Home > > SaLuSa, 29 novembra 2013

SaLuSa, 29 novembra 2013
Energia rastie na každej úrovni existencie – v jadre Vašej planéty, na povrchu, vo Vás a vo všetkých životných formách ktoré s Vami spoluexistujú a okolo Vašej planéty – a to vytvára dokonalé podmienky na dlho očakávané pozdvihnutie ako celku. Určite cítite ako táto energia napĺňa celé Vaše telo a nezanecháva vo Vás žiadne pochybnosti o tom, že sa niečo deje. Táto energia Vám môže pripomenúť pocity ktoré ste mali keď ste sa prebúdzali a energia začala prúdiť vo vnútri a začala proces Vašej zmeny. Tento krát, energia ktorá prúdi do Vašich bytostí teraz, uzatvára Vaše prípravy na posun vyššie a určite cítite že je jemnejšia a nežnejšia, pretože teraz už ste schopní cítiť oveľa viac a táto vyššia vibrácia, ktorá nesie všetko potrebné na dokončenie Vašej zmeny, má úplné spektrum vzorcov vyššej energie. Tieto vzorce s ľahkosťou vstupujú do tiel tých ktorí sú pripravení pripojiť sa k svojim multidimenzionálnym realitám existencie a do svojho vnútra absorbujú kompletné informácie.

Tí ktorí si zvolili posun nižšou rýchlosťou môžu absorbovať informácie jednu po druhej až pokým ich všetky nepríjmu a nebudú pripravení na zmenu ktorú Vám tieto energetické vzorce umožňujú urobiť. S ich akceptovaní pri vstupe do vnútra im dovoľujete úplne sa zjednotiť s bunkami Vášho tela a úplne dokončiť ich zmenu a uvoľniť všetky staré energetické vzorce, ktoré kedysi tvorili Vašu fyzickú existenciu. Už viac nie je potrebné aby boli prítomné vo Vašej bytosti, pretože ste na svojom čistení pracovali s takým odhodlaním a intenzitou, že ste poslali túto informáciu Tvoriacim Silám s veľmi silným a jasným potvrdením o Vašej pripravenosti vkročiť do vyššej úrovne existencie. Takže táto energia ktorú teraz cítite reprezentuje naplnené želanie Vášho posunu a s pochopením základných princípov života vo vyšších realitách ste pripravení nasledovať svoju túžbu a dokončiť túto časť svojej cesty.

Ďalšia časť Vašej cesty už je na správnom mieste pre každého jedného z Vás a bez všetkých ilúzií ktoré by blokovali Váš pohľad ju jasne vidíte a nasledujete ju bez akéhokoľvek váhania. Tí, ktorí ju v tomto momente svojho vývoja nie sú schopní vidieť dostávajú a stále budú dostávať všetku pomoc od svojich Radcov, ktorá im ukáže ich zvolenú cestu kúsok po kúsku, a dokonca aj keď sa teraz rozhodnú ju nenasledovať, určite budú vidieť znamenia keď budú pripravení opustiť súčasnú vibračnú úroveň a vstúpiť do ďalšej úrovne existencie. S určitosťou žiadna Duša netúži zostať na tej istej úrovni dlhšie ako je potrebné, pretože my všetci nesieme túžbu objavovať a učiť sa vo svojom vnútri a keď ten čas príde, každá Duša je pripravená posunúť sa potom čo absolvuje potrebné skúsenosti a získa z nich príslušné pochopenie.

Som SaLuSa zo Síria a cítim ako Vaša energia rýchlo rastie, pretože cítite že Vaše želanie sa čoskoro zhmotní. Cíťte tú vibrujúcu energiu vo svojich telách a dovoľte jej dokončiť zmeny. V krátkom čase spoznáte rozdiel ktorý táto energia vytvorila a budete vedieť že všetky prekvapenia ktoré očakávate že sa stanú, budú rýchlo nasledovať.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica


Share |