Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 14, 2011

SaLuSa, December 14, 2011

Avrupa’daki finansal destan bitirilmek şöyle dursun, etkileri dünyanın dört bir yanına yayılacak. Biz bu sonuca dair belirli bir arzuya sahip değiliz, ancak sizi eski paradigmadan kurtaracak son planı uygulamaya koymak için ortaya çıkan fırsatı görüyoruz. Sanki bir sihir gibi, 2012 yılının gelişi önceki dönemden daha hızlı bir şekilde sizi yükseltecek enerjileri açığa çıkaracak. Bunun önemini çok az düşünen bazılarınız bile, dinamik değişikliklerin olduğunu algılayacak. Hem kabul hem de bazı anlaşmazlıklara neden olan itirazlarla, dedikodular havada uçuşacak, ancak gerçek tartışmasız bir şekilde ortaya gelecek. Bu süresiz olarak bastırılamaz, ve örtbas etmek için gösterilen çabalara rağmen daim kalacak. Problem, uzun zamandır kendi illüzyonunuzda yaşamış olmanız ve onun yerini alması gereken gerçeği görmenin güç olmasıdır.

Bir kaç sabit fikirle gelmekte olan döneme girmeniz, ancak uygarlığınızın gitmekte olduğu yöne açık olarak dikkat çekecek olan değişiklikleri de hesaba katmanız kaçınılmazdır. Bu şüphesiz yükseliştir, ancak onun yolu, açıkça sizin karşınıza çıkmadan önce biraz dolanacak. En doğru zamanda açılmasına fırsat verin. Biz sizi doğru yönde yönlendirmek için yanınızda olacağız. Işık işçilerinin çoğu olacaklar hakkında iyi bir fikre sahiptir, ancak zorunlu olarak henüz ince detaylara değil. Galaktik Federasyondan bizler, daha ileri gitme baskısı katlanılmaz hale geldiği için, sizlerin deyimiyle, koltuklarımızın ucundayız. Bununla birlikte, size zaman zaman hep söylediğimiz gibi, burada yapacağımız işler için ve onların daha iyi gitmesi için doğru bir zaman vardır. Bir anlamda, aciliyet yoktur ve ne olduğuna bakmaksızın, Yükselişe niyet edildiği gibi erişeceksiniz. Diğer yandan, biz ne kadar erken başlayabilirsek, sizin desteğinizi o kadar hızlı alacağımızı biliyoruz.

O halde sevgili dostlar, lütfen gitmekte olduğunuz yola yoğunlaşmanızı ve düşük titreşimleri size akıtan şeyleri bırakmanızı rica ediyoruz. Şu anda bazı zamanlar daha yüksek titreşimlere girmektesiniz ve onlar yükselme arayışınızda sizi destekliyorlar. Her ruh yolculuğu diğerininkinden bir şekilde farklı olabilir, ancak prensipte sizi mevcut çıkmaz yolunuzun dışına çıkaracak bir yolu aramaktasınız. Değişimle karşı karşıya kalmanın dehşetiyle, mevcut deneyimlerinizin dışındaki yükselişi hoş karşılamamanızın nedeni yoktur. Bazılarınızı geride tutan bıkkınlığı ve motivasyon yokluğunu seziyoruz, ancak cevaplar çok yakında gelmektedir ve sizi kasvetin dışına çıkarmaya yardım edecektir. Şimdi son günleri geçirmektesiniz ve eğer yolu gelecek için vaat edilenlerle dolu olana değiştirirseniz, sizi memnun edecek ve yaşamınıza barışı getirecek olan değişikliklerde aktif olarak yer alacaksınız.

Bilginizi paylaşma zamanıdır, çünkü bizim varlığımızın doğruluğu duyurulduğunda birçok soru ortaya atılacaktır. Kendimiz hakkında elbette kendimiz de konuşabiliriz, ancak kaynak düzeyinde sizin desteğiniz daha büyük gerçeklerin konuşulması için yolu aydınlatmaya yardım edecektir. Herkesin internete sahip olmadığını unutmayın ve çoğu kişi gelmekte olan şeyden tümüyle habersizdir. Yaşlı insanlarınız daha çok etkilenecekler. Onlar tümüyle farklı zihniyete sahip olan kuşaklardan geliyorlar ve yardımınıza ihtiyaçları var. Onlara karşı nazik olun, yalnızca kavrayabileceklerini hissettiğiniz kadar verin ve her şeyin daha iyi olacağını anladıklarından emin olun.

Her şeyin plana göre gitmekte olduğunu ve en iyinin neredeyse geldiğini vurgulayalım. Bu zamana yol açan farklı aşamalarda, liderleriniz dünyadaki değişikliklerde bizim üstleneceğimiz rolün bir taslağını vermişlerdi. Varlığımızın duyurulması sandığınız gibi sürpriz olmayacak. Yükselişe yönlendirilmenizde bizim rolümüz olduğunun tartışılmaz olduğunu kabul etmeleri için zamanları olacaktır, çünkü biz Yerkürede olandan çok daha yüksek güçlere cevap veriyoruz. Bizim olmadığımız herhangi bir olayda, son zamanlar tamamen farklı olurdu. Yaratıcının isteğiyle yürüttüğümüz bu ilahi planı kimsenin değiştiremeyeceğini size garanti ediyoruz. Gözlerinizi beklentinize yol açmış olandan ayırmamanızı rica etmemizin nedeni budur. Olayların sırası az çok belirlenir, ama bu söz konusu olduğunda bizim arzularımız devreye girer. Değişiklikler kolayca düzenlenirler, çünkü biz her bir yönü açıkça tanımladık ve en ince ayrıntılarıyla planladık.

Çeşitli projeleri ciddiyetle başlatma misyonumuz için hazır olsak da, açlığın tüm şiddetiyle sürdüğü dünya nüfusunun kötüleşmesine dikkat ediyoruz. Liderleriniz bunu gerçekten böyle kabul etme hakkını bularak bu problemi uzun zamandır başıboş bırakıyor ve ilgisiz kalıyorlar. Müdahale edilmezse, kötü beslenmeden kaynaklanan ölümlerin rekor düzeylere erişeceğini farkındayız. Yaygın olarak tedavi edilmeyen, kötü beslenmenin yol açtığı hastalıklardan bahsetmiyoruz bile. Sevgili dostlar, karanlık güçlerin Yerkürenin nüfusunu azaltma arzuları nedeniyle yok saydığı problemler halen onları çözme isteğinizin ya da kapasitenizin ötesindedir. Biz onlarla uğraşmaya hazırız ve açlığın hızlı bir şekilde üstesinden gelecek besin sağlama yollarına sahibiz.

Dünyanızın, eğer doğru bir şekilde kullanılırsa tüm nüfusu beslemeye yetecek doğal kaynaklarıyla neler yapılabileceğini görmenizi istiyoruz. Doğal olarak, yapabileceğimizin en iyisini yapmak için ileri teknolojiyi getireceğiz. Bunlar size aktarılacak, ancak yükseldiğinizde, yiyecek üretimi için daha yeni kavramlar uygulanmaya başlanacağı için bunlara ihtiyacınız kısa sürecek. Bizim gemimizde bu teknoloji halen mevcut ve Ana Gemimiz, sizin tabirinizle kendi kendine yeten çiftlikler gibidir. Doğal olarak, bedenlerimizin yüksek titreşimleri nedeniyle, katı yiyecek ihtiyacımız çok sınırlıdır, ancak sizinkilere benzer meyveler hoşumuza gidebilir. Aslında, bizimle birlikte çalışan, bizden farklı başka varlıkların ihtiyaçlarını da karşılarız. Nihai tedarik, arzu ettiğiniz her şeyi sağlayacak olan bir Replikatör/çoğaltıcı’dan gelir. Bu, bir süre bizimle kalacakları zamanlarda dünya insanları için de kullanışlıdır.

Ben Sirius’tan Salusa’yım, ve sizlerin bir çoğu kendinizden daha az iyi olanlar için yardımsever düşüncelere sahip olduğu yılın bu zamanını iple çekiyorum. Kim ki böyle karışık zamanlarda derin sevgisini gösterir, onlara kendi öz benlikleri görünür.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.