Home > > SaLuSa, July 26, 2013

SaLuSa, July 26, 2013

Sme pripravení začať, Vy ste pripravení na komunikáciu s nami pomocou svojej novo nájdenej alebo lepšie povedané obnovenej schopnosti? Cítime, že vzrušenie medzi Vami narastá a verte nám, my sa cítime rovnako. Pre niektorých to bol veľmi dlhý proces prebudenia, pre niektorých sa to zdalo byť veľmi krátko, ale napokon všetko sa deje v tom správnom čase, pretože to je spôsob akým všetko Stvorenie pracuje. Cíťte ako energia prúdi a svieti okolo Vás a nechajte ju vstúpiť do Vášho fyzického tela jednoduchým vdychovaním dovnútra, alebo si môžete predstaviť, že vstupuje do Vášho tela cez pokožku a pamätajte, že Vaše myšlienky sú tvorením, takže dovoľte Vašej predstavivosti plne sa do tohto procesu zapojiť. Nechajte tie zvyčajné obavy a pochybnosti bokom a vedzte, že jeden deň úplne zmiznú a nikdy sa nevrátia, iba ak by ste si to želali. Prosím pamätajte si, že Vaše zámery vytvárajú tak silné energetické pole, že Vesmír s určitosťou odpovedá.

Dohliadame na celý proces transformácie Vašej spoločnosti a vedieme našich spojencov, ktorí dostávajú silnú podporu od všetkých tých, ktorí sústredia svoje myšlienky na tieto zmeny, ktoré Vás povedú ďalej. Temní už nie sú viac „temnými“, pretože je im posielaného tak veľa Svetla, nakoľko stále žijú medzi Vami a tiež majú šancu pozdvihnúť sa z temnoty. Povedali by sme, že aj keď im už veľa sily nezostalo, systém stále beží so zotrvačnosťou a je na Vás všetkých aby ste ho zastavili a dali ho na tú správnu koľaj. Teraz máte silu tak urobiť a s našou pomocou budú všetky prekážky odstránené a nič nebude stáť v ceste aby ste úspešne dorazili do cieľa Nový Vek. Verte si, že všetko je možné a neberte čas ako fixný, pretože čoskoro zabudnete na stále prítomné tikanie hodín a zbavíte sa všetkého čo Vás drží vo Vašej „starej realite“. Zistíte, že Vaše sny sa stali Vaším životom a neexistuje nič len láska všade kam sa pozriete alebo pôjdete. Držte Vaše želania na najvyššej úrovni a čoskoro si uvedomíte, že všetko čo ste si želali sa zhmotňuje.

Ľudia okolo Vás sa tiež menia a aj keď to hneď nie je zrejmé, vo vnútri tiež cítia, že sa niečo zmenilo. Dovoľte im rásť ich vlastnou rýchlosťou a ak Vás poprosia, podeľte sa s nimi o svoje vedomosti a pomôžte im pochopiť všetko čo sa deje. Čoskoro sa k Vám dostane oveľa viac informácií z mnohých zdrojov a pre tých, ktorí sú „novými“ v procese Vzostupu môžu byť niektoré informácie mätúce, takže im prosím trpezlivo vysvetlite o čom to všetko je. Niektoré informácie budú aj pre Vás, čo ste prebudení prekvapením, ale Vy viete kde nájsť pomoc. Tešíme sa na oveľa intenzívnejšiu komunikáciu s Vami, pretože prichádzame bližšie. Sme veľmi šťastní, keď môžeme odpovedať na Vaše otázky, takže neváhajte a zavolajte nás, pretože to je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré sme sem prišli robiť. Pamätajte, že sme Jedným a sme Vašou rodinou, ktorá si želá byť s Vami tak veľmi ako Vy si želáte byť s nami.

Som SaLuSa zo Síria a veľmi sa tešíme, že sa s Vami môžeme deliť o našu lásku a cítime, že sme priťahovaní bližšie Vašimi myšlienkami a želaniami. Tešíme sa na tie momenty, ktoré prídu do Vašich denných životov a už teraz vidíme Vašu nekonečnú radosť. Naša láska je vždy s Vami.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |