Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 6, 2012

SaLuSa, February 6, 2012

Doğal olarak bizim Michael’in yaptıkların haberimiz olması gerekir ve Neptün’e yapılacak yolculukla ilgili olayları takip etmekteyiz. Ama üzerine basa basa söylememiz gereken bizim kendi sorumluluklarımız var ve başkasının görevine müdahale edemeyiz aynı sizin kendi yarattığınız deneyimlerinize de müdahale edemeyeceğimiz gibi. Buna şöyle bakın sevgililer, sizi evriminizde ilerlemeniz için gereken deneyimlerinizi yaşamaktan mahrum etmeye kimsenin hakkı yoktur. Bu konu özelinde de lütfen daha önce Galaktik Federasyon’un size gemilerimize bir çok turistik ziyaretin organize edileceği bilgisini verdiğini de unutmayın. Bu yüzden, bu tip bir seyahatin parçası olmak için acele etmenize gerek yok, sizinle açıkça iletişime geçmeye başladığımızda zaten bunun tadına varmak için çok zamanınız olacak. Bazı ana gemilerimiz çok büyük metropoller gibidir ve sizden böyle bir fırsata balıklama atlayacak kalabalık grupları misafir etmekte hiçbir sıkıntı yaşamayız. Bu; bizim sizinle yakınlaşma ve bizimle ilgili hala korku varsa onu giderme niyetimizin de bir parçasıdır. Hem de bizim, yakın gelecekte sizinle paylaşacağımız ileri teknolojileri size göstermemizi de sağlayacaktır. Ne de olsa biz gelecekteki sizleriz ve size uzun yıllar önce, 21. yy’da sunulan teknolojilerin bilerek isteyerek örtbas edilmesi ile ortaya çıkan boşluğu da hızla doldurmanız gerekecektir.

Dünyada bugünlerde çok fazla şey oluyor ve arzulanan değişiklerin ortaya çıkması için yapılan çalışmaların sonuçlarını görmenizin çok da uzun sürmeyeceğini siz bile fark edeceksiniz. Savaş tehditleri hala var ama tekrar ediyoruz kılıç şıkırtıları biraz biraz devam etse bile buna izin verilmeyecek. Bu yüzden, lütfen bunlara pabuç bırakmayın, korkunun sizi esir almasına izin vermeyin. Barışı düşünün ve enerjinizi olumlu bir şeyler ortaya koyabileceği yerlere yönlendirin. Finansal konular müttefiklerimizin hala çok zamanını alıyor ama bu sizin deyiminizle; el birliği ile halledilebilecek, tüm ülkeleri içeren karmaşık bir sorun. Yine de başarılı olunacak ve bankacılık ve para ile ilgili tüm işlemlere tamamen yeni bir yaklaşım getirilmesinin işaretleri yakında ortaya çıkacak. Borç kavramı tamamen ortadan kalkacak ve bir daha asla gereksiz yere bu sıkıntıyı çekmeyeceksiniz.

Dünyada yaşamak hiçbir zaman can sıkıntısı çekmemek demek ve bazı açılardan amacı da zaten bu, kesinlikle bir tatil adası olduğu söylenemez yoksa zaten neredeyse hiç ileri gidemezdiniz. Dünya bir çok zorlukla mücadele etme deneyimi için harika bir yer ve hızla ileri atılmak, ruhsal merdivenleri hızla çıkmak için de en iyi yol. Üstelik dünya; tohumları milyonlarca yıl önce atılan, evrende eşi benzeri olmayan bir cennet. İnsanoğlunun açgözlülüğü ve özensizliği ile bozulup titreşimi bu kadar düşmese ve yozlaşmasa idi gerçek bir cennet bahçesiydi. Şimdi sizler, dünyanın nasıl bir mücevher olduğuna uyanıyor ve daha fazla zarar görmeden, tamamen yok olmadan onu onarmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyorsunuz. Yükseliş hazırlıkları çerçevesinde onu ilk, bozulmamış haline geri döndürme sorumluluğu sizin.

İçinde bulunduğunuz zamanlar gibi düzensiz zamanlarda sakinliğinizi koruyun ve dünyaya bu zamanda gelişinizin nedenini asla unutmayın. Amacınız; bir ışık varlık olan gerçek benliğinize uyanmak ve fırsat doğduğunda, Yükseliş için hazır olacak şekilde farkındalığınızı arttırmaktı. Daha yaşayacağınız bir sürü deneyim var ama sonuçta amacınız Yükseliş ve önemli olan da sadece bu. Topluca yükselişin olduğu bir yer karşınıza çok sık çıkacak bir fırsat değil ve bu sizin dualiteden ve sürekli tekrar bedenlenmekten kurtuluşunuz olacak. Yeniden doğuş girdabından kurtulmaya çaba göstermeniz için çok da fazla teşvik edilmeye ihtiyacınız olduğunu sanmıyoruz doğrusu.

Kapalı kapılar arkasında neler olduğunu tam olarak bilmenize imkan yok ama göründüğünden çok daha fazla şey oluyor. Biz dünyada yayınlanan haberleri, açıkça tartışılanları ya da hasır altı edilenleri takip ediyoruz ve bu sayede olayların nasıl geliştiği ile ilgili bayağı net bir fikrimiz var. Bu müttefiklerimize yardım etmek için bize avantaj ve karanlık güçlerin ışıkla olanları takip etmek için kullandığı ileri teknoloji aletler karşısında da üstünlük sağlıyor. Bizim bilgisayarlarımızın çok yüksek bir bilinç seviyesi var yani onlarla bayağı bayağı iletişim kurabilirsiniz. Sizin de otomasyon tecrübeniz var ama biz olayı öyle bir seviyeye taşıdık ki, gemilerimize yapacağınız ziyaretlerde bu aletlerin nasıl çalıştığını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Bazılarınıza bunlar tanıdık gelecek çünkü uyku sırasında aslında bizi ziyaret ediyorsunuz ama uyandığınızda hafızanızdan silinen bu olaylarla ilgili hiçbir şey hatırlayamıyorsunuz.

Asıl benliğinizi, olduğunuz ve her zaman olacağınız ışık varlığınızı saklayan kozanızdan artık çıkın. Zaman ilahi haklarınızı ve bağımsızlığınızı talep etme zamanı üstelik bunu yapmanız için size her tür yardım da yapılıyor. Sizler telaffuz edilmeyen güçlerle dolu varlıklarsınız ve bunu akıllıcak kullanma sorumluluğunu alabilirseniz eğer yükselecek ve düşüşten önceki yaratıcı varlıklar haline geleceksiniz. Şimdi bile yaratıyorsunuz ama yaratımınızın ortaya çıkması çok daha uzun sürüyor ve ne yaptığınızın farkında olmayabiliyorsunuz. Arzu ettiğiniz şeye yeterince odaklandığınızda mutlaka karşılığı gelecektir. Yaşamınıza çektiğiniz deneyimleri fark etmeden bu şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Benzer benzeri çeker ve çevrenize dostlarınızı ve düşmanlarınızı da bu şekilde topluyorsunuz. Çekim Yasası sistemin nasıl işleyeceği ile ilgili bağımsız yargılarda bulunmaz o yüzden enerjinizi nereye yönlendireceğinize dikkat edin. Deneyimleriniz çoğunluğu birer düşünce olarak başlar ve onlara yeterince enerjinizi yönlendirdiğinizde de gerçekliğiniz olurlar.

Ben, Sirius’lu SaLuSa’yım ve arzularınızı gerçekleştirmek beni çok mutlu edecektir ama hepsinin bir zamanı var çünkü zamanlama her zaman çok önemlidir. Bizler, dünyadaki son duruma kendimizi adapte etmeyi, kendimizi ona göre ayarlamaya çok alışkınız. Bu şekilde sonunda ilerleyebileceğimiz hedefimizde çok daha başarılı oluruz. Tüm eylemlerimizin size karşı duyduğumuz büyük sevgi ile yapıldığından emin olun.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |