Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 8, 2012

SaLuSa, February 8, 2012

Bu bekleyiş oyunu biraz daha oynanacak ama sürekli ilerleme de kaydediliyor. Planlarımız artık karanlık güçlerin başarılı olmasını tamamen engelleyecek kadar ilerledi, onların hiçbir müdahalesinin uzun vadeli bir etkisi olmayacak. Müttefiklerimizin de, bizim de çalışmalarımız hızlanıyor, artık sonuç alacağımız günler için net tarihler verebileceğimiz bir noktaya ulaştık. Özellikle internetteki kaynaklarınızdan gelen dış menşeli işaretler en doğru ve güncel bilgi için güvenilirdir. Işığa odaklanmış kalmak için elinizden gelenin en iyisini yaparak yükseliş için tutarlı bir yol sürdürüyorsunuz. Ne olursa olsun sonucun aynı olacağından emin olabilirsiniz ve bu karanlık güçlerin kontrolünden kurtuluşunuz olacak.

Bizim için aşırı derecede yoğun bir döneme giriyoruz ama hiçbir durum bizi yoramaz çünkü milyonlarca gemimiz ve tabii ki onları çalıştıran personelimiz var. İhtiyaçlarımızın o kadar büyük bir kısmı otomatik olarak karşılanıyor ki bu önemli günlerde, tüm zamanımızı yapmak için hazırlandığımız özel görevi yapmaya harcayabiliyoruz. Bakım onarım işleri gibi işler bile yüksek bilinç seviyesinde, akıl izan sahibi, kendi kararlarını verebilen robot varlıklar tarafından yürütülüyor. Yüksek teknolojili bilgisayarlarımız, doğal olarak gemilerimizin operasyonu ve genel olarak tüm filonun görevlerinin yapılması ile meşgul. Dünyadaki her şeyin de bir seviyede bilinçli olduğunun ama sizin yoğun titreşiminizde işlevlerini tam olarak yerine getiremediklerinin farkındasınızdır. Dolayısı ile size söylediklerimizi kabul etmek illa ki ileriye büyük bir adım sayılmaz.

Zaman zaman bahsettiğimiz tüm bu gelişmeler sırası gelince size de sunulacak. Galaktik bir varlık olma yolunuzdaki kişisel gelişmeniz ile birlikte bunlar da olacak. Henüz bunun ne anlama geldiğini tam olarak anlayamıyorsunuz ama belki size superinsan diyebiliriz. Mevcut bilinç seviyeniz artıyor ama daha potansiyelinizin yakınından bile geçmiyor. İlahi bir bilinç seviyesine geleceksiniz ve ışık enerjilerinizin muhteşem yükselişi ile her zaman öyle kalacaksınız. Sizi çok zorluyoruz gibi gelebilir ama aslında bu enerji seviyesini dünyada iken de ortaya koyabilirsiniz, tabii bu seviyeyi sürekli tutmanın çok zor olacağının da farkındayız. Çevrenizde gerçekten çok fazla düşük titreşim var ve bunların içinde birçok yaşam boyunca size bağlı olanlar da var. Bu yüzden bunları nasıl temizleyeceğinizle ilgili birçok bilgi geliyor size, çünkü şu an bunu yapmak için mükemmel bir zaman. Sizlere çok fazla yüksek titreşimli enerji yollanıyor, eğer bunları kendinize çekebilirseniz bu süreç de gerçekleşecek. Aslında sır bu temizliği istemek, o zaman Çekim Yasası devreye girecek ve işi halledecek.

Çevrenizde olup bitenin farkında olun ve düşük titreşimli hiçbir şeyin sizi alıp götürmesine izin vermeyin. Karanlık güçler; sizin en temel içgüdülerinize hitap edecek ve heyecan arzunuzu kışkırtacak şey olan eğlence sektörünü çok akıllıca kullanıyorlar. Bu; yaşam gülmek eğlenmek olmadan geçecek anlamına gelmemeli tabii. Ama zamanla elinizdeki yetmez, daha büyük heyecanlar aramaya girişirsiniz ve bu da genelde sizin standardınızı düşürür, yolunuz sefahate kadar gider. Bunu yaşaması çok kolaydır ama içine girince çıkması çok zordur. Bu yüzden dünyada şu anda, yaşamın amacının ve tüm eylem, söylem ve davranışlarınızın sorumlusu olduğunuzun tam olarak anlaşılması için öğretilerini sizinle paylaşan bu kadar çok eğitmen var.

Sizin hep yanınızda olan ve sizi ışığa doğru yönlendirmeye çalışan rehberlerinizin gözü ile kendinizi gördüğünüzü, gerçekten nasıl göründüğünüzle yüzleştiğinizi hayal edin. Bu, sizi utandırmak için yapılan bir şey değil; farkında bile olmadan başkalarının yaşamlarında nasıl bir etkiniz olduğunu görmeniz için yapılan bir şey. Hepiniz Bir’siniz ve bir kişiye yaptıklarınız herkese yaptıklarınız aslında, dolayısı ile kitlesel bilincin seviyesini de etkileyen bir şey. Işığı yaşamlarınıza çekmek ve dünyaya demirlemek konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu söylemekten çok mutluyuz. Öyle ki kitlesel bilinç seviyesi inanılmaz yükselmiş durumda ve daha da yükselmeye devam edecek. Yükseliş sürecini tamamlamak yolunda doğru yoldasınız ve İlahi Plan’la uyumlu bir şekilde ilerliyorsunuz.

Değişim öylesine ileri boyutta ve öylesine hızla olacak ki bir şey kaçırmamak için hep tetikte olmak durumunda kalacaksınız. Karanlık güçlerin etkileri ve müdahaleleri sonunda bittiğinde ki bu önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşecek, rahatlayabilecek ve size geri verilen bu ani özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Bu noktadan sonra, insanlar dünyaya sonunda huzurun geri geldiğini anladığında tüm ortamınız yükselecek ve duygular açığa çıkacak. Bütün bunlar bu yılın son aylarını çok mutluluk verici ve ömür boyu hatırlanacak zamanlar haline getirecek ve dünya insanları birleşecek. Bir daha asla insanlık parçalanmayacak ve gerçek kimliğini kaybetmeyecek, herkes yeniden Bir olacak.

Dünyada şu anda bulunan yüksek titreşimler yüzünden insanlar arasında nispeten daha az karşıtlık var ama kontrol amacıyla insanların arasındaki farklılıkları ön plana sürenler için söyleyelim, çok yakında dünya barışı gerçekleşecek. Sizi zaten bilgisini vermiştik; barış çok yakında gelecek ama önce hükümet değişikliklerinin gerçekleşmesi gerekiyor. Tüm alanlarda gelişme sağlanması için öncelikle doğru insanlara yetki vermeniz gerekiyor ki o an geldiğinde biz de, müttefiklerimizle birlikte ilerlemeye hazır olalım. Her birey, insanlığa ve birçok insanın inanmaya yönlendirildiği şekilde patlamadığı açık olan Dünya Ana’ya sevgi yollamak suretiyle değişimi hızlandırabilir. Şimdiye kadar herhangi bir anormal olay olmadı ama temizliğin doğası gereği bazı önemli şeylerin olması gerekecek.

Ben, Sirius’lu SaLuSa’yım ve Galaktik Federasyon’un üyelerinin Tanrı’dan Korkan değil Tanrı’yı Sevenler olduğunu söylüyorum sizlere. Biz çoktan Tanrı’nın Sadece Sevgi olduğunu ve hepimizin Saf Işık olduğumuzu kabul ettik. Bu çerçevede, dinsel öğretilerin de değişmesi gerekecek. Bu çok hassas bir konu, herkesin ifade özgürlüğüne saygı duymalıyız ama bir yandan gerçeklerin de artık insanlara söylenmesinin zamanı geldi. Her şeyi bilerek seçiminizi yapmalısınız ve bu süreç bitmeden bu noktaya geleceksiniz. Aranızda tam bir uyum olması için farkındalığı başka önemli bir adım olarak görmekteyiz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |