Home > > SaLuSa, September 3, 2013

SaLuSa, 3 septembra, 2013

Vidíte teraz akí ste silní? Tí čo si želali aby ste zostali v nižších vibráciách strachu a nenávisti už nemajú viac energie z ktorej by čerpali a je to jasne vidieť v momentálne najčastejšie spomínanom konflikte vo Vašom svete. Ukázali ste svoje zámery tak silno, že neexistuje žiadna možnosť začatia vojny na žiadnom mieste na Zemi. Vaši starí Vodcovia chápu čo sa deje a tí noví nemajú záujem byť zainteresovaní v niečom takom, pretože chcú priniesť ten vytúžený trvalý Mier na Vašu planétu ktorý, ako mnohí z Vás teraz chápu, je jedinou cestou vedúcou dopredu, preč od starého, ktoré je už nepotrebné a rýchlo sa rozpadá. Drahí, toto sú tie vnútorné zmeny, ktoré sú viditeľné navonok a nemôžu byť prehliadnuté, pretože toto je spôsob akým si môžete zhmotniť všetko vo svojich životoch. Sústreďte sa na to nové, pretože teraz ste v strede oceánu zmien a potrebujete pripraviť svoju loď na radostné pristátie vo Vami želanom prístave. Vyložte všetko o čom si myslíte, že je príliš ťažké alebo Vás brzdí a viďte ako nádherne viete plávať a navigovať sa v týchto obrovských vlnách a nezabudnite využiť energiu, ktorú tieto vlny nesú, pretože ona Vás môže domov priniesť ešte rýchlejšie. Viďte sa ako súčasť tohto oceánu a cíťte to nádherné spojenie so Všetkým Čo Je.

Niektorí sa už zamýšľajú nad otázkou „opustenia času“ a čudujú sa ako to bude, ako sa budete cítiť a najviac nad tým, ako môžu existovať bez potreby vedieť aký je deň, dátum a koľko je hodín práve teraz. Nemôžeme Vám to úplne popísať aké to je, nakoľko každý bude mať o tom svoju vlastnú skúsenosť, ale vo všeobecnosti stratíte ten pocit, že Vám niečo chýba, že niečo nie je dokončené a vyžaduje si Vašu okamžitú pozornosť, pocit že niečo dôležité je pred Vami a čaká na to aby ste to urobili, jednoducho povedané, budete sa cítiť príjemne len z dôvodu že ste nažive a že ste presne tam kde máte byť a s tým kých chcete byť, pretože všetko príde takpovediac v jednom balení nakoľko sa nemôžete cítiť skutočne šťastní a spokojní keď niekto alebo niečo nie je v súlade s Vašimi vibráciami. Mnohí ľudia sú spolu z karmických dôvodov a akonáhle budú vyriešené s láskou a odpustením, budú si môcť slobodne zvoliť druhú cestu a budú cítiť veľmi silnú túžbu odísť z toho vzťahu, ktorí naplnil ich potreby, ale prosím pamätajte že láska vždy zostane medzi Vami, pretože teraz ste schopní pozerať sa na všetko čo sa odohralo počas spoločne stráveného času, mnohí z Vás boli zviazaní takýmto vzťahom viac ako len raz, s vyšším pochopením učenia sa svojich lekcií, ktoré Vás doviedli tam kde ste teraz. Cíťte bezpodmienečnú Lásku medzi sebou, odpusťte a nechajte odísť ten starý zvyk, že jeden je zodpovedný za nešťastie toho druhého.

Viďte sa ako nádherné a žiariace Bytosti Svetla a všetko čo chcete pochopiť príde k Vám v takých úžasných momentoch osvietenia, že budete cítiť ako žiarite z toho všetkého Svetla ktoré prúdi z Vášho vnútra a mnohí ľudia sa budú otáčať a budú na Vás pozerať a budú sa diviť čo spôsobuje ten veľmi silný pocit príťažlivosti voči Vám. To v nich spôsobí reťazovú reakciu a budú sa deliť, vedome alebo nevedome, o tú energiu Lásky a Svetla so všetkými ostatnými. Toto je spôsob ako sa Svetlo a Láska šíri a veľmi sa tešíme, že ich nechávate s takou radosťou žiariť z Vášho Srdca pre všetkých.

Som SaLuSa zo Síria a cítim obrovskú radosť, že sa s Vami môžem o tieto myšlienky podeliť. Ak cítite, že nastal čas na zmenu, zamerajte na to svoj zámer a okamžite uvidíte znamenia jej príchodu a určite budete chápať čo znamenajú a budete podľa toho konať.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |