Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, December 9, 2011

SaLuSa, December 9, 2011

Her şeyin çok iyi olmadığı dış görünüşününe bakarak, dünyanın etrafında kötü bir şeyin meydana geleceği korkusu vardır. İnsanlık bu uygarlığı götürebildiği kadar götürmüştür ve kayıtsızlığa karşı kaygan bir yokuşla karşı karşıya gelmiştir. Aslında bunların tümü önceden görülmüştü ve “kendi yağında kavrulmak” şeklinde ifade ettiğiniz gibi, tek başına bırakılmadınız. Karma bin yıllık dönemlerde ekmiş olduğunuz tohumlardan doğan sonuçları yaşamanızı gerektirir. Ancak Yaratıcı, gereksiz yere acı çektiğinizi görmek istemez ve Yükseliş yoluyla size bir çıkış yolu sağlamıştır. Aranızdan hali hazırda Işıktan olanlar bu yolu izlemek için gerekli olan rehberliğe çok az ihtiyaç duyarlar. Bilinçliliğiniz sizi dualitenin dışına çıkaracak olan daha yüksek düzeylere yükselmektedir. Son zamanlarda sizi evrimin son aşamasına yükselmeye götüren yolda olduğunuzun farkındasınız.

Gerçeği inkar eden ya da hala uyumakta olanların da herkesle aynı imkâna sahip olduğunu biliniz. Her geçen gün meydana gelen olayların, medyanın dikkatini Dünyada olan şeye yöneltmesine neden olacağını söyleyebiliriz. Değişiklikleri geniş bir alana yayacak olan mutabakat yavaş bir şekilde ortaya çıkacaktır ve bunlar aynı zamanda uygarlığınızın ileriye doğru dev bir adım atmasını sağlayacak araçlar olacaktır. Cevapların tümüyle etrafınızda belirmekte olduğunu keşfedeceksiniz. Bilgilendirilen insanlar, size ileriye doğru yol göstermek amacıyla ortaya çıkmaktadırlar. Böylece sevgili dostlar, her ruh, eğer arzu ederse, eşit olarak kendi yaşamlarını değiştirme ve görüşlerini daha yüksek tutma şansına sahip olacaktır. Onların üzerinde asla baskı olmayacak, ve eğer gerçeği görmeye başlarlarsa, her türlü yardım onların yanında olacak.

Biz, kaçınılmaz gerçeklerin konuşulmasını sağlamakta kesinlikle yardımcı olacağız, böylece yaşamınızın gerçek amacı söz konusu olduğunda hataya yer olmayacak. Bir başlangıç olarak bu yardım, olan her şeyin kaynağının farkına varmanıza açık bir biçimde yardım edecek. Onu nasıl adlandırdığınız çok önemli değil, ancak etrafınızdaki her şeyi açıklayacak. Tüm yaşamın bağlantılı olduğunu görmek, insanların bizim gelişimizi kabul etmelerini daha kolay kılar. Biz size yabancı ya da yaratık değiliz, hatta birçok yönlerden size çok benziyoruz. Sevgi ve barışı yaratmak için aynı özlemlere sahibiz. Güzellik ve bunun denge ve uyum içinde olduğu her şeyin sevgisine sahibiz. Bizde kendinizi göreceksiniz ve Yükselişin size ne yapabileceğini anlayacaksınız. Her zaman tekrar Bir olmamız istendi ve biz bunun bir başarı olmasını sağlamak için buradayız.

Olaylar biraz korkutucu bir nitelik kazanmaya başladığı zaman, sizi bir korku durumuna sokmasına izin vermeyin ve odağınızı sizi yükselteceğini bildiğiniz değişiklikler üzerinde tutun. İhtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkan Beyaz Zırhlı Şovalyeler gibi olacağız ve sizi kanatlarımızın altına alacağız. Biz neyin gerekli olduğunu tam olarak biliyoruz ve kendimizi açık olarak gösterdiğimiz an itibariyle buna hazırız. Zamanımız çok hızlı bir şekilde yaklaşıyor ve biz tüm ruhların yararı için yaşamlarınıza girmemize izin verecek sinyali bekliyoruz. Karanlık ve Işığı, son zamanları kontrol eden oyuncular olarak görmediğiniz sürece, savaş için burada değiliz. Bizim yollarımız pozitiftir ve asla şiddete başvurmayız, ancak yaşam kaybına yol açmayacak şekilde kendimizi savunacağız. Ordunuzdan bir muhalefetle karşı karşıya kaldığımız birçok defa bunu gösterdik.

Dikkatinizi çekmek istediğimiz öyle çok şey var ki. Bunlar binlerce yıldır bizim sizleri ziyaret etme nedenimizi gösterecek. Doğruyu söylemek gerekirse, bazı hesaplar Uzay Çağının bilgisi olmaksızın anlaşılamaz. Bununla birlikte, bugün uzay çağında yaşama avantajına sahipsiniz. Aşılması gereken bazı problemler vardır ve bunlardan biri uzay yolculuğu ile ilgilidir. Size yakınlığımızın ışık yılıyla ölçülebilen bir mesafeyle kısıtlı olmadığını anlayın. Bizim gibi ileri medeniyetler, sizin tabirinizle solucan deliklerinin işe karıştığı boyutlar arası yolculuğu kullanırlar. Biz kısa yolu kullanarak mesafeyi gerçekten kısaltabiliriz ve gerekirse ışıktan hızlı seyahat edebiliriz. Dikkate alınması zorunlu olan hareket kuralları vardır ve onu sağlamakla sorumlu olan da evrenin Polisi diyebileceğiniz Ashtar Komutasıdır. Bu sorumluluğu taşıyabileceğinizi gösterdiğinizde bu teknolojileri sizde kullanabileceksiniz.

Girmek üzere olduğunuz yaşam şimdi yaşadığınızdan çok uzaktır. Amacı olacak, ve en derin arzularınızı karşılayacak ve size tüm evren boyunca milyarlarca farklı gezegeni keşfetme fırsatı sunacak. Her yer yaşam doludur ve aynı zamanda boyutlar arasında da geçiş yapabileceksiniz. Sözler, önünüzde uzanan şeyin gerçek değerini gösteremez. Asla hayal kırıklığına uğramayacağınızdan ve bunun size bir adım mesafede olduğundan emin olun.

Dünya'ya gelirken, yapılacak temizliğin başlamakta olduğunu ve yoğunluğunun giderek artacağını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, hava modelleri ve koşullar daha ılımlı olacak şekilde değişmektedir. Dünya için normal olan en düşük ve en yüksek olan uçlar ilerlediğiniz daha yüksek düzeylerde yaşanmayacaktır ve bu genel olarak tüm yaşamı kapsar. Yaşam hoş olacaktır ve stresli deneyimlerin sona ereceği ahenkli bir şekilde akacaktır. Yaşam keyifli olacaktır ve dostlarınız da bir düşünce uzaklıkta olup size anında cevap/tepki verebileceklerdir. Hayal edebileceğiniz gibi, yaşamı tümüyle neşe kaynağı yapacak ve Dünya’da katlanmış olduğunuz güçlükleri ve acıları unutturacak her şeye sahip olacaksınız.

Dünya'daki titreşimler, bir çoğunun hazırlanmakta olduğu kutlamaların beklentisiyle yine yükselmektedir. Bu enerji öyle ki, Dünya’nın etrafındaki ağlar/ızgaralar güçlendikçe daha da büyümeye devam edecek. Bir çok kaynaktan size ışınlanmaya devam eden enerjilere durak yok. Dualiteden kurtuluş planınız başarısız olamaz ve varlığımızla ilgili olası inatçı şüpheleri de gidermelidir.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve böylesine harika bir zamanda, Dünya’da olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlatmak isterim. Yalnızca mevcut olan ruhlar değil, aynı zamanda bizim sonsuz sevgimizi alanlar da.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).

SaLuSa is also channeled by Laura Tyco. Translations of her channelings are published on our sister site Despertando.Me.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge