Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 10, 2012

SaLuSa, December 10, 2012

Biz umuyoruz ki 12. 12 nin öneminin farkında olan herkes yeni enerjiyi getirmek için hazırlık yapıyordur. Bu bir ölçüde herkesi etkileyecek ancak bilerek bunu paylaşmak için adım atmanız daha iyi olur. Yaptığınız şey sadece kendi yükselmenize yardım etmek değildir ama Dünya Ana da dahil olmak üzere diğerlerinin de yararlanması için enerjileri topraklamaktır. Sizin farkındalığınız ve enerjiye odaklanmanızın bir sonucu olarak onun sizin vücudunuzdan geçtiğini hissetmelisiniz. Hafif sersemleme ve yoğun barış ve sakinlik hissi normaldir. Keyfini çıkarın ve yeni bir bilinç seviyesine çıkarıldığınızı bilin, bu sizinle kalmalıdır.

Çevrenizdeki diğerleri sizin yeni enerjilerinizi hissedeceklerdir ve siz çok küçük çocukların auranızdaki Işığı görebildiklerini keşfedeceksinizdir. Aynı zamanda da yeni sakinlik seviyenizin duygularınız üzerinde mutlak kontrol sahibi olmanızı sağladığını da keşfedeceksiniz. Negatif duygulara dahil olma şansınız çok uzaktır ve aslında siz sadece varlığınızla onları dönüştürücü bir faktör olacaksınız. Yüksek enerjilere alışana kadar insanları kucaklayarak bunları ifade etmek için karşı konulmaz bir dürtüye sahip olabilirsiniz. Ruhsal ailenize karşı bir sevgi duyduğunuzda bunu onlarla paylaşmayı istemeniz oldukça doğaldır.

Şu an için siz farklı seviyelerdeki ruhlar arasındasınız ancak sadece kendiniz gibi olanlarla birlikte olmanın ne kadar muhteşem bir şey olacağını imajine edin. Siz tamamen dualiteden kurtulduğunuzda Çekim Yasası öyle olmasını sağlayacaktır ve yaşam rahatlatıcı ve keyifli bir deneyim haline gelecektir. Bu aynı zamanda bir kez Yükseliş olduğunda da farklı değişimlerin hızla devam edebilmesinin de sebebidir çünkü onlara karşı olanlar daha fazla sizin seviyenizde olmayacaklardır. Sizin de bildiğiniz gibi değişiklikleri ileriye getiren tüm taraflar için bu oldukça zor bir yıl olmuştur, karanlık kabalın sahnelerden elini ayağını çekmesi ve Yükselişin engelsiz bir şekilde devam etmesine izin vermesi gerekiyordu. Bunun yerine devamlı olarak işbirliği yapmayı reddettiler ve daha önceden kaydedilen ilerlemeleri yok etmek için son bir nefesle çabaladılar. Şimdi onların müdahalesi karın ağrısından başka bir şey değildir ve onlar çok yakında Dünyadaki günlerinin bitmiş olacağını da biliyorlar.

Biz Galaktik Federasyon Yükseliş ile uğraşırken her zaman her seçeneği dikkate aldık. Yani içiniz rahat olsun ki her ne kadar bizim size şimdiye kadar bütün sonuçlarıyla sunmamız mümkün olmamış olsa bile gerekli olan işler çoktan Yükselişten hemen sonra bütün konumlarda devam edecek şekilde yapılmıştır. Bu sefer hepsi açık bir şekilde devam ettirileceklerdir ve biz sizin medyanızın da açılmasının ve özgürce gerçeği rapor etmesinin mümkün olduğundan emin olacağız. Söylememize bile gerek yok, tüm dünyada farklı noktalar üzerinde çok fazla şey olacaktır ve biz hızlı bir şekilde göklerde, denizlerde ve toprakta olan herhangi bir kirliliği ortadan kaldırabiliriz. Aslında biz uzun zamandır bunu kontrol altında tutuyoruz ancak karmik sebeplerden dolayı çok ileriye gitmemize izin verilmemişti. Çok yakında biz onlar tarafından daha fazla engellenmeyeceğiz ancak sizinle ve gezegenin diğer Varlıklarıyla birlikte çalışmakta özgür olacağız.

Deneyimlemek üzere olduğunuz değişiklikler eski titreşim ve eski paradigmayla olan herhangi bağlantınızı ortadan kaldıracaktır. Çok daha fazlası, ilgili çalışma miktarından dolayı uzun dönem içerisinde değiştirilecektir. Ancak elzem olan yoksulluğun giderilmesi, evsizlik ve diğer ihtiyaçlar gecikmeden bizim ilgi alanımızdadır. Geçmişte birçok ihtiyaç içerisinde hayatlar geçirmiş olabilirsiniz ve karanlık Bireyler kasten sizin Dünyadaki bolluk ve bereketi çok uzun zaman paylaşmanızı engellemişlerdir. Yeni döngü hayata tamamen yeni bir yaklaşım getirecektir, her şey paylaşıldığı zaman orada hiçbir hırs veya yozlaşma, veya insanların başkalarının harcanmasından kazanç sağlamalarına izin veren bir sistem olmayacaktır.

Anlaşmalarda adalet ve dürüstlük olacaktır ve hizmetler makul olarak kabul edildiği için ödeneceklerdir. Gerçek çoğu zaman nadir bir şey olmuştur ancak Yeni Çağda bu normal olacaktır ki birisinin tamamen dürüst olup olmadığı gün gibi ortada olacaktır. Sizin de görebildiğiniz gibi güvenilebilir olduğunu bildiğiniz ve sizin gibi Işıktan olan insanlarla tanışmak büyük bir zevk olacak. 2013 büyük gelişmelerin yılı olacak tabii ki planlanan her şey de hiçbir sorun olmadan devam edecektir. Bu ilerledikçe siz hala yavaş bir hızda da olsa gelişmeye devam edeceksinizdir ve bilincinizin söz konusu olduğu yerde de daha çok büyümeyi yaşıyor olacaksınızdır. Süper bilinç sizi tamamen başka bir seviyeye taşıyacak olan hedefinizdir. Çok kısa bir sürede de buna alışacak kadarına sahip olacaksınız yani uzak geleceğiniz hakkında endişelenmeyiniz.

Biz diğer birçok medeniyetle birlikte sizi ve Dünyanızı hem bilimsel hem de kişisel görüş açısından takip ediyoruz. Her biriniz özelsiniz ve Yükseliş deneyimi için seçildiniz. Örneğin Işığı tutmak için bir düzen kurmak ve karanlık Bireyleri yenmek için birçok Işık işçisine ihtiyaç vardı. Siz bunda süperdiniz ve bizim size olan güvenimizin yanlış olmadığını kanıtladınız ve unutmayınız ki bütün bunlar sizin hür iradenizledir. Biz size diğer Varlıkların sahip olduğu gibi yardım da bulunduk ancak sonuca bakıldığında başarmış olduğunuz şeyden gurur duyabilirsiniz. Zamanla dualite içerisindeki zamanınız ve birçok hayat boyunca aklınıza gelebilecek en uç deneyimleriniz hakkında daha çok şey öğreneceksiniz. Yakında bütün bunları geride bırakacaksınız ve hiç kimse size karşı herhangi bir önyargıda bulunmayacak. Karmik olarak söylenirse siz kibarca geri ödediniz ve yükselenler için bu döngünün bitişiyle hiçbir şey ileriye taşınmayacak.

Sevgili Bireyler basitçe durumların akmasına izin verin ve onun bir parçası olun, ve yükseleceğinizi bilin ve o zaman herhangi bir endişenizi veya kaygınızı arkanızda bırakabilirsiniz. Herkesle ihtiyaçlarına göre ilgilenilecektir ve herkese saygıyla muamele edilecek ve yüceliklerine hürmet edilecektir. Şimdi sadece günler kalmasından dolayı heyecanlanmak için her türlü sebebe sahipsiniz, çok uzun bekleyiş neredeyse bitti ve çoktan farkında olduğunuz gibi büyük olaylar başlamak üzere. Biz birçoğunuzun hala arkadaş veya ailelerinizin akıbeti hakkında endişe duyduğunuzu biliyoruz ancak tekrar onaylamamıza izin veriniz ki her bir ruh, yaşam öncesi anlaşmalarıyla, tam olarak kendilerini olmaları gereken yerde bulacaklardır. Ve unutmayınız ki eğer aranızda sevgi bağı varsa siz asla tamamen birbirinizden ayrılamazsınız.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve siz güzel ruhlara sevgilerimi iletiyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |