Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 14, 2012

SaLuSa, May 14, 2012

Karanlık kabalın kaçınılmaz çöküşünün kanıtları vardır ve sizin tetikte, uyanık olmaya ihtiyacınız var. Onlar korku ve şüphe yaratmak için son bir gayret göstermek üzere her olası dalavereyi ve yanlış bilgilendirmeyi deneyecekler. Uyanık olun ve Işığın dışında hisler uyandıran her şeyi gözden uzak tutun ve her şeyin saf ve uyum içinde olduğuna odaklanın. Artık korkacak bir şey yoktur, çünkü geleceğiniz kesinlikle güvence altındadır ve hiçbir şey Uzay Dostlarımızın gelişinin ve İfşaatın önünde durmayacak. Yükselme fırsatı bu döngünün doğal bir sonucudur ve önceki fırsatları kaçırmış olmanıza rağmen, eğer bu zaman hazırsanız, kesinlikle yükseleceksiniz. Mutlak ölümlüler ilahi olarak emredilmiş olan şeyi durduramazlar ve bunun tüm Evrende geçerli olduğunu unutmayın.

Yaklaşan şeyin farkında olmayan iyi kalpli ve merhametli pek çok insan vardır, ancak bu onların yükselme fırsatlarını engellemeyecek. Toplumda kabul edilmiş olan, birini durduran pek çok insani özellik vardır. Bununla birlikte, yaşamınızın iyi niyetle dolu olması ve tüm yaşam formlarına saygı duymak ve değer vermek koşuluyla, hala Işıkla dolusunuz. Tanrı mümkün olduğunca daha çok ruhun yükselmesini ve daha düşük boyutları bırakmasını ve daha yüksek boyutlardaki yerlerine doğru bir şekilde yerleştirilmelerini ister. Ancak geleceğinize karar verecek olan sizlersiniz ve ne yapacağınıza karar vermede tamamen özgürsünüz. Şüphesi olan herhangi biri kendi sezgisine-Üst Benliğine güvenebilir, çünkü siz dualitedeki deneyiminizi zorunlu olarak bitirmeyebilirsiniz. Kendinizi rahat hissetiniz şey size gelir, ancak değişim tüm zamanlarda doğal olarak meydana gelmekte olduğu için, lütfen değişimden korkmayın. Uyarıcı etkiler her zaman, herhangi bir olayda bilinçlilik ve farkındalık düzeyinizi yükseltecek olan Işığı daha fazla kullanmaya doğru yönelecektir.

Pek çok insan kendileri hakkında, onları daha düşük titreşimlerde tutmakta olan görüşlere sahiptirler. Ortaya çıkaran neden ne olursa olsun, doğru yoldan sapmış olduğunuzu unutun ve kendinizi sevmenin bir yolunu bulun. Tüm ruhlar kendi evrimlerini hızlandırmak için dualiteyi deneyimlemeyi seçmişlerdir ve bazı zamanlarda herkes zihninin karanlık yerlerine düşmüş olacaktır. Bunu gördükçe, yanlışlar yapmış olacaksınız, ancak hata yapmak insanidir. İlerlemeye devam etmelisiniz ve ondan yarar sağlamalısınız. Eğer öğrenilecek başka dersler varsa, o zaman gelecek aşamada ya da başka bir yaşamda onu yakalayacaksınız. Pek çok katı kalpli insan hala Işığa sahip olduğu için ve geliştirilebildiği için Işığa yoğunlaşın. Sizin beraberinizde taşıyabildiğiniz bu istenmeyen bağlardan kurtulun ve bir kez bunu yapmayı taahhüt ettiğinizde, Rehberleriniz tarafından yardım göreceksiniz.

Size verdiğimiz şeyin pek çoğu ne yazık ki dinle ilgilidir ve biz bazı insanların onu tümüyle reddettiğini biliyoruz. Ruhsal bilginin örgütlenmiş dinle yapılacak bir şey olmadığı söylenmelidir, çünkü farkında olsun ya da olmasın bu her ruha uygulanan Evrensel bir bilgidir. Din birçok ruha yardım etmiştir, ancak, büyük ölçüde hatalı kavramlara dayandığı için, daha ileri gidemeyeceği bir noktaya erişiyor. Onun ötesine geçmek için, biri kendi evrimlerindeki sorumluluğu üstlenmelidir ve kendi çalışmalıdır. Her biriniz içinizde, bilinçaltında tutulsa bile, gerçeğe sahipsiniz ve yaşamdaki bu sessiz anları bulduğunuz zaman, onu da bulabileceksiniz. Kendi rehberliğinize güvenin, yanlışa düşmeyeceksiniz.

