Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, December 12, 2011

SaLuSa, December 12, 2011

Beklemek uzun sürmüştür ve bu bekleyiş her şeyin ışıktan olduğuna imanınızın ve odaklanma yeteneğinizin bir ölçüsü olmuştur. Çünkü insanların kafalarını karıştırmak için oluşturulan o kaynakların içinde birçok dikkat dağıtıcılar vardır. Bununla birlikte, siz çok daha arzulu oldunuz ve gerçekten ışıktan olanı ayırdedebildiniz. Sizi yükselişe doğru taşımak için sıralanan olaylar hakkında her halükârda farklı yorumlar vardır. Her ne olursa olsun, nihai amacın yükseliş olduğunu görmeniz önemli bir şeydir ve bunu nasıl başaracağınız sizin aranızda tartışmalara yol açması gereken bir sorun değildir. Planlar ve zamanlama, herhangi bir zamanda ayarlanabildiği için, farklılıklara karşı hoşgörülü olmak kesinlikle sizin yararınızadır. Bu sizin çok iyi bildiğiniz bir şeydir, aynı zamanda bizim faaliyetlerimize ince ayar yapmak için değişikliklerin bazen zorunluğu olduğunu da anlayabilirsiniz. Karanlık olanlar geri çekilmeye zorlandıkça, karışıklığa neden olma amaçlı başarısız denemelerin peşini bıraktılar. Bunun gibi tüm denemeleri durdurmak için görevlendirildik ve şimdi bunu yapmak için daha güçlü araçları kullanmak üzere ilahi yetkiye sahibiz. Bu sayede masum insanların zarar görmemesine özen gösteririz.

Farzedebileceğiniz gibi, 2012’ye girdikten sonra, bu yılın ne getireceği hakkında çok fazla spekülasyon ve bazen de karşıt yorumlar olacak. Maya kehanetleri insanların kabul ettiği inançlara göre kullanılacak ve bildiğiniz gibi, çoğunuz bu son zamanları dünyanın sonu olarak yorumlayacak. Görmek isteyeceğimiz son şey bu fikri canlandırmak, böylece aranızda bir korku faktörü oluşturmaktır. Dünya üzerindeki kötülüklere karşılık, tanrıdan ceza olarak kıyamete inandığınız için bu bazılarınıza uygun gelebilir. Bununla birlikte, kitlesel bir yıkım ve büyük ölçekte bir yaşam kaybı olmayacağını vurgulamak isteriz. Plan bu değil ve tanrı tamamen sevgi olduğundan, herhangi bir durumda bu ilahi sevgiyi geri çekmeyeceği açıktır. Siz tamamen tanrı kıvılcımlarısınız ve ne olursa olsun her zaman ölümsüz olmaya devam edeceksiniz.

Son zamanlar, bir tür “düzenleme” getirecektir. Çünkü ruhlar, bulundukları titreşim düzeyinde gelişebilecekleri yola yönlendirileceklerdir. Eğer ruhlar kendi bilinçlilik düzeyleriyle bağdaşmayan boyutta yer alsaydılar, bunun bir amacı ya da kazancı olmazdı. Diğer ruhlar hakkında endişe etmeyin ve tümünün kendi özgür iradelerinden ödün vermeyecekleri yolu bulacaklarını aklınızda tutun. Dünya’ya gelmeden önce nereye doğru gitmekte olduğunuzu ve sonucunun ne olacağını biliyordunuz. Bu nedenle hiç kimse düş kırıklığına uğramayacak. Çoğunuz sevgi bağı sürecek olmasına rağmen, dünyevi sınırları ve ilişkileri sürdürmeyi istediğinizi farkedersiniz. Her bir ruha seçme özgürlüğü veren şey göz önünde tutulmalı ve buna hoşgörü gösterilmelidir. İnsanlar evlilik yeminlerine çok fazla önem verirler, bu da bazılarının diğer bir varlığa sahip olma ya da egemen olmayı arzu ettiği şekilde yorumlanır.

İnsanlar, ilişkileri onlara fayda sağlayacak deneyimlere yol açsın diye bir araya getirilirler ve bunlar, bir yaşamdan diğerine gereken değişimlerdir. Sevgili dostlar, dualite boyunca sizinle yolculuk yapan tüm ruhlara müteşekkir olmaya çalışın ve bilin ki, siz her şeyi deneyimlerinizden öğrendiniz. Aynı zamanda, bir dereceye kadar karanlık biri olarak karanlık bir rolü oynadığınızı aklınızdan çıkarmayın. Sonuçta hiç kimse diğerinden daha kutsal olmadığını görecektir. İşte bu yüzden bir ruhu yargıladığınız zaman, tehlikeli bir zeminde olduğunuz söylenecektir. Nihayet tüm ruhlar kendi ışık ve sevgilerini bulacak ve önceki yaşamlarından gelen karmik borçlarının kalmadığını görecekler. Bazı aşamalarda ise yararlı bir amaca hizmet etmeyen hatıralar silinecektir. Dualiteyi deneyimlemek için düşük titreşimler içine düştüğünüzü ve öngörülmüş olanı yaşadığınızı hatırlayın. Zamanınız tamamlandığında bu deneyimleri yaşamaya ihtiyacınız kalmayacak ve siz onlarla başa çıkma yeteneğini kazanmış olacaksınız.

Gerçek eviniz tam uyum içinde olan, neşeli ve tatmin edici bir yaşama yol açan daha yüksek boyutlardadır. Düşük titreşimlerin yanılsaması sizin eserinizdir ve o kendi amacına hizmet ettiğinde tekrar ortaya çıkmak için yeniden emilerek görünmez olacaktır. Yükseliş evrensel ölçekte bir süreçtir ve tek bir olay olarak meydana gelecektir. Dünyanın yükselişi olmaksızın süreç tamamlanamaz ve bu size uygarlığınızın ne kadar önemli olduğunu söyler. Şimdi size neden bu kadar yardım edildiğini ve niçin bu zamanda dünyada olmak için seçildiğinizi anlayın. Karanlık güçlerin de bunun bir bölümü olduğunu kabul etmek ne kadar güç olsa da siz bunu başaracağı bilinen seçilmiş kişilersiniz.

Realitenizde yanılsamayı yaşamaktasınız, ancak deneyimler mükemmel bir şekilde gerçektir ve perde indiğinde ve son geldiğinde, siz onun içindeki diğer parçaları tümüyle kabul edeceksiniz ve yola devam edeceksiniz. Olmazsa olmaz araç olan ifşaat bizi bir araya getirecek ve bize dair yanılsamalarınızı yıkmada temel rolü oynayacaktır. İfşaat daha düşük enerjilere şimdiye kadar ne kadar savunmasız olduğunuzu görmenizi sağlar. Karanlık güçlerin sizin burnunuzun ucunda özgürlüğünüzü nasıl çaldıklarını ve bunu nasıl başardıklarını görmenizi sağlar. Bu keşifler bu enerjilerden bir daha asla etkilenmemeniz için gerekli olacaktır.

Şimdiden çoğunuz daha yüksek titreşimlerde yaşamınızı sürmektesiniz ve dualitenin mayın tarlasında incinmeden güvenli bir şekilde yürüyebilirsiniz. Birçok yaşamlar boyunca topladığınız, artık sizin için herhangi bir amaca hizmet etmeyen bağlarınızı kırdınız. İrade gücü, kesinlikle yeni bir titreşim düzeyine yükselmek için gereklidir. Biz sizi bilgilendirdikçe ve niyetinizi ifade eder etmez, pek çok yardım alacaksınız. Misyonumuzun bir parçası, mümkün olduğu kadar çok ruhun yükseliş yolunda yükselmesini sağlamaktır. Deneyimleriniz hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak, gerçek benliğiniz hakkındaki hafıza kaybınızın tedavisinin bir parçasıdır. Mütevazi olun ve zeki olsanız bile, başka herkes gibi kandırılmış olduğunuzu kabul edin. Karanlık güçler zekidirler ve aşırı derecede hilekârdırlar. Sizi ve dünyanızı ele geçirmek için sabırla çalıştılar. Buna rağmen bizim, dünyayı ziyaret eden üstatların ve ışığın etkilerini, gözlerinizi açan bu tohumların ektiklerini hesaba katmadılar.

Ben Sirius’tan Salusa’yım, ve Galaktik Federasyon’un misyonunun bir kısmı neredeyse tamamdır, ancak bizim size hizmetimiz ebedidir. Sizi seviyoruz ve yeniden doğuşunuza hayranız.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).

SaLuSa is also channeled by Laura Tyco. Translations of her channelings are published on our sister site Despertando.Me.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge