Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 30, 2012

SaLuSa, July 30, 2012


Sevgili bireyler bir kaç kaynaktan da öğrendiğiniz gibi bizim varlığımızın açıklanması eyleminin daha fazla gecikmeksizin yapılması konusunda İlahi talimatın verildiği noktaya ulaşıldı. Biz aşırı sabır göstererek sizin liderlerinize sizi iluminatinin kontrolünden serbest bırakacak adımları atmaları için yeterince fırsat verdik. Şunu biliyoruz ki onlarda bir çok insanın kendilerinden korkmalarından hoşlanıyorlar, ama bu gerçeğin ortaya çıkmasına izin verecek şekilde kenara konulmalıydı. Olimpiyatlar Dünya'nın ilgisini çeken bir penceredir ve bunu duyurmak için daha iyi bir yol düşünemiyoruz.

Bazıları hala mesajlarımıza inanmamayı seçecek, ama bu onların hür iradesidir ki biz bunu onurlandırırız. Ancak, orada önemli bir mesele olan Yükseliş var ve bu son günlerde yapılması gereken de çok şey var ve biz daha fazla bekleyemeyiz. Bizim müttefiklerimiz beklenebileceği makul bir şekilde ileriye kadar gittiler, ve onların artarak ilerleyen nihai sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için tamamen özgür olmaya ihtiyaçları var. Bu yüzden kısa bir zamanda temizleme işleminin karanlık bireylerin engelleriyle karşılaşmadan devam etmesi mümkün olacak. Bir çok insan zaten bunun için hazırlanmış olsa da hayatlarınız bazı alanlarda alt üst olacak. Umarız ki bazı liderleriniz bizim isteğimize kulak verirler ve biz müdahale etmek zorunda kalana kadar beklemezler, ama yapmak zorunda kalırsak biz tamamen hazırız. Bu önümüzdeki dönem kimlerin Işıktan olduklarını gösterecek ki onlar bizim kabulümüzle öne çıkacaklar ve dizginleri olmayanlardan alacaklar. Siz insanların kalan çok az özgürlüğünüzü de sınırlamak için size yönlendirilmiş olarak yapılan veya önerilen bütün eylemleri durdurmak istiyoruz. Siz burada bu zamanda bir çok konuyu ele alacak Işığın iyi ruhlarına sahipsiniz. Şimdiye kadar yüksek yerlerde olan bir çok insanın yozlaşmasına yeterince sahip oldunuz ve kime güvenebileceğinizi bilmiyorsunuz. Bu değişmek zorunda ve size yardım edecek olan bizleriz ki biz tam olarak insanların Işığın hangi seviyesinde olduklarını ve kalpten başkalarıyla ilgilendiklerini kanıtlayarak dürüst olup olmadıklarını biliyoruz.

Beklentileriniz farklı nedenlerden ötürü alt üst edildiği, çok uzun yıllardan dolayı paylaştığınız hayal kırıklıkları olduğunu biliyoruz. Ancak, biz Tanrı tarafından yetkilendirildik ve olimpiyatların büyük gösterisinin bizim varlığımızın ve sizin evriminizdeki gelen bizim bölümümüzün anonsu için bir vitrin olmaması için bir sebep göremiyoruz. Bu döngünün sonu bu Evren boyunca uzun süre konuşulacak tarihi bir fırsattır. Size sıklıkla söylediğimiz gibi Dünya Ana ile olan Yükselişiniz eşsiz bir olaydır. Sizin güvenilen başarınıza bağlı olan bütün Evrenin geleceğidir ve bir çok medeniyet sizin gelen Yükselişinize huşu ve hayranlıkla bakmaktadır.

Her ne kadar kendinizi bu zaman için hazırlamış olsanız da bu dünya çapında şiddetli bir süreç olduğundan nefesinizi keseceğini biliyoruz. O yada bu şekilde her bir ruh katılır ve ihtiyacı karşılanır. Tanrı söz konusu olduğunda orada hata yoktur sadece mükemmellik vardır ki sonuçlarının herkesi olması gerektikleri yerlere yerleştireceğinden emin olmalısınız. Sizi bugün olduğunuz yere getiren çok uzun bir yolculuk yaptınız ve geleceğinizdeki evriminizin bir sonraki aşamasıda bunun devamı olacaktır. Olması gerektiğiniz yer dendiğinde tam olarak ne anlama geldiği konusunda endişe etmeyin ki zamanı geldiğinde size söylenecektir. Bir çok ruhsal varlığın sizin seyahatinizi paylaştıklarından ve sizin kendinizi tanıdığınızdan daha iyi tanıdıklarından emin olunuz ve sizin için kesinlikle doğru olan bir şekilde ilerlemeyi sürdüreceksiniz.

Işık işçileri etraflarındaki insanların sakin ve olanlara karşı korku dolu olmamaları konusunda sorumluluk almaya hazırlanabilirler. Sadece bir kaç günde hepsini kapsayamasak da sonunda özgürlük ve direk sizi adres alan donanımlarına sahip olacaksınız. Biz sizin yöntemlerinizi kullanmayız ki onlar bizim için çok eskidirler ve bizimkilerde de karşıt üyelerin sizinle olan iletişimimizi önlemeleri mümkün olmayacaktır. Biz sizi iyi tanıyoruz ve bunu anlayacaksınız ki size detayları kesin olarak ve naklen yayın yapabileceklerin adresleri kaydedildi. Sonunda sizinle buluşabilme beklentisinden dolayı en az sizin kadar heyecan hissediyoruz, ama öncelikli şeyler önce ve bizim varlığımızın tanınması en önemlisidir.

Bu bize sizin medeniyetinize halihazırda yardım ettiğimiz bir çok yolun tanınmasına izin verecektir ki bizim bir çok çalısmamız tanınmadan devam etmiştir. Bu Dünyanızda bir çok ırkın var olduğu ve sizin değişik hayatlar boyunca enkarne olduğunuz binlerce yıl geriye kadar uzanır. Hepsi sizin ruhsal olarak gelişmenizi sağlayan deneyimlerin bir parçasıydı, sizin anlayışınıza göre gelmiş olduğunuz yüksek alemlere dönüş yolunuzdaydı. Aklınızda tutunuz; siz Dünya yaşamlarınız için gönüllü oldunuz ki size dualite hakkında çok şey öğrenmeniz için bir çok fırsatlar vermişlerdir. Bunda hepiniz muazzamsınız ve sizin de söyleyebileceğiniz gibi mahmuzları hak ettiniz ve bunu muhteşem bir sitille yaptınız. Her hangi bir sebeple arzu etmediğiniz sürece bu deneyimleri tekrar yaşamak zorunda değilsiniz.

Değişik zaman çizgilerinin ve değişik boyutların fonksiyonlarını daha tam olarak anlamadınız ama hepsi iyi zamanda olacaktır ki bu sizin için değerli olacak. Ancak size şu kadarını söylemeliyiz ki var olan herşey bir seviyede hala vardır ve bu sizin zamanda geri giderek geçmiş yaşamlarınızı tekrar yaşayabilmenizin sebebidir. Tabii ki geleceğe de yolculuk yapabilir ve bütün olasılıkları görebilirsiniz. Bu bir çok kahinin gelecek hakkında kehanette bulunmalarıdır ama tabii ki bu değişime açıktır. Bu size eski kehanetlere çok kuvvetli sarılmamanızın tavsiye edilmesinin en iyi sebebidir ki zaman olayların sonuçlarını değiştirebilir. Sizin şu anda bulunduğunuz zaman buna bir örnektir, ilk beklendiği kadar felaketli bir şekil içerisinde değildir. Siz kendinizi ve Dünya Anayı yukarı kaldırdınız ve Işık o kadar büyüdü ki değişimleri olabileceği düşünülmediği kadar çok fazla barışçıl olarak döşedi.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve bir çoğunuz bu gelen haftanın sizin liderlerinizin bizim taleplerimize cevap vermeleri için son şansları olduğunu zaten biliyorsunuz. Eğer hala tekrar göz ardı edilirsek, biz kendimiz ilerlemeliyiz ve varlığımızın göz ardı edilmesi veya saklanmasının daha fazla mümkün olmayacağı şekilde kendimizi tanıtmalıyız. Evet durumları kendi elimize almadan önce 4 Ağustos Cumartesi son tarih olarak aklımızdadır ve daha uzun değildir.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Cev: Pınar Gelişir


============================================================
Mike Quinsey'in Salusa'nin 30 Temmuz 2012 Tarihli mesajina iliskin yorumu

Sevgili Dostlar Bugün 30 Temmuz Salusa mesajinda ifade edildigi gibi, Ifsaat ile ilgili hissettigim hakkinda görüslerimi vermem gerektigini hissediyorum. Sorulmakta olan sorulara cevap vermeliyim ve umutlu bir sekilde bu olaylarin arkasinda olan seyin daha iyi bir anlayisiyla daha çok Isik yaymaliyim.

Dogal olarak bugün aldigim mesajin hangi tipte olduguna kafa yordum, çünkü bu Ifsaat hakkindaki önceki mesajlara hiç atif yoksa garip kaçardi. Benimkinin gerçek olduguna beni ikna edecek sekilde çok güçlü biçimde geldigini anladim. Mesaji aldiktan sonra, dogal olarak onun içerigi üzerinde düsündüm ve bana Londra Olimpiyat Oyunlari üzerinde kesinlikle yogunlasmis bir odak varmis gibi göründü. Ayrica, açilis töreninin Sky TV’de canli yayininda, havai fisek gösterisi olurken, arkaplanda bir Uzay Gemisi görüntüsü ortaya çikmasi ve açikça görülmesi tesadüf degildi.

Ayrica daha yüksek planin Londra’da yapilacak Olimpiyatlar için yapildigi da birilerinin mesajlarinda iddia edildi ve Büyük Britanya Dünya Ana’nin Kalp Çakrasi oldugu düsünüldügü için böyle oldugunu hatirladim. Sonuç ne olursa olsun, Isigin sonuç olarak çok daha güçlü olacagina inaniyorum. Ayni zamanda, Karanlik olanlarin olimpiyatlara müdahale etme çabalarina karsi koruma saglanacagini hissediyorum ve böyle bir girisimden daha iyi olabilen sey halkin dikkatini Ifsaata çekmek için kullanilmasidir.

Gördügüm gibi Ifsaat için önerilen degisecegi olasiligi sadece Ilahi emirle olur ve çogunlukla söyledigimiz gibi, bu tasa yazili degildir. Salusa böylece, bir “niyet” olarak, böylece gerekli oldugu ispat edilirse degisim için izin verildigi için 4 Agustos Cumartesinin Ifsaat tarihi oldugunu ifade ederek, bunun böyle olduguna isaret eder. Karanlik bireyler açik olarak kendi gündemlerin için bu olayi kullanmak isterler ve gerçek gemiler ve holografik görüntüler kullanarak sahte bir uzayli saldirisinin planlandigi söylenmisti. Bununla birlikte, kimileri hiçbir sekilde buna izin verilmeyecegini düsünmek ister. Diger yandan, eger çizgisinden disari çikarilmazsa, bunun Illuminati tarafindan bir sahte uzayli saldirisi oldugunu herkese açiklamak için böyle olabilir. Her sekilde, UFO’lar ve Dünya disi varliklar hakkinda gerçek artik inkar edilemez ve umut ediyorum ki, bazi liderler istendigi gibi, gerçegi dile getireceklerdir. Benim için hiçbir sey, hala kesin olarak büyük bir Isik Varligi olduguna inandigim Baskan Obama’dan gelmesinden ve dünyanin geri kalanina bir yol göstermesinden daha iyi olmaz. Bu yaklasan günler beklentiyle ve heyecanla dolu olacak ve beklentilerimizi gerçeklestirmek için ileriye dogru büyük bir adima sahitlik edecegimizi umuyorum.

Sevgi ve Isikla

Mike Quinsey


Share |