Dünya evrim geçirmenize yardım etmek için gezegen Anneniz olan harika bir Işık varlığıdır. Birlikte yükseleceğiniz ve daha yüksek boyutlardaki yerinizi alacağınız için onunla Birsiniz. Sizi gerçek realitenize daha yakınlaştıracak, ancak esasında siz Işıksınız ve sonunda Bir olarak tüm ruhların olduğu düzeylere erişeceksiniz. Mücadele vermekte olduğunuz şey Birliktir, çünkü siz Kaynaktan ayrı olmanın ihtiyaçlarınızı karşılamadığını gördünüz.

Böylece, Sevgili Birler, sonunda uygarlığınız yeterli düzeyde yükselmeye ilerlediği için, dramatik ve sevindirici değişikliklerin zamanına yakınsınız. Kontrol için karanlık ve Işık arasındaki mücadele gözlerinizin önünde gerçekleşmektedir, ancak bunun hakkında, medyanızda çok az şey görünmüştür. Bu neredeyse değişecek ve pek çok şeyi sizin yararınıza yapmakta olduğumuzu takdir edeceksiniz. Bizim yeniden birleşmemiz çok uzak değildir ve uygun şekilde kutlanacak olan keyifli bir girişim olacaktır. Biz sizin aileniziz. El ele tutuşacağız ve Altın Çağa doğru ilerleyeceğiz. Orada kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak için birlikte çok şey yapacağız. Yaşam öyle farklı olacak ki, siz yakında dualitede evrim geçirmenin denemelerini ve dertlerini unutacaksınız.

Farkına vardıkça, yükselmenizden önce yaşamanın yeni bir yolunu deneyimleyeceksiniz. Bu sizi daha mutlu ve tatmin olmuş kılacak olan yaşam yoluna yerleştirecek olan büyük değişikliklere hazırlayacak. Herkes memnun olacak ve şimdi Dünya’da deneyimlemediği bir özgürlükten keyif alabilecek. Zamanınız büyük ölçüde size mutluluk veren her türlü ilgi alanlarıyla ilgilenmek için sizin olacak. Şimdi size sıkıntı veren yorgunlukla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız, çünkü daha yüksek titreşimler sizi enerjik ve aynı zamanda sağlıklı tutacak. Aynı nedenle, hastalık ve rahatsızlık da görünmeyecek.

Her bakımdan kazandığınız için, kullanmış olduğunuz pek çok şeyin gidişine yas tutmaya çalışmayın. Yaşam çok fazla tatmin edici olacak. Biz olacağınız her şeyin somut örneği olduğumuz için, şakacı bir şekilde mutsuz bir Uzay Varlığı olarak görülüp görülmeyeceğinizi sorabilirsiniz. Bizim teknolojilerimiz sizi yükseltmek için kullanılacaktır ve sizi tümüyle sağlıklı bir Varlığa döndürecektir. Biz şifa için sesi kullanıyoruz ve her zaman onun ne kadar güçlü olduğunu ve farkına varmadan, yanlış kullanımı halinde bedenlerinize zarar verdiğini anlamazsınız. İki ucu keskin bir kılıç olabilir, ancak biz onu tümüyle olumlu olan amaçlarla kullanabiliriz.

Sözünü ettiğimiz gibi, şimdi daha büyük tehlikelerin sizin varlığınızı tehdit ettiği yerde hareket geçerek, daha aktifiz. Kabalınızın artık devam edemediğinin farkına varmanız çok uzun sürmeyecek, çünkü onların planları şimdi tümüyle darmadağın olmuştur. Onlar aynı zamanda döngünün kaçınılmaz sonuyla ve İnsanlığa karşı çok fazla suçlardan sorumlu tutulmalarıyla karşı karşıyadırlar. Vakti gelince sizin de göreceğiniz gibi, kaçacak yerleri yoktur.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve her zaman mesajlarımla sizi selamlamaktan mutluyum. Son zamanlara girerken, neşe ve umutla size ilham vermeyi istiyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |