Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, August 3, 2012

SaLuSa, August 3, 2012


Her zaman olduğu gibi ortada karışık mesajlar dolaşıyor, ama çok daha pozitif bir havada ve güveninizi ve enerjinizi yerleştirmeniz gerekende budur. Hala var olan problem bazı insanların eski kehanetleri zamanının geçtiğini farketmeden hala yeniden canlandırmalarıdır. Eğer siz vibrasyonlarınızı yükseltmemiş olsaydınız onlarda hala geçerli olabilirdi. Bu bütün eski olanların geçersiz olduğunu söylemek değildir ama siz bilgilerinizi bugünün kehanetlerinden araştırmalısınız. Buna rağmen yanlış bilgilendirilmelerin farkında olmaya ihtiyacınız vardır ve eğer her hangi bir mesaj Sevgi ve Işık yaymıyorsa kenara bırakılmalıdır. Aynısı olası felaketlere konsantre olmuş olumlu bir sonuç ile dengelemeyen mesajlar içinde söylenebilir.

Bu yüzden uyanık olun ve ayrıca hatırlayın ki Kanunlarda hangi değişiklikler önerilmiş olursa olsun çok azı gün ışığını görebilecektir. Buna örnek silah yasası hakkındaki tartışmalardır hatta anti-silah lobisi istediğini yapmışken bile hedeflerini asla başaramayacaklar. Hükümetsel değişimlerin meydana gelmesine çok fazla zaman kalmamıştır ve yeni Kanunlar ve Anayasadaki değişiklikler feshedilecektir. Bu nihayetinde dünya çapında uygulanacaktır ki her bir adımla özgürlüğünüz size geri dönecektir.Yükselişten sonrasına kadar bu tamamen olmayacaktır ama en azından herhangi bir merhametsiz veya adaletsiz yasa kaldırılmış olacaktır. Sorumlu insanlar kesinlikle üzerlerinde büyük bir baskıya ihtiyaç duymazlar ve biz sizlerin bunlardan en kısa zamanda özgürleştirileceğinizden emin olmalıyız.

Deneyimliyor olduğunuz geçikmelerin bir sonucu olarak bazı teselliler var ki daha çok insanın karanlık Bireylerin eylemleriyle yüzleştirildikçe ne yaptıkları hakkında daha büyük bir anlayışları oluyor. Bu onları eylem için canlandırıyor ve konular elden çıkmadan dengeyi korumaya yardımcı oluyor. Sonuç olarak kitlesel bilinç çarçabuk yükseldi ve karanlık Bireylerin başarısızlığa mahkum olmasını sağladı. Nitekim onlar son fikirlerindeler ve dünya kontrolü hakkındaki planlarını başarmak için daha fazla güce sahip değiller. Sessizce gidebileceklerini umuyorduk ama yenilgiyi kabul etmektense herşeyi yapabilecek olan direnç cepheleri hala vardır. Ancak bu onların zamanları dolarken sonunda kabul etmek zorunda kalacaklarıdır.

Bu arada biz hevesle bir yerde bir Liderin Açıklamaları anons etmenin net bir yolunu görmesinin mümkün olmasını bekliyoruz. Eğer bu gerçekleşir ise Çin gibi bir ülkenin ilk olacak olması muhtemeldir. Üzücü bir şekilde Batıdaki ülkeler büyük ölçüde hala iluminatinin güçlü etkisi altındadırlar. İlerlemenin yankılarından korkuyorlar ve bu gibi kararlar söz konusu olduğunda korku güçlü bir faktördür. Biz sadece varlığımızın resmen üst düzeyde tanınmasını talep ediyoruz ki dünya bunun farkına varsın. Elbette milyonlarca insan zaten bizi biliyor ve gemilerimizi gördüler ve aklınızdan çıkarmayın ki bizim ilk defa kendimizi size bildirmemiz 60 yılı aşkındır.

Sizin sürekli bekleyişten yorulduğunuzu biliyoruz ve sizi anlayışınız ve sabrınız için alkışlıyoruz. Tamamen açığa çıkmamızdan ve tabii ki sizinle tanışma fırsatını elde etmekten bir saç teli genişliğinde uzak olduğumuzu bilmek sizi teselli edebilir.Bizim planlanmış ilk kutlamalarımız var ve hala sizin büyük şehirlerinizin üzerinden uçmaya niyetimiz var ki daha çok insan bizim gemilerimizi görebilirler. Aynı zamanda sizin kendi Uzay Filolarınızı da bize katılmaya davet etmeliyiz ve bu şekilde siz son büyük sırlardan bir tanesinin gözler önüne serilmesine sahip olacaksınız. Bu tabii ki bir barış gösterisi olacak ve herhangi bir şekilde herhangi bir askeri bağlantıyla ilişkilendirilmeyecek. Savaş ve ona bağlı herşey kaldırılacak veya devre dışı bırakılacaktır ki bunlara gelecekte hiç bir yer yoktur.

Şimdi her zamankinden daha fazla sizin yüksek idrakiniz ile ne olduğuna inandığınız Yükselişe konsantre olmanıza ihtiyacımız var. Son bir kaç ay geçerken sizin odaklanmanızı kaybetmenizi arzu etmeyiz çünkü daha çoğunuz birlikte bir araya geldikçe Işık gücünüz kuvvetleniyor. Yapmanız için net bir belirti veya herhangi bir sebep yoktur ama biz Işığın bu döngüyü olduğu müthiş güç olarak bitirdiğini görmek istiyoruz. Eski varsayımların yerinde tuttuğu eski enerji kalıntılarını bu süpürüp atacaktır. Bu şekil alan Yeni Çağa daha fazla uygun değildir ve yeni olan çok hızlı bir şekilde yerini almaya devam edecektir.

Serbest enerjinin söz konusu olduğu yerdeki görselleştirmenize çoktan güç verdiniz ve onun tanıtılmasında hiç bir sorun olmayacaktır. Siz yeni teknolojilere hazırsınız ve onlar şu anda karşılaştığınız bir çok sorunun üstesinden hemen geleceklerdir. Serbest enerjiyi kullanmanın güzelliği onun asla bitmemesidir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Heyecan verici zamanlar açıkça yaklaşıyor ve bu bizim sizin odaklanmanızı istediğimiz yerdir ve temizliği onu yapmak için belirlenmiş olanlara bırakın. Bize inanın ki bir kez başlayabildiğimizde değişimler yoğun ve hızlı geleceklerdir. Şimdi herşey hazırlandı ve sizin muazzam dağıtım problemleri gibi görebilecekleriniz olmasına rağmen bu kesinlikle bize zorluk çıkarmaz.

Unutmayınız ki sizin yapmanız gereken kendi kişisel temizlikleriniz vardır ve yüksek enerjiler sizi yukarı çıkardığında temizlenmeden bırakılmış duyguları ve sorunları ortaya çıkaracaklardır. Genellikle ilişkili olan insanların pozisyonlarını kabul etmek istemedikleri yerdeki çözülmemiş farklılıklara aittir ki affedicilik bu sorunları çözebilir. Bu devam etmenin anahtarıdır Sevgili Bireyler, ve sizi geride tutuyormuş gibi olan egodur. Siz kendinizle başkaları üzerinden uğraşmaya lüzumundan fazla alışkanlık sahibisiniz, ve bu şekilde yapmak içinde her türlü sebebi buluyorsunuz. Siz bazen zayıf, zihinsel engelli veya özürlü olanlara sataşırsınız, onların gerçekten kim olduklarını görmek zorundasınız. Onlar tamamiyle sizin gibi evrimleri için zor enkarnasyonlar seçmiş olan ruhlardır ve eşit bir saygıyla davranılmalıdırlar.

Bazen ruhlar ilham şeklinde diğerlerini yukarı kaldırmak için sorunlu hayatlar alırlar. Size ne kadar evrimleşmiş olduğunuzu görme şansı verirler ve sonuç olarak her ikinizde ilerleyebilirsiniz. Gelen herhangi bir fırsatı değerlendirin ve hayatlarını koşulsuz sevgiyle yaşamayı arzu edenlere ne anlama geldiğini ispat edin.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve sizden Olimpiyat ruhunu devam ettirmenizi isteyeceğim, ve bu ; dünya üzerinde kalıcı olacak yeni bir birlik seviyesi yaratacaktır.

Teşekkürler SaLuSa

Mike Quinsey
Cev: Pınar Gelişir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge