Home > > Matthew Ward - December 9, 2011

Matthew Ward - December 9, 2011

Ben Matthew, bu istasyondaki tüm ruhlardan sevgi dolu selamlar. Dünyada her yıl bu mevsim özellikle duygusaldır. Bu zamanda şanslı olanlar hediye alıp verme, evleri süsleme, dini hizmetlere katılma, belki de aileyle birlikte kutlama seyahatleri yapma ya da ziyaretçileri kabul etmeyi dört gözle beklerler. Onlar için bu sezon eğlence ve keyif sunmuştur. Daha az şanslı olanlar, hasta ya da matemde olanlar, kimsesiz, aç ya da evsizler için ise üzüntü ve çaresizlik duyguları yükselmiştir.

Bu yıl, şanslı olanların çoğu dahil, kendi ülkelerinin istikrarsız ekonomik ve politik koşulları hakkında şaşkınlık ve korkuyla kuşatılmışlardır ve iyi zamanlardan çok daha fazla üzüntü duyan çaresiz ruhlar vardır. 2011 yılınız sona yaklaştığı için, çoğunuzun kederli olduğunu görüyoruz..

Yerkürenin gelecek yılının bu zamanlarının altın çağın eşiği olduğunu herkesin bilmesini istiyoruz. Dünyanızın dönüşümünün çalkantılı geçiş aşamaları karanlığı tümüyle bozguna uğratacak ve sonunu getirecektir! Halen bu süreçte, birlikte yaratmış olduğunuz bu harikulade dünyanın gerçekleşebileceği düşüncesiyle her kalp yükseltilecek!

İlgilenmeniz gereken bunca şey varken, alışılmadık bir şekilde yoğun olan bu zamanla ilgili olarak, bugünkü mesajımız özetle şöyledir: önceden önerilen aydınlanmanın kısa hatırlatmaları. Lütfen ulaşmakta olduğunuz bu yeni yılda, hediyemizi hayrınıza hizmet, güven, teminat ve heyecan olarak kabul edin.

Sevgiyle aynı enerji olan ışık, dünyanızdaki ve her bireyin arasındaki barışın, uyumun ve dengenin yoludur.

Nazik, dürüst, şefkatli, affedici ve cömert olarak ışığı emersiniz ve bir gülücüğün ışığı dalgalarla yayılan, ölçülemez etkilere sahiptir.

Dengeyi koruma ya da yenilenmeye yardımcı olan şeyler meditasyon, huzur veren müzikler, doğa yürüyüşleri ve hayvanlarla ilgilenmektir.

Karşılaştığınız her şeyi başarmak ve isteyenlere yardım etmek için özünüzde bilgeliğe ve ruhsal güce sahipsiniz.

Her ruh ışığı kucaklamak ve ruhsal yönünü geliştirmek için gereken fırsatlara sahiptir.

Sevginin enerjisi siz ve ilerlemiş olan sevdiğiniz insan ve hayvanları bir araya getirecek.

Hayatınızda ve dünyanızda istediğiniz şeye odaklanmak o şeyi elde etmenin yoludur.

Bilmeniz gereken her şey içinizde. Sorun, sessiz olun ve ruhunuzun rehberliğine - vicdan, sezgi, içgüdü, ilham ve tutkuya- kulak verin

Ruhsal veya fiziksel yolculuğunuzun her dakikasında bu evrendeki ışık varlıkları tarafından çokça yardım alıyorsunuz.

Karşılıksız sevgimiz ve sonsuz dualarımız 2012 yılını neşeyle karşılamaya hazırlandığınız bu günlerde sizlerle.

______________________________________

SEVGİ ve BARIŞ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Eposta: suzy@matthewbooks.com
Çeviri: BDost

[Suzy'den not: Hepinize iyi tatiller!]


11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
Share |