Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, February 1, 2012

SaLuSa, February 1, 2012

İnsanlık; karanlığın en derinliklerine düştükten sonra bile ışığı görüp kendini yukarı çıkarabileceğini gösteriyor. Bu deneyim; gerçekten de sizin özelliklerinizi iyice test etme amaçlıydı ve karanlık güçler tarafından en ağır koşulları yaşamaya zorlandınız. Bu savaşı kazanmasaydınız eğer, şu anda döngünün yine büyük bir felaketle sonuçlandığını görecektiniz ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalacaktınız. Gerçi, başaracağınızı zaten bekliyor olduğumuzu da söyleyelim ama yine de özgür irade olduğu sürece sonuç garanti değildi. Çok büyük yardımlar aldınız ve sizin uyanışınızla ilgili planlar beklenenin çok üzerinde bir başarı kazandı. Zaten görüyorsunuz karanlık güçler sonuna kadar savaşmaya devam ediyorlar ama ne yaparlarsa yapsınlar sonucu engelleyemeyecekler. Ok yaydan çıktı bir kere ve bütün görkemi ve haşmeti ile Yükseliş geliyor. Evrenin her yanından herkesin ilgisini çeken, olacak bu olayın parçası olmak istedikleri ve kutlamaları bekledikleri, gerçekten çok büyük bir olay bu.

Bazılarınızın dualite’nin, bütün ciddiyetine rağmen bir oyundan başka bir şey olmadığını kabul etmekte zorlandığını biliyoruz. Aslında biraz, rolünü iyice ezberlemiş, sanal bir sahneye çıkıp her ne olursa olsun oyun bitip normal hayatına döneceğini bilen oyunculara benziyorsunuz. Bu; evrimdeki yukarı doğru gidişinizde önemli olduğundan seçtiğiniz, oldukça ciddi içeriği olan bir deneyim. Ölüm diye bir şey olmadığından, üst üste farklı bedenlerde yaşayarak, anlatacak hikayelerinizi artırabilirsiniz. Yine de bir yaşamı sonlandırmak (öldürmek) aslında bazı hallerde daha müsamahakar bir anlayışla karşılanmakla birlikte karmanız açısından ciddi müeyyideler içermekte. Tekrar ediyoruz, bu cezalandırılma anlamına gelmemeli ama ruhun, tekrar aynı şeyi yapmaması için yaptığının sonuçlarını tam olarak anlamasını sağlayacak belirli deneyimler diyebiliriz.

Hazır peş peşe gelen yaşamlarınızdan söz etmişken aşikar olanı belirtelim; dünyaya gelirken yanınızda hiçbir şey getirmezsiniz ve giderken de hiçbir şey götürmezsiniz, mesele sadece yaşadıklarınızdan kazandığınız deneyimlerden ibarettir. Evrim planı uyarınca her tip hayatı yaşarsınız, zengin olursunuz, fakir olursunuz ama hepsi o yaşam bittiğinde biter gider. Yanınızda götüremeyeceğinize göre aslında zenginliğin peşinde koşmanın pek de bir anlamı yok gibi gelebilir insana. Ama, zaman içinde gerektiği kadarı ile yetinmeyi ve açgözlülüğün başkasının hakkından çalmak olduğunu öğrenirsiniz. Eğer yükseliş yolundaysanız zaten şimdiye kadar paylaşmanın dengeli bir toplum yaratmak için en iyi yol olduğu anlayışına varmışsınızdır mutlaka. Bu anlayış, peşinden birey için çalışmaktansa herkesin iyiliği için çalışmayı getirecektir.

Sevgililer, dualite deneyimi boyunca çok şey öğrendiniz ve gelecekte güçlü karakteriniz sizin dimdik durmanızı sağlayacak. Hatta, belli bir bilinç seviyesine geldiğinizde yaşamınızı nasıl yönlendirmeniz gerektiğini düşünmeniz bile gerekmeyecek. Öyle bir anlayışa ulaşmış olacaksınız ki Her şeyin ve Herkesin Bir’liğini görecek ve ona göre davranacaksınız. Bu anlayış insanlar tarafından yavaş yavaş kabul görmekte ve bunun sonucunda kötü durumda olanlar için bir şeyler yapmak isteyenler ve tüm insanlığın sağlığını düşünenlerde de artış var. Şüphesiz; tüm diğer insanlarda kendinizi görmeye başladıkça bir araya geliyorsunuz ve birbirinizle bağınız artıyor. Ortaya çıkan bu enerjiyi diğer insanlara karşı duyduğunuz sevgi ile siz yaratıyorsunuz ve daha önce sizi ayıran bariyerler artık yıkılıyor.

Biz, Galaktik Federasyon’dakiler; bağımsızlığınıza yeniden kavuşmak için bu yılın geri kalan süresince gereken değişiklikleri ortaya koymak için azim ve kararlılığınıza hayran olmaktan ve takdir etmekten kendimizi alamıyoruz. Bunu yaparken, ışığı yeniden yaratmak için yaptığınız her şeyde sizi destekliyoruz. Biz, her şeyin kuralına uygun olarak oynanmasını sağlayan hakemler gibiyiz, ışıktan olanları korumak için müdahale edebiliriz. Dualite söz konusu olduğunda kurallar bellidir ve evrensel yasalar vardır. Bizim, uzaydan gelen diğer varlıkların size ya da Dünya Ana’ya yaklaşmasını engelleyen de bu yasalardır ve biz de bu yasaları uyguluyoruz. Bu varlıkların dünyaya bilfiil çağrıldığı istisnai durumlar olmuştur ve o da Gri Olan’larla ilgili meseledir.

Tarihinize bakın, hepsinde yazılı bir doküman bulamasanız da bizim sizin meselelerinizle her zaman ilgili olduğumuzu belirten bir sürü şey bulabilirsiniz. Bu yüzden sizin için bu kadar önemli olan bir zamanda sizin yakınınızda olmamızdan daha doğal bir şey olamaz diyebiliyoruz. Her aile gibi, biz de evlatlar söz konusu olunca her zaman sizin ilerlemenizi takip etmekteyiz. Çok büyük bir bölümünüz Galaktik Federasyon’un farklı üyeleri ile, özellikle de Sirius ve Pleiades’lilerle akrabadır. Genellikle dünya dışı olanlarınız, içinde bir yerlerde bunu bilir ve ağır titreşimli dünya yaşamına uyum sağlayamaz.

Avrupa, halen Euro’yu kurtarmaya çabalıyor, biz buna pek şans vermiyoruz. ABD Doları ise gücünü çok kaybetti ve bazı ülkeler daha güvenli para birimlerine geçerek Dolar’ı bırakıyorlar. Yani; dünya finansal olarak bunun sonuçlarını bekliyor şu anda. Bütün bunlar, büyük bankacılık gruplarında kabul görecek, gereken değişiklerin yapılmasına zorlamak için yapılan hesaplar. Bu alan tamamen, artık sularının ısındığını kabul etmesi gereken birkaçı tarafından hile ile idare edilmekte. Paranın sahiden değeri olan, elle tutulur bir şey olmasının nasıl bir şey olduğunu yaşayacaksınız. Aynı zamanda bolluk içinde olacak ve şu anki endişeleriniz ve stresiniz olmadan hayatın tadını çıkaracaksınız. Bu; sizi yükselişe taşıyacak ve artık paranın gerekli olmayacağı zamanlar için de bir alıştırma olacak.

Ben Sirius’lu SaLuSa’yım ve bu kadar çok şey olurken, desteğe bu kadar ihtiyacınız olduğu bir zamanda, düşüncelerimi sizinle paylaşmaktan çok mutluyum. Derim ki, bitiş çizgisi çok yakın, ha gayret ileri doğru gidin ve ışığınızı olabildiğince yayarak sonun gelmesine yardımcı olun. Nerede olursanız olun kendinizi çevrenizdeki insanlara ulaşan büyük bir ışık kaynağı olarak hayal edin. Bu, gerçekten çok fark yaratacak ve düşünün binlerce insan bunu yapsa tüm insanları yukarı kaldıracak büyük bir güç kaynağı olacaktır bu. Ne de olsa hepiniz ışık varlıklarsınız ve ışığınızı başkalarına yaymanızdan daha doğal ne olabilir? Üstelik ihtiyacı olan bir çoğunuzun faydalanacağı şekilde şifalandırmaya da yarar.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge