Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 14, 2012

SaLuSa, September 14, 2012

Derin dini inançlara dalmış olan ruhlar gerçeği son kabul edenler arasında olacaklardır. Bu sorun öngörülmüştür ve inançlarının dayanağının ilgili olduğu öğretmenler, onların gerçek mesajlarının ne olduğunu açıklamak için geri dönecekler. Zamanla onun yorumu kasten kontrol edenlerin elinde daha çok güç ve kontrol vermek için o kadar çok değiştirildi ki gerçek anlamı belirsiz hale geldi. Bizim varlığımız ve sizin bizim size hizmetimizin anlayışı, sizin evriminizde öyle bir noktaya ulaşmanıza yardımcı oldu ki o zaman içinde doğruyu bulmaya gidebileceğinizi fark edeceksiniz. Bu açıkça her zaman diğer bakış açılarını dikkate almamanız yararlı olur anlamına gelmez ki başka bakış açılarını göz önünde bulundurmak her zaman yararlıdır.

Biz tarafını tuttuğumuz öğreti olarak inançlarımızı çoktan yerleştirdik, ve kendimizi Evren içindeki diğerlerine yardım etme durumuna yerleştirerek ifade ettik. Bizim vibrasyon seviyemizde sadece gerçek var olabilir, ve bu sizinde yakında taşınacağınız olandır. Yani biz sizin genel olarak Herkesin Birliğine dayanan yeni fikirlere açık olmanızı istiyoruz. Sizin sahip olduğunuz sorun, medeniyetiniz parçalanmış ve o kadar hiziplere ayrılmış hale gelmiştir ki siz neye inanacağınızı bilmeyi zor buluyorsunuz. Bu buna ek olarak kendinizle vereceğiniz kimin haklı yada kimin haksız olduğunu ispatlamak için bir çok savaş getirmiştir.

Dünya üzerinde tolerans bol bir şekilde bulunmaz, ve bunun sebebi dini veya politik olsun güçlerini tutmaya çalışanlardan kaynaklanır. Sizi diğer ruhların sizin anlayış seviyenizde olması gerekmediğini anlamanız için cesaretlendiriyoruz, ve farkına varın ki herkes zamanla kendi hızında gelişecektir. Hiç kimse inançlarından dolayı zulme uğramamalıdır, ancak hiç biri de bunu diğerlerine empoze etmeye çalışmamalıdır. Geçiriyor olduğunuz dönem ne kadar birbirinize bağlı olduğunuzu gösterecektir, ve bazen sizi bir araya getirmek sıkıntılı olur.

İnsanlar zenginlik ve eğitime dayalı sınıf ayrımının bölünmeyi yerinde tuttuğunu anlamışlardır, ve herkes eşit fırsatlara sahip olmalıdır. Bazıları yoksun köklerden gelmektedir ve bu değişimde ele alınacak birşeydir. Herkes Tanrı'nın gözünde eşit olduğu gibi kabul edileceklerdir, hangi karmaya hizmet ettiklerinin hiç bir önemi olmadan. Nitekim, bu bitiş zamanlarında bir çoğunuz bunu temizlemek için ne gerekiyorsa üstleniyor. Bunun bir çoğu birbirinizle olan ilişkilerinizin ifadesidir ve bazı zor dersler öğrenilmiştir. Küçük derslerin söz konusu olduğu yerlerde sizin bilinç seviyelerinizin yükseltildiği görüldüğünde aslında bunların sınırları çizilmiştir.

Bir kez yükseldiğinizde bu içinde bulunduğunuz boyutta yapmış olduğunuz deneyimlerden çok farklı olacaktır. Normal olarak karşılaştığınız kabalık ve çatışmalar artık konu olmayacaktır, ki orada en büyük hayır için herkesin birbirine yardımcı olduğu uyum ve işbirliği vardır. Yaşamdan yaşama yanınızda duran koruyucularınız ve Meleksel Varlıklarla tanışacaksınız. Size herşeye daha büyük bir anlayış veren gelişmiş bilinç seviyeleriniz olacak, ve siz gerçekten bir Galaktik Varlık haline geleceksiniz. Sizin medeniyetiniz çoktan biz Işığın Galaktik Federasyonunun bir üyesidir, ve bize katılmak isteyen herkesi bekleyen bir yer vardır.

İçinde bulunduğunuz boyutlar boyuncaki yolculuğunuzda size eşlik eden karanlıktan kurtaracak fantastik bir yaşam sizi bekliyor. Siz kendinize düşen parçayı yaptınız ve deneyimliyor olduğunuz yeniden doğuş döngüsünü bırakmanın zamanıdır. Gelecekte gerekli olduğunu hissettiğiniz zaman sadece basitçe vücud değiştireceksiniz, ki doğal çürüme ve ölüm sizin deneyiminizin daha fazla bir parçası olmayacaktır. Şüphesiz farkında olduğunuz, sayabileceğiniz gibi yüzlerce yıl yaşayacaksınız, ancak yaşlanma olmayacak ve onun yerine vücudunuzu ilk olduğu durumda koruyacaksınız. Kalbinizin arzularını takip etmek için ihtiyacınız olan bütün zamana sahip olacaksınız, ve Dünyanın aksine böyle yapmak için paraya ihtiyacınız olmayacak ki gerekli değildir.

Size hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olarak görülen çok şey artık gerekli olmayacak ve siz maddi eşyayı dağıttığınız için böylece herhangi bir atık olmadan kaynağa iade edileceklerdir. Zamanla sizin kişisel gemileriniz olacak, ancak uzayın derinliklerinde boyutlar arası seyahat için diğerlerine katılacaksınız. Bu büyük gemilere Anagemiler diyeceksiniz ve bazıları kendi haklarıyla şehirlerdir. Bir tanesiyle zamanın etrafında yıllarca seyahat edebilirsiniz, ve her zaman ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz. Onlar tamamen kendilerine yeterlidirler ve etraflarındaki serbest enerjinin avantajlarından yararlanırlar. Bu şartlarda hayat sıkıcı olmaktan ötedir, ve her zaman bilinmeyenin içine seyahat etmekten dolayı heyecan duygusu sunar.

Sizin insanlarınızla tanıştığımız yerde fark edeceksiniz ki onlar bizim deri gibi sıkı tek parça kıyafetlerimize yorum yapmışlardır. Bunun sebebi onların tam anlamıyla bizim ikinci cildimiz gibi olmalarıdır ve vücudumuzun her bir hareketini takip ederler. Sizin aksinize biz seyahat ettiğimizde gerekli eşyalarla dolu bir bavul almak zorunda değiliz. Bu bağlamda bizim ihtiyaçlarımız çok sınırlıdır örneğin bizim traş olmak veya diğer bedensel günlük işler gibi gereksinimlerimiz yoktur. Siz yeni hayatlarınıza başladığınız zaman oldukça çok öğrenmeniz gerekenler vardır, ancak onlar hiçbir yerde Dünyada olduğu kadar karmaşık değildir. Yüksek boyutlarda hayat bir sevinç kaynağıdır ve çok tatmin edicidir.

Üzgün hissettiğiniz zaman sadece geleceğinizin nereye uzanıyor olduğunu hatırlayın ve tarifsiz yükseltilme, evriminizde tümüyle yeni bir bölüm başlatır. Deneyimlediğiniz ağrılar ve acı çekmeler geçecek, ve bu tür hatıralar sonunda unutulmak üzere geçmişte solacak. Yani görüşünüzü gelecek olan şeyde tutun ve olmuş olanda değil, ve negatif düşüncelerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Gelecek hakkında haberlerde veya spekülasyonlarla hangi korkular yükseltilmiş olursa olsun, hepsi kısa yaşanmış olacaktır. Karanlık Bireyler yer değiştiriltene kadar hala sizin ilerlemenize engel olmaya çalışacaklar, hala başarılı olabileceklerine inanıyorlar. Onlar çok az güçleri kaldığını öğrenecekler ve önceki kontrol seviyelerine geri dönemeyecekler.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve size Galaktik Federasyonun iyi dileklerini getirdim, ve hayatlarınıza başarılı bir netice. Bunu başarmak için zor ve uzun çalıştınız, ve en tatmin edici tamamlamayı deneyimlemeye hak kazandınız.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |