evliliklerinize veya birlikteliklerinize değinmek isteriz. Siz daha fazla 3D’nin yeminlerine bağlı durumda olmayacaksınız ve aynı baz da devam edip etmemek arzusu her bir bireye kalmıştır ve siz daha çok özgürlüğe sahip olduğunuzu keşfedeceksiniz. Aynı zamanda çekimin fiziksel doğaya bağlı olduğu Dünyanın aksine başka bir ruhu sevmek oldukça doğal bir enerji alışverişidir ki birlikte var olacaklarınız da sizinle ahenkli bir titreşime sahip olacaklardır. Ancak siz her ne amaçla olursa olsun daha yüksek seviyelerdeki enerjilere ‘katılabilir’ ve Bir haline gelebilirsiniz. Bu örneğin birlikte Işığa hizmet etmek için olabilir ve hatta başka bir ruha sizin dünyanızı tanıtabilirsiniz. Böyle bir birleşme şimdiye kadar deneyimlemiş olduklarınızın çok daha ötesindedir.

Size daha önce söylediğimiz gibi, sizin şu anda anladığınız şekliyle hemen hemen hayatınızın her yönü değişecektir. Siz hızlı bir şekilde yeni genişletilmiş bir hayata adapte olurken o size seyahat etmek için çok fazla fırsatlar sunacaktır oysaki daha önce sadece Dünya ile sınırlıydınız. Sadece bu da değil, aynı zamanda bazı ruhların yerlerini almaya hazır oldukları yüksek boyutlara da. Sizin Dünyanızdan ‘hapishane gezegen ‘ gibi bahsedilirdi ve bu doğru bir açıklama değildir, fakat bu sizin ondan ayrılmanızı engelleyen düşük titreşiminiz yüzündendi. Bu aynı zamanda Dünyanızın enerjilerinin sınırlandırılmasının da sebebidir ki onları uzayı kirletmekten alıkoyabilsin.

Benzer sebeplerden dolayı da siz karantina altında tutuldunuz ki böylece dualite deneyinin dış müdahale olmaksızın devam etmesinin sağlandığından emin olundu. Tek istisnası sizinle benzer düşük titreşimlere sahip oldukları için belli Uzaylıların sizinle iletişime geçmelerine izin verildiği durumlardır. Doğal olarak son 30 yılda titreşimleriniz oldukça hızlı bir şekilde yükseldikçe daha gelişmiş olanların dikkatlerini çekmeye başladınız. Yani aslında siz şu anda çok az veya hiçbir bilgiye sahip olmadığız diğer medeniyetlerle de tanışacaksınız. Biz Işığın Galaktik Federasyonu tabii ki sizi çok uzun bir zamandır tanıyoruz ve uzun bir süreçtir arkadaş ve aileyiz.

Dünya sizin için her ne kadar travmalar ve birçok hayatlar boyunca sürmüş sefaletlerin sebep olduğu zorluklara hizmet etmiş olsa da her zaman sevgi dolu anılarda tutulacaktır. Bu böyle deneyimlerden hızlı bir şekilde elde edilen ruhsal büyümeyle dengelenebilir. Evrende başka hiçbir yer büyümek için benzer fırsatlar sunmaz ve bu böylesine zorlukları kabul etmenizin de sebeplerinden biri budur. Sonuçta bu döneme ait hatıralarınız geçmişte solacaklardır ancak her zaman bilinç seviyenizde bu büyümenin faydalarından yararlanacaksınızdır. Dualiteyi binlerce yıl önce ona ilk defa girdiğinizden çok daha muhteşem bir Varlık olarak terk edeceksiniz. Böylece beklediğiniz değişikliklerin birçoğunu getirecek olan ve eylemlerin ortaya çıkacağı gelecek haftaların keyfini çıkarın.

Eski paradigma yeniden kurulabileceği noktanın çok daha ötesinde çöküyor, ve biz yeni olanı hayata geçirmeniz için yardım etmeye hazırız. Aslında, perde arkasında bu amaçla çok şey olmaktadır ve oldukça hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Biz daha önce olduğundan daha sık bir şekilde sizin göklerinizde görülmeye devam edeceğiz ve sonuçta biz üzerinizde uçmaya başlayabileceğimiz zaman bunun iyi karşılanacağını bileceğiz. Biz en sonunda sizin rahatlamaya ve olayları olduğu gibi kabul etmeye, her şeyin yolunda olduğunu bilerek olayları hızlandıracak olan bizim yardımlarımızdan yararlanmaya başladığınızı hissediyoruz. Neyin olması tasarlanmış olursa olsun Yükselişin bu yönü niyet edildiği gibi gerçekleşmek üzeredir.

Biz medyanızın, haberlerinizi sık sık sizi yanlış bilgilendirmek için olayları kasten bozup karıştıranların kıskacından kurtulmuş olmasını arzu ederdik. Aynı zamanda size bilgi anlamında daha fazla özgürlük veren birçok yasanında değiştirilmesini ve gizliliğin daha fazla gerçeği saklamak için bir özür olarak kullanılmasına izin verilmemesini de. Karanlıkta muhafaza edilmiş olan şeyler sizin şüphelendiğinizin çok daha ötesindedir ve sizin Uzay programlarınız tarafından geliştirilmiş olan şeylere hayret edeceksiniz. Sizin de öğreneceğiniz gibi Uzaylıların yardımıyla Uzay yolculuğunda muhteşem ilerlemeler kaydedilmiştir. Şu anda göklerinizde gördüğünüz bazı gemiler sizin hakkında bilgi sahibi olmanız engellenmiş olan sizin kendi gemilerinizdir.

Ben Sirius’tan SaLuSa, dostça bir araya gelebileceğimiz ve birbirimize selam verebileceğimiz fırsatı sabırsızlıkla bekliyorum. Biz sizin yüksek bilinç seviyesindeki haliniz olduğumuz için bize kolaylıkla alışacaksınız. Bizim sizinle paylaşacak çok şeyimiz var ve bu muhteşem bir zaman olacaktır. Bizim sevgimiz her zaman özgürce size doğru akar.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |