Home > > SaLuSa, August 30, 2013

SaLuSa, 30 augusta, 2013

S prichádzajúcim septembrom, cítime ako Vaše vibrácie stále rastú a Matka Zem je tak isto pripravená Vás privítať vo svojej novej vyššej realite. Zdá sa Vám, že Vaše Slnko svieti oveľa jasnejšie ako kedykoľvek predtým, pretože samým sebe dovoľujete vidieť energie vstupujúce do Vášho sveta a Vašich tiel. Pozrite sa okolo seba a uvidíte, že farby sú oveľa živšie ako pred mesiacom a nie je to kvôli prichádzajúcej jeseni alebo zmene počasia, deje sa to Vám a Váš zrak je očisťovaný, nezáležiac na tom, v ktorej časti sveta žijete. Užívajte si tento nádherný farebný výhľad a vedzte, že sa posúvate k Vášmu želanému osudu. Tento mesiac bude pre Vás veľmi intenzívny a my už teraz cítime to vzrušenie spolu s Vami, pretože spolu s vnútornými zmenami prichádzajú tiež tie vonkajšie, skoro ruka v ruke, kvôli Vášmu silnému zámeru a želaniu zmeny, nič nie je schopné stáť tomu v ceste. Uvedomte si túto jednoduchú pravdu a uvidíte sa to diať rýchlejšie ako ste si kedy predstavovali. Už viete, že niektoré zmeny sa nemôžu udiať cez noc a vždy musíte dôverovať svojmu vnútornému vedeniu, pretože len ono Vám ukáže aký je ten správny spôsob reakcie v nasledujúcich dňoch.

Niektorí z Vás už zažili to, že sa ich želania okamžite splnili a chceme Vás ubezpečiť, že tiež tie veľké sú pripravené splniť sa. Zostaňte v tomto nádhernom stave mysle a cíťte Vaše skutočné prepojenia so životom a s rodinou a otvorte svoje telo a myseľ stále prúdiacim energiám, ktoré sa stali súčasťou Vašich životov. Stále sa ešte môžete čudovať, že aj keď nie ste v stave meditácie, stále ste schopní ich cítiť, každý deň silnejšie, prosím vedzte Drahí, že ste boli schopní očistiť sa od všetkého starého, ktoré Vás nútilo stále si myslieť, že ste stále súčasťou 3D reality a preto nie ste schopní byť s nami spojení kedykoľvek ste si želali. Ale Váš zámer, tak veľmi silný, Vám pomohol transformovať sa na Bytosti Svetla, ktoré sú pripravené vstúpiť do ďalšej fázy tohto nádherného a jedinečného procesu Vzostupu s tým istým telom v ktorom ste práve teraz. Vždy myslite na svoje telo s láskou, pretože Vám umožňuje cítiť všetky tie úžasné energie a spojenia, ktoré sa zintenzívňujú každým momentom. Potrebujete sa prispôsobiť týmto vyšším energiám, pretože vo vyšších sférach budete obklopení len pozdvihujúcimi a milujúcimi energiami tak intenzívnymi, ktoré začínate len teraz pociťovať a akceptovať. Teraz chápete, že všetok čas ktorý prešiel bol potrebný na to aby ste sa na toto mohli pripraviť.

Stále sa sústreďte na Lásku a Svetlo a všetko čo pre Vás predstavujú, ako Vám to často pripomíname, a Vy všetci pocítite a uvidíte radosť a šťastie vstupovať do Vašich životov, buď odrazu alebo pomaly, kúsok po kúsku, podľa každého slobodnej vôle a voľby a prosím vedzte, že s Vami zostane navždy, ak si to želáte. Tiež Vám pripomíname, že toto nebola voľba každého jedného Človek ktorý je v súčasnosti na Zemi, pretože niektorí sa necítia byť pripravení vpustiť Lásku dovnútra a mali by ste akceptovať ich želanie s vedomím, že keď budú pripravení, môžu Vás zavolať na pomoc a vedzte, že nebude záležať na tom kde práve budete, budete ich volanie počuť. Deľte sa o svoju lásku so všetkými, pretože nie vždy ste si úplne vedomí toho, komu môžete pomôcť len tým že sa usmejete alebo niekoľkými milujúcimi slovami.

Som SaLuSa zo Síria a sme veľmi šťastní, že vidíme ako akceptujete naše energie ako svoje vlastné, to je to čím skutočne sú, pretože sme Vaša Rodina a jasne vidíme a cítime že skutočne to cítite a zahrňujete nás do svojej reality. Posielame Vám našu lásku a užívame si tieto momenty tak isto ako Vy.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |