Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, August 1, 2012

SaLuSa, August 1, 2012

Olimpiyatlar hakkında olan olumlu mesajlara sizin yanıtınız harika olmuştur. Büyük beklentilerin dalgası Dünyanın etrafını süpürmüş ve insanları yukarı kaldırmıştır. Böyle enerjiler öyle bir güç taşır ki sizin vizyonunuzun amacını güçlendirerek beraberinde görüntüsünü getirir. Bu aynı sonuca odaklanarak neyin meydana geldiğini nasıl etkilediğinizdir.Doğal olarak çok yakında bizim açıkça ve sizinle ortak olarak çalışmamıza izin vermesi için bir çeşit Açıklama gelmek zorundadır. Tabii ki daha önce olduğu gibi biz devam edebiliriz ve misyonumuzu sessizce ve sahne arkasından yürütebiliriz, ama bizim fiziksel varlığımızda bizim gerçek niyetimizdeki insanları sağlamak için gerekli olabilir.

Bize de sizin yöneticilerinizin onayı ile size doğrudan hitap etme fırsatı gerekir. Kalanlarda bizim varlığımızın ve onlarla çok uzun yıllardır iletişim içinde olduğumuzun iyice farkına vardırılmış olurlar. Size getirdiğimiz barışı reddetme zamanı geçmiştir, ve herhangi bir önyargı yada politik hırsları bir kenara bırakmaları gerekir. Ayrıca iluminati tarafından üzerlerinde uygulanan kısıtlamaların da dışına adım atmak zorunda ve insanların gerçek özgürlüğü için kapıları açmalıdırlar. Liderlerden beklenen öncülük etmeleri ve insanların arzularını yürütmeleridir, ama eğer varsa ne için seçildiklerinin çok azını yapıyorlar. Biz onlara değişmeleri gerektiğini veya değiştirileceklerini bir bildiri ile bildirdik ve biz sırada bekleyen uygun yedeklere sahibiz.

Bizim eylemlerimiz sizin seçilmiş olan yetkililerinize her hangi bir şekilde müdahale etmez ve hatta size karşı olan sorumluluklarını ve görevlerini düzgün olarak yürütüyor olsalardı dikkate almaya bile gerek olmazdı. Servet açgözlülüğü ve iktidara sahip olma arzusu çok uzun zamandır yüksek pozisyonlardaki insanları motive etmiştir. Bu onların çevrelerindeki bir çok insanı o kadar çok bozmuştur ki gerçek için ayakta durmaya korkar hale gelmişlerdir. 9/11 gibi olaylar asla yapılmamalıydı ve büyük gizli anlaşmalar için olmasaydı yakalarını kurtaramamalıydılar. Vicdanınızı ve Yüksek Benliğinizin yöneltimlerini izlemenin karanlık Bireylerin ağırlığını sizin üzerinize getirebileceğini biliyoruz. Sizi kendi yerinizde tutabilmek için şantaj ve doğrudan tehdit kullandılar ve aslında onlara karşı koymak cesur bir kişiyi alır.

Neden onların Işık tarafından korunmadıklarını sorabilirsiniz, ama tabii ki onların deneyimledikleri kendi hayat planlarına uygun olandır.Bazı büyük ruhlar Dünya üzerine pozitif enerjiyi yerleştirmek için kendi hayatlarını feda ederler ki çoğunlukla hayatlarını normal bir şekilde vermiş olarak görünmelerinden çok daha fazla büyük bir başarı olur. Hepiniz Dünyayı bırakmak için ayarlanmış bir zamana sahipsiniz ve örneğin eğer deneyimleyeceğiniz uzun ömürlülük ise bunun olduğu bir aileye yerleştirilirsiniz. Hatta bir ruhun Dünyadan ayrılmasını sağlayan kazalar bile onların çıkarlarına hizmet eden hayat planının bir parçasıdır. Bazen karmik ihtiyaçların tamamen karşılanması için kesin deneyim şekillerine ihtiyaç vardır. Bir ruhun böyle bir düzenlemeyi kabul etmesini anlamayı zor bulduğunuzu biliyoruz, ama enkarne olmadan önce beden dışında olduğunuz zaman bu kristal netliğindedir.

Sevgili Bireyler bütün deneyimleriniz sizin evriminizin ilerlemesi üzerine planlanmıştır ve hatta şimdi Yükselişin yaklaşmasıyla hala öğreniyorsunuz. Karanlık Bireylerin düşebileceği derinliği fark etmeye başlarken aynı zamanda kendinize nasıl daha çok Işığı toplayacağınızı da anlıyorsunuz. Bununla beraber sizin özgürlüğünüzü ve haklarınızı sizi istismar ederek yolunuzdan almış olanları affetmeniz sizden isteniyor. Cevabınız sizin nereye kara gelişmiş olduğunuzun bir işareti ve size fiziksel deneyiminizin öğretmek için verebileceği en büyük derslerden biri olacaktır. Eğer yeterince geliştiyseniz bunu yapabileceksiniz ki hepbirlikte sizi bağlayan Bir olmayı anlayacaksınız. Hepiniz birbirinizden sorumlusunuz ve yargılamayı bir kenara bırakmalısınız ki başka bir ruhun belirli bir yaşam zorluğunu neden aldığını bilebilmeniz mümkün değildir.

Siz dualitedeki son zamanında ve bilhassa son yaşamınızda Dünyanın üzerinde olmaya istekli oldunuz ki yükselişin muhteşem heyecanını deneyimleyebilesiniz. Hikaye henüz tamamen gevşemedi ama yakında gerçeğin sizin önünüze konmasına sahip olacaksınız. O sırada karanlık Bireylerin engellemeleri kaldırılmış olacak ki onların güçleri ve ertelemeleri daha fazla var olmayacak. Bu sona götürecek olan ve başka türlü olması mümkün olmayan değişikliklere de olanak sağlayacak tutuklamalar halen meydana geliyor. Bu arada müttefiklerimiz sizin işlerinizdeki bizim büyük faaliyetlerimizin yapılarını ayarlamayla meşguller ve ileriye devam etmek için aradığımız bizim varlığımızın resmi olarak anons edilmesidir. Bu bir kez yapıldığında diğer herşey çok hızlı bir şekilde takip edecektir.

O yada bu şekilde biz varlığımızın tanındığını görmek istiyoruz ve eğer ihtiyacımız olursa bunu kendimiz ayarlamak için yeterince zamanımız var. Biz hala Olimpik sahnenin size Dünyadaki en büyük showu verdiğini görüyoruz ve bunun bir parçası olmayı arzu ederiz. Biz Açıklama için son tarihi ayarladık ama bunun sizin liderlerinizin birinden gelmesi tercih edilir. Bu bir kez belgelendiğinde sizin liderlerinizle tanışmak için davet edilmeyi ve size resmi olarak tanıtılmayı umuyoruz. Biz süresiz bekleyemeyiz ve bu neden konunun açılması için bastırdığımızdır. İkna için zaman tükendi ve bu nedenle hedeflerimize ulaşmak için diğer yöntemlere bakıyoruz.

Biz siz insanlardan aldığımız büyük tepkiyle şaşkına döndük ve bizimle tanışma hevesinizin güçte olanlar tarafından not edildiğine inanıyoruz. Onların hareket etmekteki isteksizlikleri tamamen güçlerini korumakla ilgilidir, ve sonunda onlar sizin isteklerinize boyun eğmek zorunda kalacaklarını biliyorlar. Sizin konuya yaklaşımınız o kadar çok uyumlu ki siz otoritelerinizi taleplerinizi burunlarının altına sokarak hiç rahat bırakmıyorsunuz. Onlar sizin ricalarınızı görmezden gelebilirler ama sonunda taleplerinizi kabul etmek zorunda kalacaklar. Hala sizin yolunuzda durmaya çalışanlar kaldırılacaklar ve dürüst ve güvenilir olanlar ile değiştirileceklerdir.

Lütfen Işığınızı parlak tutarak akışla birlikte gidin, ve kesinlikle hiçbir şeyin sizin yükselişinizi engellemesine izin verilmeyeceğini bilin. Yani birşeyler doğru gitmiyormuş gibi göründüğünde rahatsızlık duymayın veya moralinizi bozmayın. Her şey sonunda iyiye çıkacaktır, yani pozitifi tutun ve sizin göstebileceğiniz herhangi bir kararsızlıktan skor elde etmeye çalışan karanlık olanların oyunlarına düşmeyin. Işıktan olanları destekleyin ve birlik ve dayanıklılıkta bir araya gelin.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve sizin bilmenizi isterim ki biz neler olup bittiğinden asla habersiz değiliz, ve hatta siz bunun farkında olmasanız bile güvenin. Biz sizin barışınız ve özgürlüğünüz için çalışıyoruz. Biz hepinize sevgimizi ve iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Teşekkürler SaLuSa


Mike Quinsey
Cev: Pınar Gelişir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge