Home > > SaLuSa, July 30, 2013

SaLuSa, July 30, 2013

Veci sa vo Vašej realite zrýchľujú, čo je nepochybne jedným zo znamení, že Vaša transformácie na Bytosti s plným vedomím postupuje podľa Plánu. Sme tu aby sme Vám to pripomenuli, rovnako ako ostatné zmeny ktoré sa dejú pokým nebudete schopní úplne sa pripojiť k svojmu Vyššiemu Ja a ku Všetkému Čo Je. Potom Vám pomôžeme spomenúť si ako využiť všetky tie vedomosti, ktoré sú Vám k dispozícii. Teraz k Vám toto vedenie prichádza takpovediac po kúskoch, ale akonáhle dosiahnete potrebnú úroveň vedomia, budete plne pripojení k zdroju všetkých vedomostí, ktoré sú dostupné Vašej úrovni vedomia. Tento proces vzostupu bude pokračovať pokým sa nevrátite k Zdroju, ale oveľa pomalšie v porovnaní so vzostupom Matky Zeme a Vašim vzostupom. Vo vyšších sférach nie je čas dôležitý takým spôsobom na aký ste teraz zvyknutí, lekcie ktoré sa učíte sú tým najdôležitejším a pokým to úplne nepochopíte, nemôžete sa posunúť ďalej.

Pre niektorých z Vás môžu byť tieto dni stresujúce a nepríjemné, pretože s tým ako prichádza na Zem čím ďalej tým viac Svetla a Lásky, tak dokonca aj tie najstaršie záležitosti vystupujú na povrch a žiadajú si Vašu pozornosť. Ako sme už predtým povedali, vyriešte si ich s láskou a súcitom, pretože ak sú tu, boli ste to Vy kto sa rozhodol vyčistiť ich v tomto živote aby ste sa posunuli ďalej a už by nemali viac stáť v ceste Vášmu postupu. Nezabúdajte milovať samých seba a vyhraďte si aspoň chvíľu času na malú prestávku a vstúpenie do svojho vnútorného sveta, čoho význam nemôžeme dostatočne zdôrazniť až pokým sami na sebe nezistíte, že tieto momenty najviac pomáhajú Vášmu procesu transformácie. Je potrebné aby ste zostali v pokojnom stave mysle, pretože vtedy môžete počuť Vašich Radcov bez rušenia, jasne a nahlas bez pochybností, ktoré zvyčajne vstupujú do Vašich myslí keď ste nervózni a unavení. Tieto tiché momenty Vás môžu nabiť novou a čerstvou energiou a potom Vám pomôžu vyhnúť sa nechceným reakciám z Vášho uhla pohľadu.

Vidíme, že mnohí z Vás už zmenili svoje návyky trávenia času a tí čo prekonali zajatie tejto ilúzie čoskoro pocítia a uvidia obrovskú zmenu vo svojich životoch. Všetci jedného dňa opustia túto časovú ilúziu a stane sa to keď budú pripravení, ani skôr ani neskôr. Stále Vám pripomíname, že to ako Vaša transformácia postupuje záleží od Vašej slobodnej vôle, takže každý z Vás postupuje podľa toho ako si sami zvolíte. Matka Zem sa rozhodla „čakať“ na všetky svoje deti ktoré sú ochotné zmeniť sa, takže buďte si istí, že o všetkých ľudí bude postarané. Tí ktorí sú v súlade s vyššími vibráciami sú pripravení vstúpiť do vyššej sféry a pokračovať vo svojom učení. S týmto rozhodnutím posunúť sa ďalej, prinášajú túto vyššiu sféru bližšie ku všetkým ostatným, ktorí sú potom schopní pripojiť sa k týmto „novým“ skúsenostiam. My sme tu aby sme Vám pomohli dosiahnuť ten stupeň vedomia a teraz keď sa veci začali hýbať rýchlejšie, my tiež prispôsobujeme rýchlosť našej práce v súlade s požadovanými zmenami.

Som SaLuSa zo Síria a som veľmi šťastný, že tak veľa z Vás prijíma naše odkazy. Zdieľame Vašu radosť keď zisťujete, že ste schopní počuť svojich vlastných Radcov, nech je to ktokoľvek, pretože to Vám dodáva istotu, že nie ste sami a čoskoro budete cítiť jednotu so Všetkým, ak ju už necítite. Buďte v mieri a cíťte tú obrovskú Lásku ktorá je posielaná Vám všetkým.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |