Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > SaLuSa, July 30, 2013

SaLuSa, July 30, 2013

Veci sa vo Vašej realite zrýchľujú, čo je nepochybne jedným zo znamení, že Vaša transformácie na Bytosti s plným vedomím postupuje podľa Plánu. Sme tu aby sme Vám to pripomenuli, rovnako ako ostatné zmeny ktoré sa dejú pokým nebudete schopní úplne sa pripojiť k svojmu Vyššiemu Ja a ku Všetkému Čo Je. Potom Vám pomôžeme spomenúť si ako využiť všetky tie vedomosti, ktoré sú Vám k dispozícii. Teraz k Vám toto vedenie prichádza takpovediac po kúskoch, ale akonáhle dosiahnete potrebnú úroveň vedomia, budete plne pripojení k zdroju všetkých vedomostí, ktoré sú dostupné Vašej úrovni vedomia. Tento proces vzostupu bude pokračovať pokým sa nevrátite k Zdroju, ale oveľa pomalšie v porovnaní so vzostupom Matky Zeme a Vašim vzostupom. Vo vyšších sférach nie je čas dôležitý takým spôsobom na aký ste teraz zvyknutí, lekcie ktoré sa učíte sú tým najdôležitejším a pokým to úplne nepochopíte, nemôžete sa posunúť ďalej.

Pre niektorých z Vás môžu byť tieto dni stresujúce a nepríjemné, pretože s tým ako prichádza na Zem čím ďalej tým viac Svetla a Lásky, tak dokonca aj tie najstaršie záležitosti vystupujú na povrch a žiadajú si Vašu pozornosť. Ako sme už predtým povedali, vyriešte si ich s láskou a súcitom, pretože ak sú tu, boli ste to Vy kto sa rozhodol vyčistiť ich v tomto živote aby ste sa posunuli ďalej a už by nemali viac stáť v ceste Vášmu postupu. Nezabúdajte milovať samých seba a vyhraďte si aspoň chvíľu času na malú prestávku a vstúpenie do svojho vnútorného sveta, čoho význam nemôžeme dostatočne zdôrazniť až pokým sami na sebe nezistíte, že tieto momenty najviac pomáhajú Vášmu procesu transformácie. Je potrebné aby ste zostali v pokojnom stave mysle, pretože vtedy môžete počuť Vašich Radcov bez rušenia, jasne a nahlas bez pochybností, ktoré zvyčajne vstupujú do Vašich myslí keď ste nervózni a unavení. Tieto tiché momenty Vás môžu nabiť novou a čerstvou energiou a potom Vám pomôžu vyhnúť sa nechceným reakciám z Vášho uhla pohľadu.

Vidíme, že mnohí z Vás už zmenili svoje návyky trávenia času a tí čo prekonali zajatie tejto ilúzie čoskoro pocítia a uvidia obrovskú zmenu vo svojich životoch. Všetci jedného dňa opustia túto časovú ilúziu a stane sa to keď budú pripravení, ani skôr ani neskôr. Stále Vám pripomíname, že to ako Vaša transformácia postupuje záleží od Vašej slobodnej vôle, takže každý z Vás postupuje podľa toho ako si sami zvolíte. Matka Zem sa rozhodla „čakať“ na všetky svoje deti ktoré sú ochotné zmeniť sa, takže buďte si istí, že o všetkých ľudí bude postarané. Tí ktorí sú v súlade s vyššími vibráciami sú pripravení vstúpiť do vyššej sféry a pokračovať vo svojom učení. S týmto rozhodnutím posunúť sa ďalej, prinášajú túto vyššiu sféru bližšie ku všetkým ostatným, ktorí sú potom schopní pripojiť sa k týmto „novým“ skúsenostiam. My sme tu aby sme Vám pomohli dosiahnuť ten stupeň vedomia a teraz keď sa veci začali hýbať rýchlejšie, my tiež prispôsobujeme rýchlosť našej práce v súlade s požadovanými zmenami.

Som SaLuSa zo Síria a som veľmi šťastný, že tak veľa z Vás prijíma naše odkazy. Zdieľame Vašu radosť keď zisťujete, že ste schopní počuť svojich vlastných Radcov, nech je to ktokoľvek, pretože to Vám dodáva istotu, že nie ste sami a čoskoro budete cítiť jednotu so Všetkým, ak ju už necítite. Buďte v mieri a cíťte tú obrovskú Lásku ktorá je posielaná Vám všetkým.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.