Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 11, 2012

SaLuSa, May 11, 2012

Çok fazla şey olmaktadır, ancak her zaman ayrıntıları size verme özgürlüğünde değiliz. Denetimde olduğumuzu söylemek yeterli olmalı ve müttefiklerimiz, işe anlam verdiğimizi herkese gösterecek olan, bir dizi eylemi başlatmaya yakındır. Artık engellenmiş olmayı sineye çekmeyeceğiz ve hızla duruma karışmış olanlarla uğraşmaya başlayacağız. Niyetimizin ne olduğunu açıklayan bilgiyi yaymanın ön planında olan çok sayıda güvenilir müttefik vardır. Kısa zamanda, gerçekleri doğrudan halka sunmadaki rolümüzü oynayacağız. Kitlesel tutuklamaların olması için aylardan çok haftalara bakmaktasınız. Bununla birlikte, bu her şey yerli yerinde olana kadar başlayamayan büyük bir operasyondur. Uzaktan gelerek, bunu mümkün olduğunca çok az zararla, yumuşak bir şekilde yönetmek istiyoruz.

Gemimiz nükleer silahları kullanma potansiyeli olan birçok ülkenin faaliyetlerini izlemekle meşguldür ve bizim uyarılarımızla birlikte, onların kullanılmasını önleyeceğiz. Savaşlar her zaman çekincesi olmayan ve çatışmada yer alan herhangi bir tarafa silah ve ekipman tedarik edecek olan Silah Endüstrisi için karlı olmuştur. Onlar, insanlara karşı suç işlemekle meşgul olan askerlerinin sayısı kadar, savaşlara kendi müdahaleleri için de hesap verecekler. Farkında olmadığınız birçok mezalimler olmuştur, ancak gerçek gizlenemez. Medya birçok kamusal şahsiyetleri kapsayan, halen yürürlükte olan tutuklamaları haber yapmaya başladığında, cezalandırma için çağrılar olacaktır. Bununla birlikte, herkesin duygularının onları alıp götürmesinden kaçınmalarını istiyoruz, çünkü size adaletin gerçekleşeceğinin güvencesini veriyoruz. İlk zamanlardan farklı olarak, hiç kimse adaleti yanıltamayacak ya da onun dışında yol bulamayacaklar.

çünkü karanlık olanların pençelerinden kurtulduğunuzun farkına vardığınızda, yakın gelecekte keyif alacağınız çok fazla şeye sahip olacaksınız. Işıktan olanların güç ve otorite pozisyonlarını aldıklarını göreceğiniz için, hükümet değişiklikleri ile birlikte yine sizi bekleyen bazı sürprizler olacak. Bu kalanlar arasında, ABD hükümetinde Barack Obama olacak, çünkü pek çok defalar vurguladığımız gibi, O ışıktan olan büyük bir ruhtur. Halen kabala suçlarının karşılığını vermede müttefiklerimize yardım edecek olan faaliyetleri yapmaktadır.

Yakında şaşırtan bir açıklama olacak, peşinden bir diğeri ve özgürlük planınızın tam amacı açıklanacak. Kurtuluşunuz geri döndürülecek ve Galaktik Federasyondan bizler onların hem yasal hem de adil olmalarını sağlamak için herhangi bir değişikliğe taraf olacağız. Dünyanın her yerinde, haklarınız kademeli olarak elinizden alınmış ve sıklıkla da onların yerine gaddar kanunlar geçirilmiştir. Bunların hepsi değiştirilecek ve Dünya’nın insanları bir kez daha yeniden birleştirilecek. Farkettiğinizden çok daha fazla ortak şeylere sahipsiniz ve din, politika artık sizin aranıza giremeyecek. Çıkarılan sorunlar vardır. Artık gelecekte, gerçeklere dayandırılacaklar, dürüstlük idealine sahip olacaklar ve insanların arzularını temsil edecekler.

Size mesajımız sakin kalmaktır, ve açıklandıkları gibi olaylara yanlış anlam vermeye çalışacak olanların çabalarını görmezden geleceksiniz. Bu çabalardan bazıları kasten korku yaratmak olacak ve herhangi bir ön bilgi olmaksızın birilerinin kafaları karıştırılacak. Bununla birlikte, çeşitli kaynaklar, özellikle de İnternet yoluyla, bilginin çabucak alınmaya hazır olduğundan emin olacağız. Yakında zamanınızda meydana gelmiş olan en büyük gösteriyle karşılaşacaksınız ve o zaman bizim planlarımızın nasıl yapılmış olduğunun farkına varacaksınız. Yaşamlarınızı illegal ve suç işleyerek kontrol etmiş olanları açığa çıkarmak için alanında ve ölçeğinde benzersiz olan tarih yazılmak üzeredir.

Pek çoğunuz Işıktan olmaya ilerlediği için, bizler size doğrudan hitap edene kadar sükunetinizi ve anlayışınızı yaymanıza önem veriyoruz. Yolun sonunda, sizin deyiminizle çok fazla ümit vaat eden Altın Yumurta tüm her şeyi yansıtan yeni bir yaşam Işığın ve Sevgininkidir. Zamanla, şimdi yaşadığınıza çok az benzerine katlanacak olanı kurulacak ve uzun zamandır sizden saklanan her şeyin size verileceği yeni bir düzeye ilerledi. Çoğunuz için atıl duran güçlere sahip olduğunuzu keşfedeceksiniz ve onlar daha yüksek bilinçlilik düzeyleriyle birlikte gelecekler. Meydana gelen her şeyin dışında, bu en önemli değişimdir, çünkü Yükseliş için hazırlığınızın bir parçasıdır. Birkaç yıl geriye baktığınız zaman, çoğunuzun halen yeni bilinçlilik düzeyine ilerlemiş olduğunuzu kabul edeceğinizi hissediyoruz. Şimdiye kadar, kendinizi yükseltme yeteneğine sahip olduğunuzu kabul etmeye cesaretlendirilmediniz ve yıllardır cehalet içinde tutuldunuz.

Sevgili Birler, kendinizi değişikliklere hazırlayın ve herhangi bir zorluğun sadece kısa süreli olacağını bilin. Bir alandan diğerine, bir ülkeden diğerine farklı olacaktır, ancak genelde güç zamanların altından kalkmalısınız. Geçici bir yiyecek ve diğer temel maddelerin kısıntısına karşı kendinizi korumak akla uygundur, ancak biz ve müttefiklerimiz tüm koşulları planlamakta olduğumuz için paniğe ihtiyaç duymayacaksınız. Birlikte, her şeyi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde normal düzenine getireceğiz. Ana nokta, kendinizi çok iyi bilgilendirilmiş tutmak ve kısa zamanda güvenilir bir iletişim sistemini kuracağımızı beklemelisiniz. Önceden tedbir almaya hazır olunacak ve sizi doğrudan etkileyecek olan sorunlarla nasıl başa çıkacağınıza ilişkin ciddi bir şekilde düşünmeye yeterli zamana sahip olacaksınız.

Uzun zamandır, yaşamlarınızda bu noktaya erişmeyi beklediniz ve meydana gelecek şeyler hakkında gerçek kanıtı görene kadar, duyarlı bir şekilde tedbirli olacağınızı biliyoruz. Tutuklamaların boyutun öğrendiğiniz zaman, gerçek dışı ve inanılmaz görünecek. Karanlık olanların herhangi birini bizim eylemlerimize müdahale edecekleri yerde bırakamayız ve onları kulvarlarında durduracağız, çünkü biliyoruz ki hala sizi korku içinde tutmak için mezalim planlıyorlar. Planladıkları şeyin farkında olduğumuz için endişe etmeyin. Size herhangi bir saldırıya izin vermeyeceğiz. Teknolojimiz bunu kullanmak için gösterilecek herhangi bir çabaya kanmayacak kadar ileridir.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve yüreğinizi ferah tuttuğumuza güvenin, çünkü bakışınızı sonuca yönlendirerek değişikliklerden keyif almanızı istiyoruz. Bu sonuç karanlık olanların sizin üzerinizde sahip olduğu son engellemelerin kırılması olacaktır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |