Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 12, 2012

SaLuSa, December 12, 2012

Hayatınızda bugüne kadar ki en önemli gün geldi, ve bu çok kısa bir süre içerisinde dualite döngüsünü bırakma fırsatı verecek olan bütün hayat dizilerinizin sonlandırılmasıdır. Bu sizi, Altın Çağı tanıtacak olan beklediğiniz zamana taşıyacaktır ve sizi mutluluk ve neşenin yüksek boyutlarına kaldıracaktır. Sizinle birlikte olan sorunlar ve endişeler çok yakında kenara bırakılacak ve birçokları çok hızlı bir şekilde Dünya Anayı yükseltecek olan değişik projelere dahil olacaklardır. Önünüzdeki birkaç gün siz diğer insanların deneyimlerini kendinizinkiyle karşılaştırarak değerlendireceksiniz ve karışık tepkileri fark edeceksiniz. Işıktan olanlar kaçınılmaz olarak bir enerji girişi almışlardır ve bununla yeni bir seviye oluşturulacaktır.

Hiç kimse yeni enerjilerin üstlerinde etkisini önleyemez ancak herkes ona katılmayabilir. Sizin medeniyetleriniz asla tekrar dualitede oldukları gibi olmayacaklardır ancak bu bir nimettir. Şimdi yapılan eylemlerin daha maksatlı anlamlar ve niyetlerle olduğunu keşfedeceksiniz. Onlar devam etme arzusunu yerine getirerek sevgiye dayanan bir toplumu yeniden yaratacaklar. Bu olacaktır çünkü yaratma gücü şimdi daha önce olduğundan çok daha güçlü olarak sizinle birliktedir. Işıktan olanlar için ivme şimdidir, ve onlar nasıl değiştirdiğinizi ve gerçek ilerlemenin önünde duranları nasıl uzaklaştırdığınıza yön vereceklerdir. Geride tutulan şey sadece azınlığın değil herkesin hayrına salı verilmelidir.

Onların daha önce sizinkilerin çok düşük olduğu zamanlardaki gibi kendi titreşimlerini çok fazla düşürmelerine gerek kalmadan Dünya üzerindeki yüksek titreşimler aynı zamanda Galaktik Arkadaşlarınızın aranızda görünmesini de kolaylaştıracaktır. Anlayınız ki her ne kadar siz kendi titreşimlerinizde var olmaya alışmış olsanız da bu bizim gibi Varlıklar için rahat değildir. Ancak bu yakında geçmişin bir parçası olacaktır ki siz 5 inci boyuttaki yerinizi alacaksınız. Yakında size birbirinin üzerinden atlayarak geleceğe taşıma niyetinde olan değişiklikler tanıtılmaya başlandıkça siz yeni bir yaşam tarzına adapte olacaksınız. Sizin telafi edeceğiniz çok şey vardır ve biz bir dakika içerisinde başlamak üzere hazırız.

Yakınlarda belirttiğimiz gibi geçmişin uzaklaşmasına izin veriniz çünkü onun sizin geleceğinizde çok az bile bir etkisi yoktur. Siz yeniden başlıyorsunuz ve hatta karmanız bile temizlendi bu yüzden dikkatinizi gelecek olan şeye toplayınız. Orada sizin hayrınıza olacak verimsiz görevler üzerine zaman harcamak ihtiyacını ortadan kaldıracak çok şey vardır. Siz kalbinizden gelen arzularınızı takip edebileceğiniz bol vaktinizin olacağı, imajine edebileceğinizden çok daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız. Sadece hobilerinizi devam ettirmekle kalmayıp eğer uzman yardımı isterseniz de herhangi bir geçmiş dönemden tanınmış ustaları da çağırmanız mümkün olacaktır. Ancak siz yeni meşgaleler başlatmayı da arzu edebilirsiniz, öyleyse bizimle gemilerimize bininiz ve seçim yapmanız istenmeyecektir.

Dünya Ana ile yükselmenizin finali için 2 haftadan daha az vaktiniz var. Bu zaman sırasında biz daha çok insanın uyanmasını bekliyoruz, ve bu sadece onları ileriye taşıyacaktır. Kesinlikle 12.12 de bilinçli bir şekilde yükseltildiklerini keşfedenleriniz yükselmeye hazır olduklarına dair hiçbir kuşku içerisinde kalmayacaklardır. 21 Aralığın çok özel bir olay olduğunun tam olarak oturmadığını hissediyoruz çünkü bu eşsizdir ve daha önce hiç olmamıştır. Her ne kadar bireylerin her zaman yükselmeleri mümkün olmuş olsa da bu ölçekte kitlesel bir yükselişe ilk defa teşebbüs edilmektedir. Bu tabii ki başarılı olacaktır çünkü bu Tanrının İradesini yerine getiren güçlü Varlıkların ellerindedir.

Her ne kadar ertelenmelerden ve planlarımızın engellenmelerinden dolayı zaman kaybı olmuş olsa bile biz yine de çok aktif olduk. Biz daha önce birçok durumda yaptığımız gibi bunları da hızlı bir şekilde değiştirebiliriz ve biz şimdi görevlerimizi yürütmek için çok sıkı bir programla çalışmak için bekliyoruz. Bu arada sürekli olarak gözümüzü üzerinizde tuttuk ve huzursuzluk çıkarabilecek alanları engelledik. Yakında tüm düşmanlıklara bir son verilecek ve bunun uygulanmasına izin verilecektir. Nihayetinde siz bütün dünyevi işlerin tam kontrolüne sahip olacaksınız ancak biz de asla tamamen uzakta olmayacağız. Bizim Galaktik Filolarımız öyle geniştir ki biz bazı gemilerimizi gerekirse çağrılabilsin diye sizin Güneş Sisteminizde bırakabiliriz. Bizim çoktan Dünya üzerinde üstlerimiz mevcuttur ve bunlar sizin güvenliğinizin sağlanması için bırakılmalıdırlar.

Unutmayınız ki Yükseliş süreci uzun çağlardan beri meydana gelmektedir ve çok çok uzun bir zaman boyunca da devam edecektir. Yani yolculuğunuzun bu noktasının keyfini çıkarın ve 21.12 ye hazır olduğunuzdan emin olunuz ve Dünya Ana ile birlikte yükselmenin altın fırsatını kaçırmayınız. Güneş döngüsü bitişe ulaştıkça kozmik döngü başlar ve bitişinde siz yeni başka heyecan verici bir yolculuğa başlarsınız. Bu sefer müdahale veya olumsuz deneyimlerle dolu olmayacaktır ve size neşe ve memnuniyet getirecektir. Spirituel anlamda ilerleme yavaş olacaktır ancak siz asla öğrenmeyi ve yukarıya doğru ilerlemeyi durdurmayacaksınız. Spirituel büyümenizin hangi hızda olacağı sizin seçiminiz olacak ve bu her zaman sizin aklınızda olarak yaptığınız şeyleri belirleyecektir.

12.12 den 21.12 ye kadar olan dönem için çeşitli yorumlar vardır bu yüzden o sırada sizin için bu konuda en iyi yaklaşımın ne olacağını hissediyorsanız sezgilerinizi dinleyin. Kesinlikle kendi içinizde bir dengeyi tuttuğunuzdan emin olmak için her şeye huzurlu ve sakin yanıt vermeyi korumalısınız. Bu yolla en büyük hayrınız için vücudunuzun emebileceği en yüksek ölçüde Işığı alabileceksinizdir. Siz garip duygular olan emin olmama ve tedirginlik hislerinden geçebilirsiniz ancak basitçe bunların çalışmasına izin verin ve bu hızlı bir şekilde sona erecektir. Tabii ki herkes aynı deneyimi yaşamayacaktır ancak her durumda bunların belirtileri kısa dönemli olacaklardır. Sağlıklı yiyecekleri alın, ve daha da fazlası taze ve ‘canlı’ olması daha da iyidir ve en önemlisi yeterince su için.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve hepiniz için memnunum çünkü sonunda çok uzun zamandır beklediğiniz sihirli günlere eriştiniz. Biz sizin hayal kırıklığına uğramayacağınızı biliyoruz ve bunu takip edecek şeyler en sonunda bizim sizinle buluşmamıza izin verecek olanlardır. Biz dünyada mevcut olan çok sayıdaki öncelikleri ele aldıktan sonra sizi gemilerimizde karşılama fırsatlarını aramaya başlayabiliriz. Emin olabilirsiniz ki her şey en iyi zamanda gerçekleşecektir.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |