Home > > SaLuSa, August 27, 2013

SaLuSa, August 27, 2013

Lásku môžete cítiť a vidieť všade okolo Vás, zoberte ju do vnútra a nechajte ju cez seba prejsť a zamiesť posledné fragmenty toho starého, o ktorom viete že nemá nad Vami žiadnu moc a už Vám nemôže pomôcť. Vieme, že chápete naše odkazy, pretože sú posielané s našou láskou a energiou a pomáhajú Vám s Vašou transformáciou. Nie sú to len slová, pretože slová nemôžu úplne vyjadriť náš želaný význam a informácie, o ktoré sa chceme s Vami podeliť. Preto sa v každom odkaze ktorý čítate sústreďte aj na energiu, ktorú nesie a budete schopní pochopiť viac a „čítať medzi riadkami“. Teraz môžete chápať tiež to čo nie je napísané v slovách, nakoľko Vaše vyššie vibrácie Vám dovoľujú cítiť oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Takto žijeme my a takto medzi sebou komunikujeme, cítime energie druhých, ktoré nás obklopujú a to je to čo ste pripravení precvičovať, nakoľko po veľmi dlhý čas ste neboli zvyknutí cítiť ostatných a sústredili ste sa len na prežitie. Teraz je skoro nemožné necítiť, pretože Vaše mysle a telá sa natoľko zmenili, že len tí ktorí si želajú zostať v nižších vibráciách tento fakt odmietajú, ale tak isto pre nich nastane ten moment, kedy sa rozhodnú posunúť dopredu a naspäť domov.

Čaká na Vás veľa prekvapení na Vašej ceste a aj keď je veľa z Vás pripravených na zmeny o ktorých sa hovorí, napriek tomu budete užasnutí nad tým, koľko veľa sa toho deje a mení vo Vašej realite a Vašich životoch. Nemôžeme o nich hovoriť, pretože to budú Vaše vlastné voľby a túžby, ktoré budete nasledovať, takže je to na Vás aby ste si vybrali z nespočetného množstva možností, ktoré budú ležať pred Vami. Akonáhle budete jasne vidieť svoju cestu, množstvo možností sa ukáže a tie, ktoré Vás budú najviac priťahovať si vyberiete sa stanú súčasťou Vášho života. Ak si nebudete istí, ktorá možnosť je pre Vás tá najlepšia skúsenosť, vždy bude niekto, kto Vám pomôže sa rozhodnúť, ale nečakajte že to bude niekto kto Vám povie presne čo máte urobiť, pretože teraz ste prebudení a potrebujete prevziať plnú zodpovednosť za Vaše vlastné skúsenosti. Sme to s Vami aby sme Vás viedli až pokým nebudete schopní úplne si dôverovať vo všetkom čo si zvolíte alebo urobíte a jasne vidíme že mnohí z Vás umožňujú Vašemu Ja Vás viesť a tá dôvera je budovaná vo vnútri a tiež začína byť vidieť navonok. So všetkými zmenami prichádzajúcimi k Vám to bude pre tých čo sa práve zobúdzajú jednoduchšie a budete vidieť plody Vašej ťažkej práce v ich usmievajúcich a milujúcich výrazoch.

Je to tak nádherný čas byť teraz na Matke Zemi, ona cíti že mnoho ľudí opätuje jej lásku a doslova začína žiariť a my všetci sledujeme túto nádhernú zmenu s úžasom a šťastím. Čoskoro niektorí z Vás to budú tiež môcť vidieť, pretože toto nám umožní prísť ku Vám a ukázať sa tým, ktorí sú pripravení a toto zase umožní tiež sa na to pripraviť. Zostaňte v týchto nádherných energiách a pocitoch, ako to často hovoríme a nechajte všetko to, čo Vám neslúži za sebou. Povedzte to svojej mysli tak často ako je to potrebné a čoskoro uvidíte, že to funguje, pretože sú to vždy Vaše zámery, ktoré sa prihovárajú Tvoriacim Silám.

Som SaLuSa zo Síria a ja sa s radosťou delím s Vami všetkými o svoju lásku a energiu a ďakujem všetkým, ktorý mi svoju lásku posielajú späť, ja ju cítim od každého jedného z Vás ktorí tak robia a cítim sa požehnaný, že môžem byť v takomto spojení s Vami. My všetci z Galaktickej Federácie si užívame našu prítomnosť tu, tak blízko Vás a sme pripravení privítať Vás v našej realite.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |